Etrusco

Nechte se podmanit svobodou

Jako první autorizovaný zástupce v ČR Vám představujeme kompletní nabídku vozů Etrusco. Obytné vozy Etrusco v sobě kombinují moderní design s dokonalou funkčností - vytváří skvělou symbiózu radosti z cestování a komfort bydlení.

  • Nabídka obsahuje celkem 21 půdorysů ve 5 modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

Značka Etrusco je součástí největšího výrobce karavanů Hymer Group, záruka kvality v krásném moderním designu.
Jsme prvním autorizovaným zástupcem v ČR.    

Nabídka modelových řad Etrusco  

Etrusco A class
Etrusco A class

Etrusco A class plná integrace

Plněintegrované modely Etrusco třídy A v sobě kombinují moderní design s dokonalou funkčností - vytváří skvělou symbiózu radosti z cestování a komfort bydlení.

Skvělý panoramatický výhled z předního okna. 
Nabídka 4 půdorysů A class

Etrusco polo-integrace
Etrusco polo-integrace

Etrusco polo-integrace

Moderní design interiéru a automobilový vzhled vozů Etrusco. Vyváženost designu a funkčnosti přináší spokojenost a příjemnou atmosféru. Široká standardní výbava a vynikající kvalita vytvářejí bezkonkurenční hodnotu.
Nabídka 9-ti půdorysů polo-integrace

Etrusco Alkovna
Etrusco Alkovna
Etrusco VAN
Etrusco VAN

Etrusco s alkovnou

Modely Etrusco s alkovnami jsou určeny pro všechny, kteří ocení spoustu místa. Naším cílem je, aby karavany Etrusco z vaší cesty učinily nezapomenutelný zážitek. Proto klademe zvláštní důraz na moderní interiér a mimořádný design. 

Etrusco VAN

Nekonečné prázdniny za nízkou cenu. Dynamický Etrusco Vans nabízí vše, co potřebujete pro cestování. VAN zapůsobí svými kompaktními vnějšími rozměry a velkorysým smyslem pro vnitřní prostor. Moderní design interiéru dodává vozům pocit domova. 

Etrusco CAMPER VAN

Pro speciální zážitky potřebujete zvláštního společníka. Bez ohledu na to, zda je cesta plánovaná nebo spontánní. Ať už uprostřed shonu města nebo daleko od davů. Nové Camper VANy od Etrusca nabízejí maximální flexibilitu, velkou hodnotu a nadčasový moderní design. 

Fotogalerie Etrusco


Technologie

Obytné vozy Etrusco jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.2MJet v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické převodovky. 

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály GRP (plast vyztužený skelnými vlákny) materiál střechy a zadní stěny, stabilní a odolný vůči krupobití. Prodloužená záruka na těsnost vozu 5 let.

Varianty polstrování interiéru: Andorra - hnědé nebo Piemonte (bílé), TypeX (šedé polstrování, bílá lesklá víka horních skříněk).

Zárukou kvality je více než 60-ti letá tradice výroby a propracovaný systém kontroly kvality společnosti Hymer.

Další obytné vozy v naší nabídce:


Kontaktujte nás!

Můžete využít formulář nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo
e-mailem kancelar@karavancm.cz
Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.