Nabídka karavanů

Prodej nových německých karavanů

Nabízíme kvalitní karavany čtyř německých renomovaných značek. Nekonečná škála možností - od praktických čí sportovních provedení až po exkluzivní nebo velké, dvouosé provedení.  Připravíme pro Vás karavan přesně podle Vašich individuálních přání.  

Karavany Weinsberg

Osvědčené půdorysy karavanů Weinsberg představují skvělé možnost uspořádání prostoru, rozsáhlé vybavení dělá kempování  opravdovým potěšením. Karavany Weinsberg nabízí velmi výhodný poměr cena a vybavení.

Karavany Tabbert

Unikátní, dynamické, elegantní a také trochu extravagantní, s velkým důrazem na kvalitu, stabilitu a aerodynamiku. To vše dělá karavany Tabbert skutečnou špičku současného karavaningu.

Karavany Knaus

Kompaktní karavan nebo prostorná designová ikona - nebo sportovní karavan s extra zatížením? V nabídce KNAUS najdete ten správný karavan pro Vaši dovolenou. Z mnoha různých modelů, ještě více variant rozvržení a spousty možností vybavení.

Karavany Fendt

S karavanem Fendt se rozhodnete pro maximální funkčnost a dokonalou kvalitu řemeslného zpracování a materiálů. Tradice karavanů Fendt sahá až do roku 1970.

Skupina Knaus Tabbert

Historie značky karavanů Knaus se začala psát v roce 1960, kdy byl vyroben první karavan. Od té doby se značně rozrostla, dnes tvoří druhou největší skupinu výrobců karavanů a obytncých vozů v Německu. Do skupiny patří čtyři značky: KNAUS, TABBERT, WEINSBERG a T@B, společně produkují přibližně 20 000 karavanů a obytných vozů za rok, zaměstnávají kolem 1200 zaměstnanců a vyrábí rekreační vozidla pro trhy po celé Evropě.  

Financování

Výhodná nabídka na nákup nového karavanu. Financování formou úvěru nebo leasingu. ČSOB Leasing.  Zajistíme pro Vás. 

Individuální nabídka

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.