Mobilvetta

KEA I

Mobilvetta KEA I

STANDING OUT IN PERFORMANCE

Kea nastavuje nové standardy mezi špičkovými obytnými vozy. Vytříbený elegantní design obohacený o vysokou technickou úroveň. Nyní, více než kdy jindy, si můžete užívat své luxusní zážitky. 

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

CHARAKTER A STYL, ELEGANTNÍ A NADČASOVÝ
Rozhodněte se vyniknout s Kea I, obytným vozem se silnou osobností charakterizující exkluzivní a vždy rozpoznatelný styl, který kombinuje estetiku drsných a elegantních vnějších linií s technickými řešeními na vysoké úrovni.

Trávíte čas nejlepším způsobem

Interiéry Kea se mohou pochlubit elegancí obytného prostoru, který můžete si přizpůsobit. Obytný prostor je příjemný, prostorný, elegantní a funkční, s vnitřní výškou více než dva metry. Spoustu světla přivádí velká okna Skydome pro maximální komfort bydlení.

Oddávejte se jedinečným momentům na palubě Kea
Kuchyně Kea je vzdušná se spoustou prostoru pro uložení a nástěnných skříních. Kuchyňská linka má tvar "L" s laminátovým obložením odolným proti poškrábání, je navržena tak, aby poskytovala maximální ergonomii. Lineární sporák se třemi hořáky a víkem z tvrzeného skla.

Exkluzivní koupelna. Tmavé laminátové obložení a z teakového dřeva poskytují příjemný pocit tepla a vytváří rafinovanou atmosféru. Ve sprše Vám centrální sprchová hlavice připraví jedinečný zážitek.

Půdorysy modelové řady KEA I

Kea I nabízí tři varianty půdorysů - varianta se samostatnými postelemi (i86),  s centrální postelí (i90) a s lůžkem napříč (i67). Obytný automobil Kea I nabízí jedinečné momenty v prémiovém prostředí a pohodlí prvotřídního vybavení.
Vnější rozměry i86 a i90 jsou stejné: d: 7,47m, v: 2.95m, š: 2.35, varianta i67 je kratší s délkou 6.99m.

KEA i67

KEA i86

KEA i90

XL vstupní dvěře
Pohodlný vstup XL dveřmi 620 mm s integrovaným košem a oknem s roletou. Bezdřevá konstrukce a použití skleněných vláken (boční a zadní stěna) zajišťují větší sílu a pevnost konstrukce vozidla. 

Fotogalerie Mobilvetta KEA I

Technologie

Obytné vozy Mobilvetta jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.3MJet v různých výkonových variantách HP 140/160/180, s možností moderní 9-ti stupňové automatické převodovky.
Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně).  Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.

Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít formulář nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.