CMT 2024: NOVINKY Z LAIKY

 

VELKORYSÉ VOZIDLO MADE IN ITALY

Laika představuje na CMT 2024 ukázku dalšího modelu z obnovené řady Kosmo: obytného vozu H 1409. Velkoryse velké vozidlo se dvěma lůžky vzadu, které se zvenku i zevnitř vyznačuje novým a nezaměnitelným designem Made in Italy.

Jaká lepší etapa pro Laiku než na CMT 2024 ve Stuttgartu, aby odhalila absolutní náhled dalšího modelu z obnovené řady Kosmo , obytného vozu H 1409 . Nezaměnitelná je jeho vnější linie, kde velmi osobitá přední část, které dominuje voštinová mřížka a je vyrobena ze sklolaminátového monobloku, nejen okamžitě upoutá pozornost, ale připomíná rodinný pocit z nejnovější produkce Laika. I zadní zrcátko s jednoduchými, ale rozhodujícími prvky zaujme moderními LED světly v nárazníku, stejně jako horizontální sítotisk v bočních lištách podvozku, které lahodí oku. Připomínáme, že design nové generace řady Kosmo je výsledkem spolupráce se společností GFG Style, kterou založili Giorgetto a Fabrizio Giugiaro.

Když půjdeme do detailů, Kosmo H 1409 je 740 cm dlouhý obytný automobil postavený na základně Fiat Ducato, která má vzadu velkou garáž a dvě samostatná lůžka, zde charakteristická pozoruhodnou délkou přesahující dva metry. Vybavení interiéru vyniká svými dynamickými a rafinovanými tvary a zvláštním výběrem odstínů a barevných kombinací esence zvané "Forest Green & Stone Grey", jejichž cílem je vytvořit rafinované, přívětivé a trendy prostředí v čistém stylu Made in Italy. .

Obývací pokoj je velký a velmi dobře obyvatelný a vyznačuje se přijetím neobvyklého stolu s kruhovou deskou. V kuchyni s povrchem z materiálu odolného proti poškrábání je umístěn velký sporák se třemi lineárními hořáky a před ní stojí sloupová chladnička, zatímco toaleta s průchozím uspořádáním má samostatnou koupelnu s přepracovaným designem, kde vyčnívá dřez s vanou neintegrovanou do horní části. Nastavení doplňuje vyklápěcí dvoulůžko, které se spouští ručně nad kabinu řidiče.

Zdroj: https://www.camperonline.it/magazine/2024/01/16/cmt-2024-le-novita-laika/?fbclid=IwAR1q5i9QkoEZZ6_SSILehTQFqngQ0T5vE88GkNHsmGAfqv8oxA4posssyzA

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu