Orangecamp Exklusive

Nabídka obytných vozů Orangecamp


Orangecamp nabízí obytné vozy na platformě Peugeot, moderní design, exkluzivní provedení i výbava. Tři základní půdorysy: polo-integrované modely T690 a T740, verze s alkovnou A750.

Obytná auta Orangecamp - záruka německé kvality s přesvědčivým poměrem cena-výkon. Značka Orangecamp má na evropském trhu silnou a stabilní pozici, za svou existenci uvedla na trh celou řadu úspěšných modelů. 

Technologie

Motor o výkonu 130 - 160HP, prostorné lednice 146 až 190l, 4-plotýnkový plynový vařič s grilem a troubou, keramické WC a robustní hliníková stavba, rozšířený otočný stůl, polstrování se zvýšenou kompresní tvrdostí, Truma Combi 6kW topení, nádrž na pitnou vodu obslužná z venkovní servisní klapky, a řada dalších vylepšení. Konstrukce nástavby neobsahuje dřevo - použita konstrukce "OHO" (bez použití dřeva), podrobnosti technické specifikaci.

Střecha je ochráněna proti krupobití skleněnými vlákny. Interiér nabízí přátelskou atmosféru s dvoubarevným provedením nábytku v dekoru Samteiche, čalounění je barevně sladěné a podtrhuje propracovaný celkový dojem. 

Základem vozu je Peugeot Boxer s moderními Blue-HDI motory. Volitelně je k dispozici s výkonem 160HP. V nabídce jsou dva polo-integrované modely s volitelným stahovacím lůžkem a také prostorný model s alkovnou.

Půdorysy vozů Orangecamp

Oblíbený půdorys s postelemi napříč, polo-integrovaný vůz pro 4-5 osob.

Cena od: 1.261.000,- Kč vč. DPH

Největší model polo-integrovaného vozu Orangecamp pro 4-5 osob, velká garáž.

Cena od: 1.298.000,- Kč vč. DPH

Obytný vůz s postelemi napříč a s velkou alkovnou pro 4-6 osob, velká garáž.

Cena od 1.298.000,- Kč vč. DPH

Fotogalerie Orangecamp

Kontaktujte nás.

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít formulář 
nebo telefonicky +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.