Mobilvetta KEA P

Čistá elegance v pohybu, která Vás udělá jedinečným

Mobilvetta KEA P STANDING OUT IN PERFORMANCE (POLOINTEGRACE)

Kea nastavuje nové standardy mezi špičkovými obytnými vozy. Vytříbený elegantní design obohacený o vysokou technickou úroveň. Nyní, více než kdy jindy, si můžete užívat své luxusní zážitky. 

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě


KEA P Vám dá svobodu, je vždy o krok na před

Mimořádně osobitý charakter vozu, vnější atraktivní design, elegantní a rafinované linie: Kea P je čistá elegance v pohybu, která Vás udělá jedinečným.

Půdorysy modelové řady KEA P

Kea P nabízí tři varianty půdorysů - varianta se samostatnými postelemi (P86, P64),  s centrální postelí (P90, P71) a s lůžkem napříč (P67). Obytný automobil Kea I nabízí jedinečné momenty v prémiovém prostředí a pohodlí prvotřídního vybavení.

Mobilvetta 

KEA P90

Mobilvetta 

KEA P64

Mobilvetta 

KEA P86

Mobilvetta 

KEA P67

Mobilvetta 

KEA P71

Trávíte čas nejlepším způsobem

Interiéry Kea se mohou pochlubit elegancí obytného prostoru, který si můžete si přizpůsobit. Obytný prostor je příjemný, prostorný, elegantní a funkční, s vnitřní výškou více než dva metry. Spousta světla přivádí velká okna Skydome pro maximální komfort bydlení.

Oddávejte se jedinečným momentům na palubě Kea
Kuchyně Kea je vzdušná se spoustou prostoru pro uložení v lince a nástěnných skříních. Kuchyňská linka má tvar "L" s laminátovým obložením odolným proti poškrábání, navržena tak, aby poskytovala maximální ergonomii. Sporák se třemi hořáky a víkem z tvrzeného skla.

Exkluzivní koupelna

Tmavé laminátové obložení a z teakového dřeva poskytují příjemný pocit tepla a vytváří rafinovanou atmosféru. Ve sprše Vám centrální sprchová hlavice připraví jedinečný zážitek.

XL vstupní dvěře
Pohodlný vstup XL dveřmi 620 mm s integrovaným košem a oknem s roletou. Bezdřevá konstrukce a použití skleněných vláken ve stěnách a vzadu zajišťuje větší sílu a pevnost konstrukce.

Fotogalerie Mobilvetta KEA P

Technologie

Obytné vozy Mobilvetta jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.2MJet v různých výkonových variantách HP 140/160/180, s možností moderní 9-ti stupňové automatické převodovky.
Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně).  Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.

Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít formulář nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.