FORSTER

Nezapomenutelná cesta za poznáním

Objevte svět - s Forsterem. Vozy nesou jméno slavného přírodovědce Georga Forstera. Forster sdílí jeho nadšení pro krásu přírody, otevřenost vůči lidem a jejich kultuře. Zejména těmito hodnotami obytné vozy připomínají jejich slavného jmenovce.

Kvalita zpracování je na vysoké úrovni a velmi povedený je i vzhled vozů, který byl dotažen do posledního detailu. Jinými slovy jde o demonstraci německé precizní práce. U karavanistů se značka těší dobrému jménu a nezklame nikoho, kdo touží po cenově dostupném a přesto nadstandardním obytňáku.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Naše nabídka obsahuje 19 půdorysů ve 4 modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

MODELOVÉ ŘADY FORSTER 2022/2023

FORSTER
INTEGRIERTE 
(INTEGRACE)

Integrované obytné vozy zaujmou svěžím, dynamickým designem a praktickými detaily. Forster nabízí promyšlené koncepce pokojů pro každou potřebu. Užijte si prostorné prostředí.


FORSTER
TEILINTEGRIRTE
(POLOINTEGRACE)

Díky dynamickému designu jsou tyto vozy obzvláště praktické a intuitivní.
S možností  pěti homologovaných sedadel a pěti lůžky je Polointegrace stejně vhodná pro rodiny, jako pro jednotlivce nebo páry. 


FORSTER
ALKOVEN
(ALKOVNA)

Alkovna je první volbou nejen pro rodiny s dětmi. Díky integrovanému prostoru může pohodlně cestovat i spát až 7 osob. Zároveň Alkovna nabízí spoustu úložného prostoru ve velkých garážích.


FORSTER
VANS
(VESTAVBA)

Forster Vans vás nadchne svým svěžím vzhledem, praktickým vybavením a prostorem s dokonalou rovnováhou pro příjemné bydlení. Vozy Forster VAN jsou k dispozici jako modely Livin 'up  nebo Vantasy. 


Fotogalerie Forster

Technologie

Obytné vozy Forster jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato, Ford a Citroën v různých výkonových variantách HP 120/130/140/150/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické/ 6-ti stupňová manuální převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu