Nabídka obytných vozů
Prodej nových obytných vozů německých značek

Nabízíme kvalitní obytné vozy od 4 německých renomovaných výrobců. Obytné vozy dělíme do 6-ti základních typů. Každý typ má své specifické přednosti, výhody i nevýhody, individuální výběr je u obytných vozů základem úspěchu. Připravíme pro Vás obytný vůz přesně podle Vašich přání.

Typy obytných vozů

Vestavby - VAN

Kompaktní, flexibilní a nádherně nekomplikované. Pro někoho auto, které se používá jen jako camper. Pro další camper, který také řídí v každodenním životě. 

Alkovny

Vozy se sklopnou postelí nad kabinou řidiče, alkovny nabízí nejvíce prostoru pro spaní, bydlení a užívání. Jako jediné jsou uzpůsobeny pro 6 osob.

Polo-integrované

Kompaktní, elegantní, aerody-namické. V nabídce v  různých půdorysech a variantách ložnic, všechny mají skvělý prostor a rekreační komfort.

Vestavby XXL

Velký obytný prostor v původní karoserii, komfortní cestování s velkým panoramatickým výhledem, výborná akustika, bez plynové instalace, vše zařídí nafta.  

Plně integrované

Více místa na čtyřech kolech.  Největší model provedení karoserií. Kabina je integrována do obytného prostoru a vytváří spoustu prostoru a pohodlí.

Exkluzivní vozy

Prostor, vysoký komfort, luxusní provedení, široká variabilita půdorysů a designu interiéru, exkluzivní výbava. Milovníci luxusu se mají na co těšit.  

Značky

Obytné vozy dodáváme od německých renomovaných výrobců. 

Nabídka financování

Výhodná nabídka na nákup nového obytného vozu. Financování formou úvěru nebo leasingu. ČSOB Leasing. Zajistíme pro Vás.  

Individuální nabídka

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.