O NÁS

Jsme tým profesionálů, na které se můžete spolehnout

Záruka kvalitních služeb

Poskytujeme kvalitní služby, na které se můžete vždy spolehnout. 

Zákazník je na prvním místě

Nejlepší vizitkou je spokojený zákazník, který opakovaně využívá našich služeb.

Úplné a pravdivé informace

Včas se dozvíte se vše potřebné, rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy. 

Rychle a spolehlivě

Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem, včetně víkendů a svátků.

Vize

Naší vizí je profesionální karavanové centrum ve Zlínském kraji, centrum, které:

  • poskytuje velmi kvalitní služby novým i stávajícím zákazníkům,
  • plnohodnotně zastupuje renomované německé a italské výrobce karavanů a obytných aut v oblastech prodeje, záručního i pozáručního servisu,
  • poskytuje tipy na dovolenou a poradenství všem karavanistům.

AKTUALITY:


CARAVAN SALON DÜSSELDORF 2023

Největší Veletrh obytných vozů, karavaningu a cestování v Evropě je již za námi! Letošní ročník Caravan Salonu v Düsseldorfu byl pro nás tak trochu výjimečný z hlediska novinek v oblasti stále rostoucí elektromobility i pro trendy témata, jako jsou dodávky energie, materiály šetrné k životnímu prostředí a řešení šetřící prostor.  

Jsme rádi, že každá z našich autorizovaných značek se i zde mohla pochlubit svou novinkou nebo renovací spojenou s tímto trendem.

V oblasti Technology & Components zde byla nabídka z řady profesionálních zařízení jako jsou systémy na úpravu vody, klimatické technologie, průmyslové baterie a mnoho dalšího! 😍

Zde malá ochutnávka novinek modelového roku 2024. 


LAIKA Dealer Meeting 2023/2024 v Pizza della Signoria ve Florencii

Nádherné Castello di Nipozzano bylo místem našeho setkání prodejců 2023, které se konalo ve dnech 4.-7 července 2023. Okouzlující hrad rodiny Marchesi Frescobaldi byl ideálním místem, kde se prezentovala nová vozidla kolekce Laika 2024.

Řada vozidel Laika 2024 je obohacena o několik prestižních novinek, včetně nového obytného vozu Kreos H 5109 a celé renovace řady Kosmo. Ke své identitě má LAIKA v úmyslu používat to nejlepší z italských komponentů a materiálů , aby si prorazila cestu na konkurenční evropské trhy. 

EURA MOBIL/FORSTER Dealer Meeting 2023/2024 v Sprendlingenu

I přes velké letní vytížení si nenecháváme ujít další Dealer Meeting 2023 EURA MOBIL/FORSTER ve Sprendlingenu. Zdá se, že pro rok 2024 připravuje tato značka velké přeměny v interiéru svých karavanů a tyto změny se dotknou každého koutu interiéru. Ať už ve sprchovém koutu, kuchyňském bloku a také u čalounění postele. Vypadá to, že značka se zaměřila na vylepšení a proměnu těchto oblastí a výsledek je opravdu povedený.

Těšíme se společně s vámi na tyto novinky a doufáme, že se vám nový interiér bude líbit. Dealer Meeting byl jistě skvělou příležitostí pro bližší seznámení se s těmito inovacemi a dalšími produkty této značky.

FENDT Model presentation for the 2023/2024 Mertingen

V měsíci červen 2023 se konala prezentace značky FENDT Caravan ve městě Mertingen. Po zavedení nového, úspěšného interiéru u řady APERO a TENDENZA  v sezóně 2023 se pro rok 2024 FENDT může pochlubit novinkou v řadě BIANCO ACTIV, konkrétně novým půdorysem označeným jako 515 SGD.

Tento nový půdorys nabízí jedinečné rozložení, které není k dispozici v žádné jiné kategorii FENDT. Je zaměřen především pro milovníky komfortu na cestách díky tomu, že disponuje velkou koupelnou a možností rozšíření předních postelích. Pro nadcházející rok je také slíben výběr z nového moderního čalounění, který dodá interiéru moderní vzhled.

FENDT Caravan díky své široké škále půdorysů a kvalitě vždy zaručuje, že si můžete vybrat podle svých požadavků a vkusu.

Valašský HRB 2023 "SPOLEČNĚ ZA HORIZONT".

Bylo pro nás čest prezentovat naše karavany na běžeckém závodě "VALAŠSKÝ HRB", který se konal 27.05.2023. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k této atmosféře a podpořit všechny účastníky na této cestě. Rychlost, tep srdce, euforie a čistá radost, jsou skutečně neocenitelné a těší nás, že jsme mohli být součástí toho všeho.
Věříme, že naše vozidla představují ideální společníky pro veškeré závody. Můžete příjemně a pohodlně cestovat na místo startu. Poskytnou Vám komfort a odpočinek po náročné soutěži, a zároveň přináší nezávislost a svobodu při cestování. 

 Etrusco Dealer Convention 2023/2024 Marina

V měsíci duben proběhla prezentace vozidel značky ETRUSCO ve městě Marino v Itálii. Novinek je opravdu mnoho. Tato značka navíc rozšiřuje nabídku motorizace a můžete tedy vybírat z platforem Ford, Peugeot a Fiat! Navíc Etrusco stále využívá cit pro trendy k vytváření moderních stylových světů se vzrušujícími barvami a vybranými materiály. Pro mobilní domy a obytné vozy, ve kterých rádi bydlíte, relaxujete a žijete své sny - ve dne i v noci.

Jednou z novinek je i chytré řešení rozšířeného místa na spaní u obytné dodávky v případě, že jste vyššího vzrůstu a nebaví Vás mít pořád pokrčené nohy :o)

CARAVAN BIKE TRAVEL

2. ročník mezinárodního veletrhu cestovného ruchu v Nitře

PO ROCE SE VYDÁME ZNOVU NA SLOVENSKO

Přijíždíme za Vámi i na Slovensko! Naše prezentace se bude rozprostírat v pavilonu B. Můžete zde vidět jedinečné obytné přívěsy německého výrobce značky FENDT CARAVAN.

NOVINKOU této značky je zcela nový design v podobě atraktivního mladistvého vzhledu modelové řady APERO nebo designová řada TENDENZA.

Jako vždy i tady budou všechny vystavené modely IHNED K PRODEJI.


VÍCE INFORMACÍ ZDE

FOR CARAVAN PRAHA 2023

14. výstava obytných automobilů a karavanů

DALŠÍ VELETRH ZA NÁMI !
Děkujeme všem, co nás navštívili na veletrhu FOR CARAVAN Praha 2023. Atmosféra byla (i přes ohromující návštěvnost :o)) vynikající a všechny tři dny byly naplněny v duchu "Fanoušků karavaningu". Už teď se těšíme na další setkání. Pro ty, kterým to do Prahy letos nevyšlo se budeme těšit u nás v Kroměříži. 

I tady na Vás čeká špičkový tým, který Vám vždy ochotně poradí a vše vysvětlí. Prostě "Děláme naši práci kvalitně a rádi". 

ROZHOVOR V ČASOPISE
"Camping, Cars & caravans"

Naše společnost "Karavan Centrum Morava" měla tu čest s časopisem "Camping, Cars & caravans" a poskytla rozhovor týkající se nejen problematiky s dostupností vozů,
ale i našich představ a přání fungování tohoto trhu do budoucna.

Nechybí zde ani informace z oblasti novinek, nabízených služeb nebo nyní velmi aktuální téma - účast na veletrhu FOR CARAVAN PRAHA 2023.

Celý článek si můžete přečíst níže.


CARAVANING BRNO 2022

Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneři, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za návštěvu našeho stánku na veletrhu CARAVANING BRNO 2022. Atmosféra byla vynikající a všechny čtyři dny byly naplněny v duchu "Fanoušků karavaningu". Už teď se těšíme na další setkání. Říkáme velké "DĚKUJEME" i celému týmu, který je tady vždy připraven pro VÁS👍😃 A VAŠE SNY


Vyhrajte VSTUPENKY na veletrh "Caravaning Brno 20.-23.10.2022

Od 15. do 18. října můžete soutěžit o vstupenky na veletrh "Caravaning Brno 20.-23.10.2022. 

Stačí správně odpověď na soutěžní otázku:
Kolik značek obytných aut a obytných přívěsů bude letos vystavovat "Karavan Centrum Morava" na "Caravaning Brno 20.-23.10.2022 v pavilonu P č.6?"

Pravidla soutěže: Staňte se fanoušky na Facebooku, sdílejte tento příspěvek a napište odpověď na soutěžní otázku na e-mail: mmrazkova@karavancm.cz.
Výhru získává ten účastník, který správně odpoví na soutěžní otázku a svou odpověď zároveň zašle jako 10., 100., 200. v pořadí.
Výherce získá vždy 2 VSTUPENKY (elektronicky), tedy soutěžit můžete do poslední chvíle, a nemusíte se bát, že pošta doručení nestihne ))Výherci budou kontaktováni nejpozději do 24 hod po ukončení soutěže e-mailem.
Všem držíme palce!

Všem děkujeme za účast.


CARAVAN SALON DÜSSELDORF 2022 

Ani náš tým nesměl chybět na "Světovém veletrhu obytných automobilů a karavanů v Düsseldorfu" kde byla prezentace našich prodejních značek. Musíme říct, že toho bylo hodně, ale vše je zvládnuto a máme pro Vás všechny informace, co se týká novinek na trhu karavanů, doplňků a příslušenství. Jen prozradíme "Máte se na co těšit".

