Laika ECOVIP CAMPER VAN

Úžasné pohodlí a luxus v kombinaci s kompaktností

ECOVIP CAMPER VAN

Díky své velikosti otevírá luxusní CAMPER VAN nekonečné možnosti v cestování. Vozidlo je kompaktní a pohotové nejen ve městě, ale s dostatkem prostoru vhodné i pro delší výlety.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě


Velké vstupní dveře poskytují výhled, ať jste kdekoli. Praktický je úložný prostor pro dvě plynové láhve, díky nimž je vaření pod kontrolou.

Půdorysy modelové řady ECOVIP CAMPER VAN

ECOVIP CAMPER VAN nabízí tři varianty půdorysu s centrální postelí. Ecovip Camper Van je mrštný obytný vůz, plný komfortní jízdy a praktického využití.

Laika

ECOVIP CAMPER VAN 540

Technický list KOSMO 540

Laika

ECOVIP CAMPER VAN 600

Technický list KOSMO 600

Laika

ECOVIP CAMPER VAN 645

Technický list KOSMO 645

Spousta pohodlí pro kvalitní odpočinek

Obývací pokoj, to je přesně místo, kde začíná každé nové ráno vaší cesty. Proč ne s voňavou kávou a croissantem u rozkládacího stolu? Velké vstupní dveře nabízí otevřený prostor s širokým výhledem a propojují interiér s okolím.

Kvalitní spánek je nejlepším předpokladem úspěšné cesty, proto je ložnice vybavena širokou matrací, kde můžete odpočívat po dlouhém dni. Doplňkem jsou pohyblivé praktické lampy, které si rychle zamilujete.  

Kuchyň s nádechem italského designu s maximálním využitím

Kavárna a bar v jednom - kuchyně Laika Kosmo Camper Van je otevřená všemu. Zde můžete intenzivně vařit, relaxovat, péct, smát se a jednoduše si užít Dolce Vita. 

Začněte den svěží

Mnoho malých detailů činí z této koupelny místo pohody. Integrované police nabízejí dostatek úložného prostoru a velké umyvadlo poskytuje každodenní luxus. 

Materiály a kombinace ECOVIP Camper Van

Kombinace designu teplého dřeva, rafinovaného měděnými akcenty vytváří smyslný celkový koncept.

Design polstrování lze individuálně upravit.  


Fotogalerie Laika ECOVIP CAMPER VAN 

Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano ve Val di Pesa v Itálii, bez výjimky. Obytné vozy Laika jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář