ETRUSCO

Pro chvíle, které zůstanou

Jako první autorizovaný zástupce v ČR Vám představujeme kompletní nabídku vozů Etrusco. Obytné vozy Etrusco v sobě kombinují moderní design s dokonalou funkčností - vytváří skvělou symbiózu radosti z cestování a komfort bydlení. Značka Etrusco je součástí největšího výrobce karavanů Hymer Group, záruka kvality v krásném moderním designu.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme
  • Nabídka obsahuje celkem 24 půdorysů ve 5 modelových řadách

Značka Etrusco je součástí největšího výrobce karavanů Hymer Group, záruka kvality v krásném moderním designu. JSME PRVNÍM AUTORIZOVANÝM ZÁSTUPCEM V ČR.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

I MODEL - T MODEL - V MODEL - A MODEL - CV MODEL - UC MODEL

**** ETRUSCO I - MODEL (INTEGRACE)

NADČASOVÁ ELEGANCE

Plně-integrované modely Etrusco v sobě kombinují moderní design s dokonalou funkčností - vytváří skvělou symbiózu radosti z cestování a komfort bydlení.


*** ETRUSCO T - MODEL (POLOINTEGRACE)

NA DOVOLENÉ JAKO DOMA!

Vyváženost designu a funkčnosti přináší spokojenost a příjemnou atmosféru. Široká standardní výbava a vynikající kvalita vytvářejí bezkonkurenční hodnotu.


*** ETRUSCO V - MODEL (POLOINTEGRACE VAN)

NADČASOVÁ ELEGANCE

Dynamický Etrusco Vans nabízí vše, co potřebujete pro cestování. VAN zapůsobí svými kompaktními vnějšími rozměry a velkorysým smyslem pro vnitřní prostor.


*** ETRUSCO A - MODEL (ALKOVNA)

NADČASOVÁ ELEGANCE

Alkovna je určena pro všechny, kteří ocení spoustu místa a je určen i pro vícečetnou posádku. Je kladen důraz na moderní interiér a mimořádný design.


*** ETRUSCO CV - MODEL (VESTAVBA)

NADČASOVÁ ELEGANCE

Pro speciální zážitky potřebujete zvláštního společníka. Bez ohledu na to, zda je cesta plánovaná nebo spontánní. CamperVANy nabízejí maximální flexibilitu a nadčasový design.


** ETRUSCO UC - MODEL (MĚSTSKÝ)

VÁŠ MĚSTSKÝ KARAVAN

Na víkendový výlet, výlet do města nebo jako okouzlující městská základna. Užijte si každý okamžik se svým URBANEM založeným na RENAULTU. 


ŠARM

Italské kouzlo našich vozidel není náhoda: v každém z našich vozidel je kousek Itálie, kousek Toskánska. Pro ty, kteří hledají zábavu, rozmanitost a nevšednost.

HODNOTY

Jako značka Erwin Hymer Group jsou kvalita a služby pevně zakotveny v naší DNA. Protože k tomu, abyste život přijali, užívali si ho a vychutnávali si každou jeho vteřinu, potřebujete spolehlivost a důvěru.

PŮDORYSY - MODELOVÉ ŘADY ETRUSCO 2024

Technologie

Obytné vozy Etrusco jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.2MJet, Ford 2.0, Renault a Citroën 2.2 v různých výkonových variantách HP 120/130/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky. 

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály GRP (plast vyztužený skelnými vlákny) materiál střechy a zadní stěny, stabilní a odolný vůči krupobití. Prodloužená záruka na těsnost vozu 5 let.

Varianty polstrování interiéru: Andorra - hnědé nebo Piemonte (bílé), TypeX (šedé polstrování, bílá lesklá víka horních skříněk).

Zárukou kvality je více než 60-ti letá tradice výroby a propracovaný systém kontroly kvality společnosti Hymer.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu