Mobilvetta

K Yacht TeknoLine

Mobilvetta K-Yacht TeknoLine

STANDING OUT IN STYLE

Skvělý představitel italské elegance a duše Mobilvetty. Absolutní potěšení z nadčasové elegance. K-Yacht Teknoline je obytné auto s dynamickou a elegantní linií, luxus, charakter a nadčasový styl.
Světlý obývací prostor, inteligentní prostor řízení, technologie a vynikající vybavení.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme


Plně-integrované vozy Mobilvetta K-Yacht TeknoLine představují už na první pohled svou jedinečnost - harmonický lineární design, elegantní vnější linie, sportovní charakter. 

Dvě možnosti provedení elegantního interiéru Classic & Cappuccino
Na dovolené se můžete soustředit jen na vlastní potěšení. Všechno je navrženo tak, aby jste se cítili dobře. Tak jako v obývacím pokoji, kde pohovky nabízejí pohodlná ergonomická sedadla, nastavitelné opěrky hlavy pro pohodlí na cestách. Otočná sedadla v kabině jsou laděna do barev a stylu interiéru. 

Classic
Classic
Cappuccino
Cappuccino

SPA ve Vašem obytném voze.

Stylová kuchyňská linka v designu světlého kamene se monolitním povrchem a integrovaným dřezem s tvarovaným nerezovým odkapávačem. Toaleta s kvalitním nábytkem nabízí nezapomenutelný wellness zážitek. Obložení Light Stone, integrované umyvadlo s hliníkovými kohoutky navrženými společností Mobilvetta, exkluzivní sprcha se světlíkem LED rámem Vám nabídne komfortní osvětlení.

Půdorysy modelové řady K-Yacht TeknoLine

K-Yacht TeknoLine nabízí pět variant půdorysů - dvě varianty se samostatnými postelemi (85 a 86), dvě varianty s centrální postelí (89 a 90) a jednu s postelí napříč (80). Obytný automobil K-Yacht TeknoLine nabízí jedinečné momenty v prémiovém prostředí a pohodlí prvotřídního vybavení.

K-Yacht TeknoLine 85

K-Yacht TeknoLine 89

K-Yacht TeknoLine 86

K-Yacht TeknoLine 90

K-Yacht TeknoLine 80

Dvojitá podlaha
Použité technologie nabízí výhody vynikajícího pohodlí, spousty prostoru a pevnosti. Dvojitá technická podlaha se skládá ze spodního patra spočívajícího na podvozku a horního patra spočívajícího na ocelovém rámu. Tato kombinace zajišťuje vysokou pevnost a lepší tepelnou a zvukovou izolaci. Další výhodou je snadný přístup k technologiím a také nabízí další odkládací prostory s přístupem z vnější a vnitřní části vozidla.

Fotogalerie Mobilvetta K-Yacht TeknoLine

Technologie

Obytné vozy Mobilvetta jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.3MJet v různých výkonových variantách HP 140/160/180, s možností moderní 9-ti stupňové automatické převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně).  Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.

Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít formulář nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.