O nás

Jsme tým profesionálů, na které se můžete spolehnout

Záruka kvalitních služeb

Poskytujeme kvalitní služby, na které se můžete vždy spolehnout. 

Zákazník je na prvním místě

Nejlepší vizitkou je spokojený zákazník, který opakovaně využívá našich služeb.

Úplné a pravdivé informace

Včas se dozvíte se vše potřebné, rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy. 

Rychle a spolehlivě

Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem, včetně víkendů a svátků.

Vize

Naší vizí je profesionální karavanové centrum ve Zlínském kraji, centrum, které:

  • poskytuje velmi kvalitní služby novým i stávajícím zákazníkům,
  • plnohodnotně zastupuje renomované německé a italské výrobce karavanů a obytných aut v oblastech prodeje, záručního i pozáručního servisu,
  • poskytuje tipy na dovolenou a poradenství všem karavanistům.

AKTUALITY:


SPOLEČNĚ ZA HORIZONT

Jsme hrdým partnerem běžeckého závodu "VALAŠSKÝ HRB", který se konal 28.05.2022. K tomu neodmyslitelně patří i karavany a vše co k svobodnému cestování patří. I zde byla vidět naše prezentace a prodej vozidel. Čekal nás pohyb, rychlost, tep srdce, euforie, čirá radost nejen z běhu... 

https://valasskyhrb.cz/ 

Veletrh FOR EXPO INCHEBA Bratislava 2022

NECHYBÍME ANI NA OBLÍBENÉM VELETRHU INCHEBA EXPO BRATISLAVA
Přijíždíme za Vámi i na Slovensko! Naše prezentace se rozprostírala v hale B2/35 Caravan Show. Děkujeme všem, co nás navštívili a budeme se na Vás těšit u nás v Kroměříži. Děláme naši práci kvalitně a rádi.

 Etrusco Dealer Convention 2022 Florencie

V měsíci duben proběhla prezentace značky ETRUSCO ve městě Florencie v Itálii. Máte se opravdu na co těšit! Novinka vychází vstříc outdoorovému životnímu stylu svým výrazným novým designem a celoročním komfortem v obytné části. Osvěžující řada - oblíbené modely T, V a CV jsou nyní dostupné také na bázi Ford!

Veletrh FOR CARAVAN Praha 2022

13. výstava obytných automobilů a karavanů

Co všechno vás na FOR CARAVAN čekalo? Naše veletržní prezentace ve Vstupní hale "2" se rozprostírala na ploše více než 850m2 a nabídla návštěvníkům 25 vozidel těchto renomovaných značek: FENDT, MOBILVETTA, LAIKA, ETRUSCO, EURA MOBIL, FORSTER A VANTOURER. 
A TO HLAVNÍ - nejsme zastánci výstavy bez možnosti nákupu, tedy VŠECHNY VOZIDLA BYLA PRODEJNÁ!

ÚSPĚŠNÝ VELETRH ZA NÁMI
Vidět a být viděn je stále základním smyslem osobního setkávání na veletrzích. Věříme, že i nám se to v Praze letos povedlo "A TO DÍKY VÁM". Děkujeme všem, co nás navštívili na veletrhu FOR CARAVAN Praha 2022 a těší nás, že spousta z Vás si vybralo pro splnění Vašeho snu naši společnost. Velké poděkování patří také těm, bez nichž by se nám nepodařilo veletrh pro vás připravit. Pro ty, kterým to do Prahy letos nevyšlo se budeme těšit u nás v Kroměříži. I tady na Vás bude čekat špičkový tým, protože děláme naši práci kvalitně a rádi. 
 

Jsme rádi, že můžeme pomáhat "Máš šanci zazářit"

Karavan Centrum Morava pomáhá společnosti "Šance Olomouc", která působí při Dětské klinice Lékařské fakulty UP a Fakultní nemocnice Olomouc. Při příležitosti Dne dětské onkologie zahájila společně s Národním registrem dárců kostní dřeně rozsáhlou náborovou kampaň nazvanou Máš šanci zazářit.

K zahájení náboru potenciálních dárců kostní dřeně si pořadatelé symbolicky vybrali úterý 15. února, kdy si celý svět připomíná Den dětské onkologie,a to řadou akcí, jejichž cílem je zlepšit péči o onkologický nemocné děti a šířit povědomí o dětské onkologii. Symbolem Dne dětské onkologie jsou zlaté stužky, jejichž zakoupením zájemci podpořili hematoonkologické pacienty Dětské kliniky LF UP a Fakultní nemocnice Olomouc. 

  KARAVAN CENTRUM MORAVA.CZ na veletrhu Caravaning Brno 2021 

Novinky ze světa nezávislého cestování představila na veletrhu Caravaning Brno, také naše firma KARAVAN CENTRUM MORAVA.CZ v termínu 21.-24.10 2021 v pavilonu "V" (výstavní místo 50). K vidění zde bylo celkem 7 renomovaných značek (Fendt Caravan, Mobilvetta, EuraMobil, Laika, Etrusco, VANTourer a Forster) jejichž jsme autorizovaným zástupcem. Veletržní prezentace firmy se rozprostírala na ploše více než 500m2.

Děláme naši práci kvalitně a rádi