Laika KREOS 5000

Pohodlí a elegance za každé situace

KREOS 5000 POLOINTEGROVANÉ 

Splňuje všechna přání náročných zákazníků v kategorii exkluzivních polo-integrovaných vozidel. Dokonale kombinované vlastnosti a technické přednosti z ní dělají model výjimečné třídy, kde je pohodlí a elegance na prvním místě.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě


Díky výšce obytných místností 210 cm a inteligentního rozdělení celého interiéru, nabízí KREOS 5000 dostatek prostoru pro každého, kdo vás na vaší cestě doprovází.

Půdorysy modelové řady KREOS 5000 (POLOINTEGROVANÉ) 

KREOS 5000 nabízí dvě varianty půdorysů - jedna varianta s dvojitou postelí (5010) a jednu se samostatnými lůžky (5009). KREOS 5000 vás okouzlí všestrannými vlastnostmi a pohodlím v podobě elegantního a funkčního vybavení.

KREOS 5009

Technický list KREOS 5009

KREOS 5010

Technický list KREOS 5010

Neskutečný výhled na hvězdnou oblohu

Ohromí vás výhled na hvězdnou oblohu, díky panoramatickým oknům, které podtrhují styl interiéru. A to je jen začátek mnoha detailů, které navozují v prostoru skvělou atmosféru a luxusní dojem.

Ergonomické tvary a velká pracovní plocha

Zakřivené prvky, ergonomické tvary a velká pracovní plocha z vysoce kvalitního "Corian Soft Touch" jsou jemně zvýrazněny LED světlem. Díky mnoha speciálním funkcím se stává kuchyně Kreos místem, kde lidé rádi zkoušejí něco nového. S čerstvými ingrediencemi, sofistikovanými recepty a trochou lásky vytváříte magickou atmosféru pro dlouhé večery. 

Prostor pro relaxaci

Koupelna je dalším aspektem pro příjemnou relaxaci. Samostatná sprcha s bílo-modrým LED podsvětlením vytváří komfortní atmosféru. Stylové vybavení, nástěnné skříňky a stropní světla navozují požadovaný luxus.

Materiály a kombinace Kreos

U modelů řady Kreos je vzhled tmavého dřeva kombinován se světlými prvky a vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze individuálně upravit. 


Fotogalerie Laika KREOS 5000 POLOINTEGROVANÉ

Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano ve Val di Pesa v Itálii, bez výjimky. Obytné vozy Laika KREOS 5000 jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato AL-KO.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít formulář nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.