Mobilvetta

KEA M

Mobilvetta KEA M

STANDING OUT IN CLASS
Moderní a rafinovaná, pokračuje v tradici elegance historického rozsahu. Skvělý prostor, smysl pro detail. Vždy oceněna za její komfortní interiér a prvotřídní úroveň zpracování.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

Moderní a příjemný design navazující na historickou tradici. Úžasný prostor v interiéru se smyslem pro detail, který je vždy oceňovaný za svůj komfort a prvotřídní úroveň zpracování.

Příjemný obytný prostor s dokonalou rovnováhou mezi pohodlným bydlením a zábavou při cestování s nezapomenutelnými zážitky a potěšením pro celou rodinu.

Trávíte čas nejlepším způsobem

Interiéry Kea se mohou pochlubit elegancí obytného prostoru, který si můžete přizpůsobit. Obytný prostor je příjemný, prostorný, elegantní a funkční, s vnitřní výškou více než dva metry. Spoustu světla přivádí velká okna Skydome pro maximální komfort bydlení.

Oddávejte se jedinečným momentům na palubě Kea
Kuchyně Kea je vzdušná se spoustou prostoru pro uložení v lince a nástěnných skříních. Kuchyňská linka má tvar "L" s obložením odolným proti poškrábání, navržena tak, aby poskytoval maximální ergonomii. Lineární sporák se třemi hořáky a víkem z tvrzeného skla.

Exkluzivní koupelna. Laminátové obložení a z mahagonového dřeva poskytují příjemný pocit tepla a vytváří rafinovanou atmosféru. Ve sprše Vám centrální sprchová hlavice připraví jedinečný zážitek.

Půdorysy modelové řady KEA M

Kea M nabízí dvě varianty půdorysů - varianta se samostatnými postelemi (M76) a s lůžkem napříč (M74). Obytný automobil Kea M nabízí jedinečné momenty v prémiovém prostředí a pohodlí prvotřídního vybavení.
Vnější rozměry M74 jsou stejné: d: 7,26m, v: 3,08m, š: 2,35, varianta M76 je delší s délkou 7,32m.

KEA M74

KEA M76

Alkovna
Střecha alkovny je přímo napojena na vnější stěny obytného prostoru vozidla, tím je dosaženo zásadně větší tuhosti, kompaktnosti a lepšího vzhledu. Kabinu alkovny tvoří vnější plášť o tloušťce 33mm, střecha je ze skleněných vláken (odolná proti krupobití) a ze sendvičového panelu, která se připojuje ke spodní části na odolnou konstrukci alkovny. Stěny ze skleněných vláken zajišťují vynikající tuhost a izolaci díky extrudovanému polystyrenu uvnitř.

Fotogalerie Mobilvetta KEA M

Technologie

Obytné vozy Mobilvetta jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.3MJet v různých výkonových variantách HP 140/160/180, s možností moderní
9-ti stupňové automatické převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně).  Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.

Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít formulář nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.