EURA MOBIL  

Jedinečný obytný vůz pro každého

Eura Mobil se vyrábějí v Německu a jsou opatřeny schvalovací pečetí "Made in Germany". Tato značka nabízí tu nejvyšší kvalitu. Interiér navozuje příjemnou atmosféru a zaručuje prvotřídní komfort při cestování. Eura Mobil vytváří výjimečně spolehlivé a praktické obytné vozy.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Nabídka obsahuje 36 půdorysů v 8-mi modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

INTEGRA - INTEGRA LINE - CONTURA - PROFILA T - PROFILA RS - ACTIVE ONE - VANS

**** EURA MOBIL INTEGRA (INTEGRACE)

VYŠŠÍ TŘÍDA

Emocionálně výrazný a zároveň funkční a na bezpečnost orientovaný design osvětlení uvnitř i venku podtrhuje luxusní charakter této vložky. Jemné ambientní osvětlení a nejmodernější LED technologie tvoří působivou symfonii světla. Vysoce kvalitní materiály, prvotřídní zpracování, dokonale tvarovaná architektura a extrémně prostorný design interiéru vytváří nesrovnatelnou atmosféru.


**** EURA MOBIL INTEGRA LINE (INTEGRACE)

SVOBODA SE MÁ UŽÍVAT

Řada Integra Line od Eura Mobil nabízí prémiový cestovní komfort v kompaktním formátu. Díky nízké celkové výšce a jejich krátké, přehledné kabině řidiče je manipulace s těmito vložkami obzvláště snadná. I přes svůj kompaktní design však tyto obytné vozy nabízejí vysoce kvalitní prvky, jako je dvoubarevný nábytek včetně skříní ve vysokém lesku, vyhřívané dvojité podlahy a v neposlední řadě odolné tělo vyrobené z moderních kompozitních materiálů GRP.


*** EURA MOBIL CONTURA (POLOINTEGRACE)


VÝJIMEČNÝ KOMFORT

S novým Contura otevíráme luxusní třídu pro naše polointegrované obytné vozy. Díky automobilovému designu, nápadným světelným hranám, plochému spojení mezi kabinou řidiče a karoserií GRP můžete vidět vysoké standardy našich designérů. S nízkým rámem ALKO, teplovodním topením Alde, vyhřívanou dvojitou podlahou a podvozkem Mercedes-Benz je navíc posílen jízdní a cestovní komfort.


*** EURA MOBIL PROFILA T (POLOINTEGRACE)

NOBLESNÍ, EXKLUZIVNÍ, ...

U obytného vozu Profila T již základní řadu od Eura Mobil charakterizuje technologie vyšší třídy. Nejen moderní kompozit korpusu GRP, ale také architektura nábytku s extrémně stabilními profily nástěnných skříněk obstojí v jakémkoli srovnání s mnohem dražšími třídami vozidel.

Profila T na Mercedesu představuje vrcholné modely řady Profila.


*** EURA MOBIL PROFILA RS (POLOINTEGRACE)

PRO JEDINEČNÉ ZÁŽITKY

Působivý je prostorný pocit prostoru v interiéru obytného vozu, který vytváří především stahovací lůžko "zapuštěné" v rovině do stropu. Díky lehké horní podlaze a lehkému lůžku může být Profila RS pohodlně naložena čtyřmi lidmi v rámci třídy 3,5 tuny.


*** EURA MOBIL ACTIVA ONE  (ALKOVNA)

DOMOV PRO CELOU RODINU

Jednoduše vše zabalte, aniž byste se museli starat o to, zda se vše nakonec vejde. S obytným vozem Activa One to není sen, ale realita. Univerzální výklenek zaujme ložným objemem až 4 000 litrů. Díky inteligentní odlehčené architektuře jej lze ve třídě 3,5 tuny také velmi zatížit. Bezstarostné cestování s maximální nezávislostí. S novým interiérem Beach Home nyní můžete cestovat s námořní atmosférou a svěžím mořským vánkem.


** EURA MOBIL VANS  (VESTAVBA)

PRO VÁŠ NEJLEPŠÍ ČAS

V nové prémiové dodávce od společnosti Eura Mobil promění exkluzivní prostředí každý okamžik ve výjimečný okamžik. Pociťte ušlechtilé materiály a zažijte jednotlivé detaily, které dělají z Eura Mobil Van váš vlastní mobilní dům. Nespěchejte a nechte interiér působit na vás...


PŮDORYSY - MODELOVÉ ŘADY EURA MOBIL 2024

TECHNOLOGIE

Obytné vozy EuraMobil jsou postaveny na platformách Fiat Ducato nebo Mercedes Benz Sprinter, prémiové podvozky AL-KO nebo Fiat snížený rám. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot. Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let. Záruka na konstrukci nábytku 3 roky.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu