Forster

Nezapomenutelná cesta za poznáním

Objevte svět - s Forsterem. Vozy nesou jméno slavného přírodovědce Georga Forstera. Forster sdílí jeho nadšení pro krásu přírody, jeho otevřenost vůči lidem a jejich kultuře. Zejména těmito hodnotami obytné vozy připomínají jejich slavného jmenovce.

Kvalita zpracování je na vysoké úrovni a velmi povedený je i vzhled vozů, který byl dotažen do posledního detailu. Jinými slovy jde o demonstraci německé precizní práce. U karavanistů se značka těší dobrému jménu a nezklame nikoho, kdo touží po po cenově dostupném, a přesto nadstandardním obytňáku.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Naše nabídka obsahuje 24 půdorysů ve 4 modelových řadách

Nabídka modelové řady Forster 

INTEGRACE PLNĚ - INTEGROVANÉ

Integrované obytné vozy Forster zaujmou svěžím, dynamickým designem a praktickými detaily. Díky vkusnému stylu interiéru se každá cesta, ať už krátká nebo dlouhá, stane velkým zážitkem. Forster zaujme promyšlenými koncepcemi pokojů pro každou potřebu. Užijte si prostorné prostředí.

ALKOVNA

Jedná se o vstupní úroveň pro pokročilé. Alkovna zvládá údajně nemožné. S možností až sedmi sedadly a sedmi postelemi jsou výklenkové modely od společnosti Forster skutečnými rodinnými ubytovnami. A protože hodně spolucestujících potřebuje také mnohem více zavazadel  alkovnové modely nabízejí spoustu úložného prostoru - uvnitř i ve velkých garážích.  

POLOINTEGRACE POLOINTEGROVANÉ

Díky dynamickému designu jsou polointegrované obytné vozy Forster obzvláště praktické a intuitivní.

S možností až pěti homologovanými sedadly a pěti postelemi jsou stejně vhodné pro rodiny, jako pro jednotlivce nebo páry. 

VANS

Forster Vans: mladý a svěží vzhled, kosmopolitní ve vybavení. Kuchyň s 2-plotýnkovým sporákem a lednicí, umývárna s integrovanou sprchou, WC a také sklopné zadní postele s poutacími oky k vytvoření velkého úložného prostoru pro praktické a každodenní použití.

Vozy Forster VAN jsou nyní k dispozici jako modely Livin 'up  nebo Vantasy. 

Fotogalerie Forster

Technologie

Obytné vozy Eura Mobil jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít formulář nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.