FORSTER

Nezapomenutelná cesta za poznáním

Objevte svět - s Forsterem. Vozy nesou jméno slavného přírodovědce Georga Forstera. Forster sdílí jeho nadšení pro krásu přírody, otevřenost vůči lidem a jejich kultuře. Zejména těmito hodnotami obytné vozy připomínají jejich slavného jmenovce.

Kvalita zpracování je na vysoké úrovni a velmi povedený je i vzhled vozů, který byl dotažen do posledního detailu. Jinými slovy jde o demonstraci německé precizní práce. U karavanistů se značka těší dobrému jménu a nezklame nikoho, kdo touží po cenově dostupném a přesto nadstandardním obytňáku.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Naše nabídka obsahuje 19 půdorysů ve 4 modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

MODELOVÉ ŘADY FORSTER 2022/2023


Forster INTEGRACE PLNĚ - INTEGROVANÉ

Integrované obytné vozy Forster zaujmou svěžím, dynamickým designem a praktickými detaily. 
Díky vkusnému stylu interiéru se každá cesta, ať už krátká nebo dlouhá, stane velkým zážitkem. Forster zaujme promyšlenými koncepcemi pokojů pro každou potřebu. Užijte si prostorné prostředí.


Forster ALKOVNA

Alkovna je první volbou nejen pro rodiny s dětmi. Díky integrovanému prostoru může pohodlně cestovat i spát až 7 osob. Zároveň Alkovna nabízí spoustu úložného prostoru ve velkých garážích a proto si s balením zavazadel opravdu nemusíte dělat starosti.
Modely s alkovnou jsou určeny pro všechny, kteří ocení spoustu obytného prostoru a praktičnost interiéru.  Forster POLOINTEGRACE POLOINTEGROVANÉ

Díky dynamickému designu jsou polointegrované obytné vozy Forster obzvláště praktické a intuitivní.

S možností  pěti homologovanými sedadly a pěti lůžky je Polointegrace stejně vhodná pro rodiny, jako pro jednotlivce nebo páry. 


Forster VANS

Forster Vans vás nadchne svým svěžím vzhledem, praktickým vybavením a prostorem s dokonalou rovnováhou pro příjemné bydlení. Nechybí zde ani kuchyň s 2-plotýnkovým sporákem a lednicí, umývárna s integrovanou sprchou, WC a také sklopné zadní postele, které po rozložení nabízí velký úložný prostor. Vozy Forster VAN jsou nyní k dispozici jako modely Livin 'up  nebo Vantasy.  Barva otevírací střechy: - bílá


Fotogalerie Forster

Technologie

Obytné vozy Forster jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato, Ford a Citroën v různých výkonových variantách HP 120/130/140/150/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické/ 6-ti stupňová manuální převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu