LAIKA ECOVIP CV

Úžasné pohodlí a luxus v kombinaci s kompaktností

Díky své velikosti otevírá luxusní CAMPER VAN nekonečné možnosti v cestování. Vozidlo je kompaktní a pohotové nejen ve městě, ale s dostatkem prostoru vhodné i pro delší výlety.

Italské řemeslo může být vizuálně okouzlující. A technicky nadšený. Řada Ecovip je nedílnou součástí řady Laika od roku 1992 a bude vás a vaši rodinu těšit po celá desetiletí. S vynikající technologií a nezapomenutelnou směsí krásy, pohodlí a dobrodružství.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

PROSTOR K RELAXACI

Obývací pokoj, to je přesně místo, kde začíná každé nové ráno vaší cesty. Proč ne s voňavou kávou a croissantem u rozkládacího stolu? Velké vstupní dveře nabízí otevřený prostor s širokým výhledem a propojují interiér s okolím.

Nová generace inovativní plné izolace vylučuje všechny kompromisy. To je zajištěno kombinací polyesterových vláken a hliníkové ochranné vrstvy, která zajišťuje příjemné vnitřní klima od léta do zimy. Dodatečná izolace střechy, podlahy, bočních a zadních dveří dělá z Ecovip Camper Van ideálního společníka na cesty – bez ohledu na roční období.


LOŽNICE

SNOVÉ POHODLÍ

Kvalitní spánek je nejlepším předpokladem úspěšné cesty, proto je ložnice vybavena širokou matrací, kde můžete odpočívat po dlouhém dni. Doplňkem jsou pohyblivé praktické lampy, které si rychle zamilujete.


KUCHYNĚ

VAŘTE A UŽÍVEJTE SI

Kavárna a bar v jednom - kuchyně Laika Kosmo Camper Van je otevřená všemu. Zde můžete intenzivně vařit, relaxovat, péct, smát se a jednoduše si užít Dolce Vita.


KOUPELNA

PROSTOR OTEVŘENÝ VŠEM

Mnoho malých detailů činí z této koupelny místo pohody. Integrované police nabízejí dostatek úložného prostoru a velké umyvadlo poskytuje každodenní luxus.


Materiály a kombinace čalounění ECOVIP Camper Van

Kombinace designu teplého dřeva, rafinovaného měděnými akcenty vytváří smyslný celkový koncept. Design polstrování lze individuálně upravit.  

Půdorysy modelové řady
LAIKA ECOVIP CAMPER VAN 2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

ECOVIP CV 540

  • D 541 cm / Š 205 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 2+2 spaní

ECOVIP CV 600

  • D 599 cm / Š 205 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 2+2 spaní

ECOVIP CV 645

  • D 636 cm / Š 205 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 2+2 spaní

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu