KARAVANY S VŮNÍ KÁVY, ČAJE A POHODY
8.6. – 9.6.2024
Výstaviště Floria Kroměříž

Karavan Centrum Morava zve příznivce karavaningu na svou prodejní výstavu, jako součást cestovatelského festivalu "Kávy a čaje" v Kroměříži, která by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti.

Karavany jsou spojovány s pohodou, radostí a odpočinkem, proto si myslíme, že káva nebo čaj k tomuto koníčku určitě patří.

Můžete se těšit na novinky karavanů a obytných vozů od osmi renovovaných značek, jejichž jsme autorizovaným zástupcem.

Pro návštěvníky to bude skvělá příležitost vidět krásné designy vozů Mobilvetta a Laika tvořené toskánskou inspirací. Precizní zpracování nabízí německé značky Eura Mobil nebo Fendt Caravan. Sportovní řešení vozidel naleznete u Vantourer, zatímco Etrusco a McLouis jsou ideální volbou pro rodiny.

Každá z těchto značek má své unikátní vlastnosti a nabízí něco trochu jiného, což umožňuje každému najít vozidlo, kterému nejlépe vyhovuje. Díky této široké nabídce budou návštěvníci mít skvělou příležitost prozkoumat různé možnosti a vybrat si ten správný karavan pro své dobrodružství na cestách.

Nechte se unášet na vlně nezávislého cestování a svobodné dovolené v krásném prostředí.

Těšit se můžete i na lákavé AKČNÍ SLEVY.

TÝM KARAVAN CENTRUM MORAVA – KROMĚŘÍŽ

FESTIVAL KÁVY A ČAJE
8.6. – 9.6.2024
Výstaviště Floria Kroměříž

Nenechte si ujít ochutnávku exotických káv a čajů, které jinde nenajdete. Druhý červnový víkend se Výstaviště Kroměříž stane centrem setkání předních distributorů kávy a čaje včetně zástupců tuzemských pražíren.

Přijďte se nechat uchvátit lahodnou chutí čerstvě připraveného šálku a to vše v příjemném prostředí tematických zahrad umocněných omamnou vůní šafránu.Pro návštěvníky je připravena nabídka nepřeberného množství dobrot a koření. To vše za doprovodu podmanivých tónů, které vás přenesou v čase až do čarovného Orientu, Dálného východu či tropické Amazonie.Profesionálové vám představí nejmodernější technologie výroby teplých a studených kávových, čajových, mléčných a čokoládových nápojů.

Návštěvníci se dozví pravidla správné přípravy kávy a čaje včetně postupů při zpracování kávového zrna a listů čajovníku.

Těšit se můžete na bohatou nabídku kávovarů, mlýnků, filtrů na vodu a kávovou kosmetiku. Novinkou bude prodejní výstava kávových šálků z druhé největší soukromé sbírky v ČR. Nebudou zde chybět ani výrobci medu, cukrářských dobrot a pravého českého porcelánu. Oproti minulému ročníku bude akce obohacena o širokou nabídku vodních dýmek a tabákových výrobků.

Kromě ukázek jedinečných výkonů našich baristů a tradičního představení mažoretek se můžete těšit na autentický program japonské školy Katori a to v podání samurajského mistra Marka Motyčky. Budete svědky bleskového útoku z tasení meče, ukázky sebeobrany dlouhým nožem, pažemi a holí. Nebude chybět ani tak oblíbená disciplína jako přesekávání rohoží.

Čeká na vás také netradiční vystoupení tanečních orientálních skupin Shirine a Kharida a to pod vedením lektorky a choreografky Lenky Navrátilové. Jejich bohaté rekvizity a kostýmy si můžete prohlédnout na stánku Orient Otrokovice.

Co ještě dodat – parkování zdarma, dílničky pro děti, bohaté občerstvení.

CO VÁS ČEKÁ

Profesionálové vám představí nejmodernější technologie výroby teplých a studených kávových, čajových, mléčných a čokoládových nápojů.

Návštěvníci se dozví pravidla správné přípravy kávy a čaje včetně postupů při zpracování kávového zrna a listů čajovníku.

Těšit se můžete na bohatou nabídku kávovarů, mlýnků, filtrů na vodu a kávovou kosmetiku. Novinkou bude prodejní výstava kávových šálků z druhé největší soukromé sbírky v ČR.

Nebudou zde chybět ani výrobci medu, cukrářských dobrot a pravého českého porcelánu.

Co ještě dodat - parkování zdarma, dílničky pro děti, bohaté občerstvení. Prostě program pro celou rodinu.

PROGRAM

Program se bude postupně doplňovat a upravovat.

  • neděle 9.6. 2024 13:00 - 15:00 - PETR MALÝ - www.petrmalypaya.cz

Jsme hudební i partnerské duo MALÍ. Věnujeme se zejména vlastní tvorbě. Naše písničky jsou o lásce, životu, vzletu i pádu, vše v tanečním rytmu popu, latiny nebo raeggae, ale i ke klidnému poslechu. Máme za sebou pestrý život, stejně jako snad každý, a životní rány i pohlazení dáváme do naší hudby. Naší radostí je přinášet hudbou radost

  • V sobotu i neděli se můžete těšit autentický program japonské školy Katori a to v podání samurajského mistra Marka Motyčky. Budete svědky bleskového útoku z tasení meče, ukázky sebeobrany dlouhým nožem, pažemi a holí. Nebude chybět ani tak oblíbená disciplína jako přesekávání rohoží.
  • přednáška ALENA ANTONOVIČOVÁ - KOLUMBIE

Cofe Arhuacos - projekt na ochranu unikátní indiánské komunity a k návratu Arhuaků na své původní pozemky.

,,Káva se stala naším jediným platidlem, díky kterému pražíváme'' říkají horští indiáni Arhuacos ze severní Kolumbie.

,,Zachráníme-li Sierra Nevadu - Srdce světa, zachráníme celou planetu."

  • přednáška sobota 8.6. od 15:00 Dominik Pohludka a Vlastimil Čihák

se v květnu vydali na vytrvalostní závod veteránů Oldtimer Express 2024. Ve více než padesátiletém Mercedesu je čekala cesta do Řecka. Trasa je postupně vedla z Prahy přes rakouské a slovinské Alpy, romantické chorvatské pobřeží, přes divokou a svéráznou Černou Horu a Albánii a nakonec je slunečnou řeckou krajinou přivedla až k antickému stadionu Panathinaikos v centru AténZhruba 2500 kilometrů dlouhou cestu absolvovali během pěti dní. Každá etapa jim přinesla zcela jiné výzvy, zážitky, neokoukané výhledy, zkušenosti i problémy. Častokrát byli jezdci i jejich auto na pokraji sil. Touha po dalším dobrodružství a zážitcích je ale nutila pokračovat dále. O své zkušenosti i zážitky se nyní podělí na Výstavišti v Kroměříži.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu