Eura Mobil VANs

Objevte skryté možnosti prémiového vozu

VANs THE PRIME TIME VAN

V novém prémiovém VANu od společnosti Eura Mobil promění každou vteřinu na zvláštní okamžik. Pociťte jemné materiály a vyzkoušejte jednotlivé detaily, pomocí nimž bude VAN vaším novým mobilním domem. 

Díky své velikosti otevírá nekonečné možnosti v cestování. Vozidlo je kompaktní a pohotové nejen ve městě, ale s dostatkem prostoru vhodné i pro delší výlety. 

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě


Najdete zde vybrané potahové látky včetně stropu. Hmatatelným rozdílem jsou i obklady stěn s aplikací z ekokůže namísto holých plastových povrchů.
Cítíte to sami ...

Půdorysy modelové řady VANs

VANs nabízí tři varianty půdorysů - dvě varianty se samostatnými lůžky a jednu variantu s lůžkem napříč.

Modelová řada VANs je postavena na platformě pod 3,5 t.

VANs

V 595 HB

VANs

V 635 EB

VANs

V 635 HB

Objevte důmyslné možnosti interiéru

Klasické uspořádání kompaktních VANs až do délky 6 m umožňuje dispozici pohodlné skládaní manželské postele vybavenou talířovými pružinami a matrací ze studené pěny. Doplňkem jsou otočné LED čtecí lampičky s USB porty na čalouněném čele (Čalounění Vans - ekokůže/textil s ozdobným prošíváním). Dekorace nábytku "BEACH HOME".

Postel lze pohodlně zvednout a tímto se vám naskytne velký úložný prostor, který se hodí třeba i pro motocykl. 

Panoramatické střešní okno (volitelné) a velké vstupní dveře zaplavují interiér světlem. Vnitřní rám s textilním potahem harmonicky prolne okno do interiéru. 

TIP: Pro venkovní snídani můžete jídelní stůl z interiéru zavěsit na venkovní kolejnici, která je  nainstalovaná na kuchyňské lince. Jemný detail: po zbytek dne se kolejnice skrývá neviditelně za odklápěcím krytem.

Praktické detaily pro pohodlné vaření

Výsuvný kohoutek v kuchyni je stejně cool. Široké výsuvy s měkkým dorazem, vysoce kvalitní minerální pracovní deska s integrovaným dřezem, "vše z jednoho kuse" a vnější úložný prostor plus ukotvení stolu pro snídani venku, jsou jen některé aspekty této příjemné kuchyně. Vyzkoušet to ...

Pro váš svěží den

Kromě zjevných rozdílů může VANs zaujmout skrytými vlastnostmi. Dotykem ruky se umyvadlová a zrcadlová skříňka otáčí společně se stěnou a odhaluje "sprchový kout" s pohodlnou podlahovou plochou 60x90cm.

Barva karoserie:
- Silver, Iron Grey, Black, Storm Blue, Arteste Grey, Expedition Grey, Lanzarote Grey.
Barva otevírací střechy:
- bílá


Fotogalerie Eura Mobil VANs

Technologie

Obytné vozy Vans Eura Mobil jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.

Izolační vrstva je z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace - minimalizuje tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář