Caravan Park Sexten

Celoroční aktivní zážitky, zimní lyžování, letní turistika, MTB, koupání

Itálie - Sexten

Kemp nabízí inovativní koncept kempování, unikátní v Jižním Tyrolsku. Maximální pohodlí, v přímém kontaktu s přírodou. Obklopen okouzlující krajinou Dolomit, bublající říčkou, nabízí pobyt ve volné přírodě, a zároveň možnost vychutnat svět inovativních skvělých služeb kempování v Alto Adige.

Kemp Caravan Park Sexten se nachází 5 km od vesnice Sesto. Nabízí výhled na Sextenské Dolomity, velké množství karavanových stání, moderní dřevěné bungalovy a bezplatný krytý i venkovní bazén, restauraci nebo bar. Hosté mají zdarma k dispozici tureckou lázeň, posilovnu a vířivku. 

Kemp je dobrým výchozím bodem pro objevování přírody v přírodním parku Cime a pohoří Croda Rossa di Sesto. K hranicím s Rakouskem je to odtud 15 minut pěšky.
www.caravanparksexten.it 

Zážitky pro všechny, na které bude dlouho vzpomínat! 

Rozsáhlé lyžařské areály nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi, Jižní Tyrolsko je známé pro své slunné svahy, rychlé sjezdy a zábavné parky pro snowboardisty. Stejně jako sjezdovek, nabízí mnoho příležitostí pro zábavu dětí, například herní parky s kouzelnými koberci a sněhové chýše.

Více než 200 km upravených běžeckých tratí všech úrovní obtížnosti, pro sportovce i začátečníky, v krásné přírodě s panoramatickým výhledy.

V létě Sesto ukazuje svou romantickou stránku: svou nedotčenou přírodu, vířící potoky, horské stezky "Iron Paths", kterých můžete dosáhnout přímo z Caravan Parku. Výlety samostatně nebo v doprovodu profesionálních průvodců. Zábava je zajištěna pro děti i dospělé, včetně četných akcí v Alta Pusteria, která nabízí kompletní program aktivit a dobrodružství, objevování kultury této kouzelné země.