Jen připomínáme, že v říjnu nás můžete najít na "VELETRHU Caravaning Brno 20.-23.10. 2022", kde některé novinky z Düsseldorfu přímo uvidíte. UŽ SE TĚŠÍME


FENDT Model presentation for the 2023 Stuttgart

V měsíci červenec 2022 proběhla prezentace značky FENDT Caravan ve městě Stuttgart (a nechybíme zde ani my :o)). Stručně řečeno, novinek a renovací je plno! Modelové řady "OPAL a SAPHIR" již nebudou dostupné. Místo toho jej nahradila nová svěží a mladistvá řada pod názvem "APERO". Za zmínku stojí i především větší světlá výška v interiéru všech karavanů na 1,98 m. Počítá se s rostoucí oblibou zadních koupelen, které nabízejí více prostoru pro pohyb než mokré buňky uprostřed karavanu. Větší počet USB portů zohledňuje duch doby, stejně jako použití látkových potahů v obývacím prostoru. Na přání je nabízena i pravá kůže.
S karavanem od Fendt-Caravan se rozhodujete pro maximální funkčnost, vysoce kvalitní instalace provedené mistry a přesvědčivou kvalitu.
Fendt-Caravan - bavorský výrobce karavanů, který od roku 1970 staví karavany pro Evropu.

SPOLEČNĚ ZA HORIZONT

Jsme hrdým partnerem běžeckého závodu "VALAŠSKÝ HRB", který se konal 28.05.2022. K tomu neodmyslitelně patří i karavany a vše co k svobodnému cestování patří. I zde byla vidět naše prezentace a prodej vozidel. Čekal nás pohyb, rychlost, tep srdce, euforie, čirá radost nejen z běhu... 

https://valasskyhrb.cz/ 

Veletrh FOR EXPO INCHEBA Bratislava 2022

NECHYBÍME ANI NA OBLÍBENÉM VELETRHU INCHEBA EXPO BRATISLAVA
Přijíždíme za Vámi i na Slovensko! Naše prezentace se rozprostírala v hale B2/35 Caravan Show. Děkujeme všem, co nás navštívili a budeme se na Vás těšit u nás v Kroměříži. Děláme naši práci kvalitně a rádi.

 Etrusco Dealer Convention 2022 Florencie

V měsíci duben proběhla prezentace značky ETRUSCO ve městě Florencie v Itálii. Máte se opravdu na co těšit! Novinka vychází vstříc outdoorovému životnímu stylu svým výrazným novým designem a celoročním komfortem v obytné části. Osvěžující řada - oblíbené modely T, V a CV jsou nyní dostupné také na bázi Ford!

Veletrh FOR CARAVAN Praha 2022

13. výstava obytných automobilů a karavanů

Co všechno vás na FOR CARAVAN čekalo? Naše veletržní prezentace ve Vstupní hale "2" se rozprostírala na ploše více než 850m2 a nabídla návštěvníkům 25 vozidel těchto renomovaných značek: FENDT, MOBILVETTA, LAIKA, ETRUSCO, EURA MOBIL, FORSTER A VANTOURER. 
A TO HLAVNÍ - nejsme zastánci výstavy bez možnosti nákupu, tedy VŠECHNY VOZIDLA BYLA PRODEJNÁ!

ÚSPĚŠNÝ VELETRH ZA NÁMI
Vidět a být viděn je stále základním smyslem osobního setkávání na veletrzích. Věříme, že i nám se to v Praze letos povedlo "A TO DÍKY VÁM". Děkujeme všem, co nás navštívili na veletrhu FOR CARAVAN Praha 2022 a těší nás, že spousta z Vás si vybralo pro splnění Vašeho snu naši společnost. Velké poděkování patří také těm, bez nichž by se nám nepodařilo veletrh pro vás připravit. Pro ty, kterým to do Prahy letos nevyšlo se budeme těšit u nás v Kroměříži. I tady na Vás bude čekat špičkový tým, protože děláme naši práci kvalitně a rádi. 
 

Jsme rádi, že můžeme pomáhat "Máš šanci zazářit"

Karavan Centrum Morava pomáhá společnosti "Šance Olomouc", která působí při Dětské klinice Lékařské fakulty UP a Fakultní nemocnice Olomouc. Při příležitosti Dne dětské onkologie zahájila společně s Národním registrem dárců kostní dřeně rozsáhlou náborovou kampaň nazvanou Máš šanci zazářit.

K zahájení náboru potenciálních dárců kostní dřeně si pořadatelé symbolicky vybrali úterý 15. února, kdy si celý svět připomíná Den dětské onkologie,a to řadou akcí, jejichž cílem je zlepšit péči o onkologický nemocné děti a šířit povědomí o dětské onkologii. Symbolem Dne dětské onkologie jsou zlaté stužky, jejichž zakoupením zájemci podpořili hematoonkologické pacienty Dětské kliniky LF UP a Fakultní nemocnice Olomouc. 

  KARAVAN CENTRUM MORAVA.CZ na veletrhu Caravaning Brno 2021 

Novinky ze světa nezávislého cestování představila na veletrhu Caravaning Brno, také naše firma KARAVAN CENTRUM MORAVA.CZ v termínu 21.-24.10 2021 v pavilonu "V" (výstavní místo 50). K vidění zde bylo celkem 7 renomovaných značek (Fendt Caravan, Mobilvetta, EuraMobil, Laika, Etrusco, VANTourer a Forster) jejichž jsme autorizovaným zástupcem. Veletržní prezentace firmy se rozprostírala na ploše více než 500m2.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

Děláme naši práci kvalitně a rádi