Mobilvetta ADMIRAL

Vždy oceněna za její komfortní interiér a prvotřídní úroveň zpracování

Mobilvetta ADMIRAL STANDING OUT IN CLASS

Moderní a rafinovaná, pokračuje v tradici elegance historického rozsahu. Skvělý prostor, smysl pro detail. Vždy oceněna za její komfortní interiér a prvotřídní úroveň zpracování.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě


Příjemný obytný prostor s dokonalou rovnováhou mezi pohodlným bydlením a zábavou při cestování s nezapomenutelnými zážitky a potěšením pro celou rodinu.

Půdorysy modelové řady ADMIRAL

Admiral nabízí tři varianty půdorysů - jedna varianta se samostatnou postelí, s centrální postelí a s lůžkem napříč. Admiral vás okouzlí všestrannými vlastnostmi a pohodlím v podobě elegantního a funkčního vybavení.

MOBILVETTA

ADMIRAL K 5.1

MOBILVETTA

ADMIRAL K 6.3

MOBILVETTA

ADMIRAL K 6.5

Trávíte čas nejlepším způsobem

Interiéry Admiral se mohou pochlubit elegancí obytného prostoru, který si můžete přizpůsobit. Obytný prostor je příjemný, prostorný, elegantní a funkční, s vnitřní výškou více než dva metry. Spoustu světla přivádí velká okna Skydome pro maximální komfort bydlení.

Oddávejte se jedinečným momentům na palubě Admiral
Kuchyně je vzdušná se spoustou prostoru pro uložení v lince a nástěnných skříních. Kuchyňská linka je navržena tak, aby poskytoval maximální ergonomii. Lineární sporák se dvěma hořáky a víkem z tvrzeného skla.

Exkluzivní koupelna

Laminátové obložení  z tmavého dřeva poskytují příjemný pocit tepla a vytváří rafinovanou atmosféru. Ve sprše Vám centrální sprchová hlavice připraví jedinečný zážitek. 

Fotogalerie Mobilvetta ADMIRAL

Technologie

Obytné vozy Mobilvetta jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.2MJet v různých výkonových variantách HP 140/160/180, s možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.
Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně).  Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.

Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář