VANTOURER

Nenápadný, multifunkční s celoročním využití

VANTourer 2024 je nový na základě FIAT Ducato 9. Moderní automobilový exteriér spojený s mnoha technologickými vylepšeními zajišťuje nesrovnatelný komfort a jízdní dynamiku. Četné asistenční systémy zajišťují znatelně větší bezpečnost jízdy, zatímco motory s výkonem až 180 k a aktuální emisní norma EURO 6D slibují maximální výkon a efektivitu.

Novinkou tohoto modelového roku jsou také dvě uspořádání 600 D – založená na podvozku Ford Transit a MAN TGE.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Nabídka obsahuje celkem 6 půdorysů vestavby a 3 vybavení URBAN VITO

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

VANTOURER FIAT - VANTOURER FORD - VANTOURER MAN - URBAN VITO

*** VANTOURER FIAT (VESTAVBA)

KOMPAKTNÍ SPOLEČNÍK NA CESTY

Váš ideální společník, pokud jde o cestování po městech tohoto světa. Díky své kompaktnosti a propracovanému designu nabízí neuvěřitelné množství úložného prostoru a je stále ovladatelný i v těch nejužších uličkách.


*** VANTOURER FORD (VESTAVBA)

PERFEKTNÍ PRO DVA

VANTourer Ford kombinuje typické vlastnosti VANTourer s automobilovým a dynamickým exteriérem Transitu.
Světlý design interiéru v bílé a kouřové Malaga zaujme maximální světlou výškou, chytrými detaily a spoustou úložného prostoru.
VANTourer Ford 600 D je klasický půdorys pro 2 osoby - pojatý pohodlným a moderním způsobem - s velkým příčným lůžkem, které je dlouhé pouze 5,99 m. Tak nečekejte, prostě nastupte!


*** VANTOURER MAN (VESTAVBA)

LUXUSNÍ KOMFORT

Zažijte klasické uspořádání pro 2 osoby v nové definici pohodlí a modernosti. Přesvědčí vás velkorysý prostorový efekt s dostatkem prostoru nad hlavou. VANTourer MAN 600 D nabízí nejnovější asistenční systémy pro řidiče, vysoce kvalitní interiér a energeticky úspornou kompresorovou chladničku s flexibilními dvojitými panty.


** URBAN VITO (MĚSTSKÝ)

POMĚRNĚ LEPŠÍ

Objevujte pulzující metropole, dobijte baterky v horách, surfujte na pobřeží Atlantiku – s VANTourer Urban Vito si můžete užívat své svobody. Od prostorného vozu pro stěhování a hromadné nákupy až po spolehlivého partnera na aktivní dovolenou nebo víkendový výlet – díky kompaktním rozměrům, volitelnému pohonu všech kol a flexibilní výbavě je nový VANTourer Urban Vito skutečným všestranným. Vždy. Všude.

Ve variantách Base, Comfort a Prime.


POHODLÍ

Izolace optimalizovaná pro tepelné mosty zaručuje dokonalé klima, ať jste kdekoli.

BEZPEČNOST

Spolehněte se na komplexní bezpečnostní balíček.


TECHNOLOGIE VANTOURER

Obytné vozy Vantourer jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.2MJet v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky. Prodloužená záruka na těsnost vozu 5 let.

Izolace optimalizovaná pro tepelné mosty zaručuje dokonalé klima. Prodyšné boční stěny potažené látkou a materiály použité v oblasti stropu a podlahy přesvědčují nejvyššími izolačními hodnotami a maximální absorpcí vody.

Novinkou tohoto modelového roku jsou také dvě uspořádání 600 D – založená na podvozku Ford Transit a MAN TGE. 

TECHNOLOGIE VANTOURER URBAN

Obytné vozy Vantourer Urban jsou postaveny na osvědčené platformě Mercedes Benz Vito 2.0MJet v různých výkonových variantách HP 136/163/190/237. S moderní 9-ti stupňové automatické převodovky.

Prodloužená záruka na těsnost vozu 5 let.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu