Laika KREOS 7000

Příjemný a prostorný pro všechny vaše požadavky 

KREOS 7000 PLNĚ - INTEGROVANÉ

Modely KREOS 7000 kombinují luxus, technologii a všestrannost. Skutečná kombinace stylu, komfortu jízdy a vytříbeného italského designu: s Kreosem 7000 zažijete bezmeznou eleganci a váš výlet obytným vozem se stane snem.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme


Otevřený a technicky promyšlený Kreos 7000 nabízí exkluzivní design exteriéru s LED zadními světly a nerezovým obložením. Je založen na podvozku Fiat AL-KO.

Půdorysy modelové řady KREOS 7000 (PLNĚ-INTEGROVANÉ)

KREOS 7000 nabízí dvě varianty půdorysů - jedna varianta s centrální postelí  a jedna se samostatnými lůžky. KREOS 7000 je všestranný obytný vůz, plný komfortu jízdy a vytříbeného designu.

Laika

KREOS 7009

Laika

KREOS 7012

Technický list KREOS 7009

Technický list KREOS 7012

Prosvětlený interiér zaručuje klidné prostředí a elegantní luxus

Srdcem vozidla je obývací prostor s výškou místnosti 210 cm. Důmyslné rozdělení vytváří nejen dostatek prostoru opticky, ale také maximum volného pohybu pro každého, kdo vás na cestě doprovází.

Ložnice s výhledem na hvězdnou oblohu přímo láká pro romantické večery. A to je jen část detailů, které vytváří skvělou atmosféru. Vytříbený design a moderní technologie, o kterých se vám ani nesnilo.

Kuchyně září svými vlastnostmi

Kuchyně má prostě styl a okouzlí vás svými vlastnostmi. Zakřivené prvky, ergonomické tvary a velká pracovní plocha z vysoce kvalitního "Corian Soft Touch" materiálu jsou jemně zvýrazněny LED světlem. Díky mnoha speciálním funkcím se stává místem, kde lidé rádi zkouší něco nového a s čerstvými ingrediencemi, sofistikovanými recepty a trochou lásky vytvoříte i vy magickou atmosféru pro nezapomenutelné večery.  

Zasloužený odpočinek a relax
Koupelna je dalším prostorem pro relaxaci. Samostatná sprcha s bílo-modrým světelným efektem navozuje všestranný komfort a odpočinek. 

Materiály a kombinace Kreos

U modelů řady Kreos je vzhled tmavého dřeva kombinován se světlými prvky a vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze individuálně upravit.


Fotogalerie Laika KREOS 7000 PLNĚ-INTEGROVANÉ

Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano ve Val di Pesa v Itálii, bez výjimky. Obytné vozy Laika KREOS 7000 jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato AL-KO.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář