EURA MOBIL

Jedinečný obytný vůz pro každého

Eura Mobil se vyrábějí v Německu a jsou opatřeny schvalovací pečetí "Made in Germany". Tato značka nabízí tu nejvyšší kvalitu. Interiér navozuje příjemnou atmosféru a zaručuje prvotřídní komfort při cestování. Eura Mobil vytváří výjimečně spolehlivé a praktické obytné vozy.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Nabídka obsahuje 37 půdorysů v 8-mi modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme


MODELOVÉ ŘADY
EURA MOBIL 2022/2023

EURA MOBIL INTEGRACE

EURA MOBIL
INTEGRA LINE A-CLASS (INTEGRACE)

Pro ty, kteří milují TOP vynikající design, zejména pokud jde o přírodní tvary.  Vozidlo jednoduše splyne do přirozeného prostředí a přesto nezanechává nic, co by bylo po stránce luxusu a pohodlí nežádoucí.


EURA MOBIL
INTEGRA A-CLASS
(INTEGRACE)

Modelová řada INTEGRA (nad 3,5 t) je určena pro ty, kteří milují vynikající design, luxus a pohodlí. Kombinace vysoce kvalitních materiálů, prvotřídního zpracování, dokonale tvarované architektury a mimořádně prostorného designu interiéru vytváří nesrovnatelnou příjemnou atmosféru. 

EURA MOBIL POLOINTEGRACE / ALKOVNA / VESTAVBA

EURA MOBIL
CONTURA NEW HORIZONTS
(POLOINTEGRACE)

Contura s podvozkem Mercedes-Benz nebo Fiat Ducato, který je spojen se základnou AL-KO, teplovodní topení ALDE a dvojitá podlaha zaručuje pohodlné cestování v kterémkoliv ročním obdobím.


EURA MOBIL
PROFILA RS PRECIOUS TIME
(POLOINTEGRACE)

V interiéru obytného vozu budete ohromeni velkorysým pocitem prostoru a příjemnou atmosférou. 
Kromě elegantního designu vás nadchne výškou v interiéru 1,98 m. 


EURA MOBIL
PROFILA T MERCEDES BENZ
(POLOINTEGRACE)

Výjimečné vozy pro 2-4 cestující. 
Profila T přesvědčí jedinečnou koncepcí vozidla v bezkonkurenčním poměru ceny a výkonu.


EURA MOBIL
ACTIVE ONE
(ALKOVNA)

Modely v sérii  Activa One jsou mnohem víc než jen rodinné obytné vozy. Díky dvojité 37 cm vysoké podlaze nabízí dostatek zavazadlového prostoru pro velkou rodinu. 


EURA MOBIL
VANS THE PRIME TIME VAN
(VESTAVBA)

Klasické uspořádání kompaktních VANs až do délky 6,36 m umožňuje pohodlnou dispozici postelí. Díky své velikosti otevírá nekonečné možnosti v cestování.


Technologie

Obytné vozy EuraMobil jsou postaveny na platformách Fiat Ducato nebo Mercedes Benz Sprinter, prémiové podvozky AL-KO nebo Fiat snížený rám. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot. Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let. Záruka na konstrukci nábytku 3 roky.Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu