EURA MOBIL

Jedinečný obytný vůz pro každého

Eura Mobil se vyrábějí v Německu a jsou opatřeny schvalovací pečetí "Made in Germany". Tato značka nabízí tu nejvyšší kvalitu. Interiér navozuje příjemnou atmosféru a zaručuje prvotřídní komfort při cestování. Eura Mobil vytváří výjimečně spolehlivé a praktické obytné vozy.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Nabídka obsahuje 37 půdorysů v 8-mi modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

MODELOVÉ ŘADY
EURA MOBIL 2022/2023
INTEGRA LINE A-CLASS

INTEGRACE

Pro ty, kteří milují TOP vynikající design, zejména pokud jde o přírodní tvary.
A také pro každého, kdo chce svůj sen o individuální svobodě proměnit ve skutečnost.

Vozidlo jednoduše splyne do přirozeného prostředí a přesto nezanechává nic, co by bylo po stránce luxusu a pohodlí nežádoucí.

PROFILA RS PRECIOUS TIME

POLOINTEGRACE

V interiéru obytného vozu budete ohromeni velkorysým pocitem prostoru a příjemnou atmosférou. 
Modelová řada Profila RS nabízí širokou paletu variant půdorysů rozložení interiéru ve třech různých délkových variantách. 
Kromě elegantního designu vás přesvědčí svou výškou v interiéru 1,98 m. 

VANs THE PRIME TIME VAN

Díky své velikosti otevírá nekonečné možnosti v cestování. Vozidlo je kompaktní a pohotové nejen ve městě, ale s dostatkem prostoru vhodné i pro delší výlety.
Panoramatické střešní okno (volitelné) a velké vstupní dveře zaplavují interiér světlem. 
Klasické uspořádání kompaktních VANs až do délky 6 m umožňuje pohodlnou dispozici manželské postele.

INTEGRA A-CLASS

INTEGRACE

S Integrou posílila společnost Eura Mobil laťku pro obytné automobily v luxusní třídě na zcela novou úroveň. Modelová řada INTEGRA (nad 3,5 t) je určena pro ty, kteří milují vynikající design, luxus a pohodlí. Kombinace vysoce kvalitních materiálů, prvotřídního zpracování, dokonale tvarované architektury a mimořádně prostorného designu interiéru vytváří nesrovnatelnou příjemnou atmosféru. 

PROFILA T MERCEDES

POLOINTEGRACE

Výjimečné vozy pro 2-4 cestujících.
Pocit bez starostí a bez spěchu zažijete u všech modelů této řady. Profila T přesvědčí jedinečnou koncepcí vozidla v bezkonkurenčním poměru ceny a výkonu - výkonným obytným vozem. Pohodlný nízký "vstup Coupé" s integrovanými a plně izolovanými vstupními schůdky z GRP je společný pro všechny. 

CONTURA NEW HORIZONTS

POLOINTEGRACE
Contura s podvozkem Mercedes-Benz nebo Fiat Ducato, který je spojen se základnou AL-KO má obzvláště tuhou konstrukci.

Teplovodní topení ALDE a dvojitá podlaha zaručuje pohodlné cestování v kterémkoliv ročním obdobím. Dvě panoramatická okna "Starlight Dome" jsou použitá výhradně společností Eura Mobil. Exklusivní vozy pro 2-3 cestující.

ACTIVA ONE S ALKOVNOU

POLOINTEGROVANÉ

Modely v sérii  Activa One jsou mnohem víc než jen jednoduché obytné vozy. Jejich svěží interiér zvyšuje první dojem svou prostorností a navozuje skutečný pocit svobody.
Díky dvojité 37 cm vysoké podlaze nabízí dostatek zavazadlového prostoru pro velkou rodinu. A protože je vše v této sérii dokonale naplánováno a profesionálně provedeno, začíná relaxace okamžitě.

Technologie

Obytné vozy EuraMobil jsou postaveny na platformách Fiat Ducato nebo Mercedes Benz Sprinter, prémiové podvozky AL-KO nebo Fiat snížený rám. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot. Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let. Záruka na konstrukci nábytku 3 roky.Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu