Mobilvetta

KROSSER

Mobilvetta KROSSER

STANDING OUT IN CHARACTER

Objevte zcela nový koncept karavanů s vyváženým luxusem a prostorností, vášní a pozorností k detailům, materiálům a technické dokonalosti. Inovativní duch, jedinečný styl, absolutní optimalizace prostoru.
KROSSER znamená pohodlí jako nejlepší doplněk elegance.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme


Polo-integrovaný vůz Mobilvetta KROSSER je unikátní. Sportovní grafika, elegantní barvy - linie, které ví, jak vyčnívat. Prvky jedinečného a osobního stylu v kombinaci s inovativním přístupem a vysokou úrovní technologických řešení, jako je dvojitá podlaha.

Technologie a estetika ve funkční rovnováze

Koncept navržený s výraznými tvary a objemy, Krosser nabízí neuvěřitelný obytný prostor - elegantní a funkční, s vnitřní výškou více než dva metry a spoustou světla z panoramatického střešního okna. Sedadla v kabině lze otočit a integrovat do obývacího pokoje, kde se může ubytovat až 6 osob, nebo vytvořit relaxační "lenošky" s polstrovanými bočními pohovkami. Díky skládacímu stolu z exkluzivního teakového dřeva je snadný průchod a prostor při sezení. Stůl s chromovanou nohou a viditelná část pohovek jsou pokryté speciální výplní z imitace kůže, která dělá prostředí luxusní. Odkládací prostor umístěný v podlaze pod stolem překvapí svojí velikostí.

HAUTE CUISINE ve Vašem obytném voze

Maximální využití prostoru, dokonalá péče o design, kvalitu a každý detail: kuchyně Krosser splňuje i ta nejvyšší očekávání, vaření bude příjemným momentem Vaší dovolené. V kuchyňské lince je vše po ruce, velké zásuvky s automatickým zavíráním se zámkem poskytují dostatek prostoru. Boční stěna je vybavena držákem koření a role papíru.

Exkluzivní koupelna. Tmavé obložení z teakového dřeva poskytuje příjemný pocit tepla a vytváří rafinovanou atmosféru. Ve sprše Vám centrální sprchová hlavice připraví jedinečný zážitek.

Půdorysy modelové řady KROSSER

KROSSER nabízí tři varianty půdorysů - varianta se samostatnými postelemi (86),  s centrální postelí (90) a s lůžkem napříč (70). Obytný automobil KROSSER nabízí jedinečné momenty v prémiovém prostředí a pohodlí prvotřídního vybavení.
Všechny půdorysy mají stejné rozměry vozidla: d: 7,47m, š: 2,35m, v: 3.05m

KROSSER P70

KROSSER P86

KROSSER P90

Dvojitá podlaha
Použitá technologie konstrukce a výroby nabízí výhody vynikajícího pohodlí, spousty prostoru a pevnosti. Dvojitá technická podlaha se skládá ze spodního patra spočívajícího na podvozku a horního patra spočívajícího na ocelovém rámu. Tato kombinace zajišťuje vysokou pevnost a lepší tepelnou a zvukovou izolaci. Další výhodou je snadný přístup k technologiím a také nabízí další odkládací prostory s přístupem z vnější a vnitřní části vozidla.

Fotogalerie Mobilvetta KROSSER

Technologie

Obytné vozy Mobilvetta jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.3MJet v různých výkonových variantách HP 140/160/180, s možností moderní 9-ti stupňové automatické převodovky.
Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně).  Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.

Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít formulář nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.