Mobilvetta K-YACHT TEKNO DESIGN 

Okouzluje luxusním interiérem a harmonickými tvary

Mobilvetta K-Yacht Tekno Design STANDING OUT IN EXCELLENCE

Ikona mezi obytnými vozy v designu, inovacích a italské tradici. Řada jedinečných a exkluzivních obytných vozů, koncentruje v sobě design, vysoký technologický standard a kvalitu. K-Yacht Tekno Design svádí a okouzluje harmonickými tvary, luxusním interiérem a inovativními materiály. Obytný automobil jako žádný jiný.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme


Plně-integrované vozy Mobilvetta K-Yacht Tekno Design představují už na první pohled svou jedinečnost - harmonický lineární design, elegantní vnější linie, sportovní charakter. 

Prémiová komfortní třída na Vaší dovolené.
Pobyt ve Vašem obytném voze, cestování bude skutečné potěšení. Obdivujte krajinu z pohodlných, ergonomicky tvarovaných sedadel, z imitace kůže nebo pravé kůže, s nastavením opěrky hlavy, dvojitě tvarovanou loketní opěrkou. Ponořte se do své dovolené a prohlédněte si krajinu kolem vás, velká boční okna, maxi střešní okna v uličce, široký panoramatický výhled z kabiny.

SPA ve Vašem obytném voze.
Stylová kuchyňská linka v designu světlého kamene, se spojitým povrchem a integrovaným dřezem s tvarovaným nerezovým odkapávačem. Toaleta s dřevěným nábytkem nabízí nezapomenutelný wellness zážitek. Exkluzivní obložení, integrované umyvadlo s hliníkovými kohoutky navrženými společností Mobilvetta, centrální sprcha se světlíkem a LED rámem Vám nabídne komfortní osvětlení.

Půdorysy modelové řady K-Yacht Tekno Design  

K-Yacht Tekno Design nabízí tři varianty půdorysů - dvě varianty s centrální postelí (79 a 89) a jednu se samostatnými lůžky (85). Obytný automobil K-Yacht Tekno Design nabízí jedinečné momenty v exkluzivním prostředí a pohodlí prvotřídního vybavení.

K-Yacht Tekno Design 79

K-Yacht Tekno Design 85

K-Yacht Tekno Design 89

Dvojitá podlaha
Použité technologie nabízí výhody vynikajícího pohodlí, spoustu úložného prostoru, pevnosti a zimní zateplení. Dvojitá technická podlaha se skládá ze spodního patra ukotveného na podvozku a horního patra  na zvýšeném ocelovém rámu. Tato kombinace zajišťuje vysokou pevnost a lepší tepelnou a zvukovou izolaci. Další výhodou je snadný přístup k technologiím a také nabízí další odkládací prostory s přístupem z vnější a vnitřní části vozidla.

Fotogalerie Mobilvetta K-Yacht Tekno Design

Technologie

Obytné vozy Mobilvetta jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.2MJet v různých výkonových variantách HP 140/160/180, s možností moderní 9-ti stupňové automatické převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně).  Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.

Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít formulář nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.