Etrusco
Nechte se podmanit svobodou

Jako první autorizovaný zástupce v ČR Vám představujeme kompletní nabídku vozů Etrusco. Obytné vozy Etrusco v sobě kombinují moderní design s dokonalou funkčností - vytváří skvělou symbiózu radosti z cestování a komfort bydlení.

  • Nabídka obsahuje celkem 17 půdorysů ve 4 modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

Značka Etrusco je součástí největšího výrobce karavanů Hymer Group, záruka kvality v krásném moderním designu. Karavan Centrum Morava je prvním autorizovaným zástupcem v ČR.    

Nabídka modelových řad Etrusco  

Etrusco A class
Etrusco A class

Etrusco A class plná integrace

Plněintegrované modely Etrusco třídy A v sobě kombinují moderní design s dokonalou funkčností - vytváří skvělou symbiózu radosti z cestování a komfort bydlení.

Skvělý panoramatický výhled z předního okna. 
Nabídka 4 půdorysů A class

Etrusco polo-integrace
Etrusco polo-integrace

Etrusco polo-integrace

Moderní design interiéru a automobilový vzhled vozů Etrusco. Vyváženost designu a funkčnosti přináší spokojenost a příjemnou atmosféru. Široká standardní výbava a vynikající kvalita vytvářejí bezkonkurenční hodnotu.
Nabídka 9-ti půdorysů polo-integrace

Etrusco Alkovna
Etrusco Alkovna
Etrusco VAN
Etrusco VAN

Etrusco s alkovnou

Modely Etrusco s alkovnami jsou určeny pro všechny, kteří ocení spoustu místa. Naším cílem je, aby karavany Etrusco z vaší cesty učinily nezapomenutelný zážitek. Proto klademe zvláštní důraz na moderní interiér a mimořádný design. 

Etrusco VAN

Nekonečné prázdniny za nízkou cenu. Dynamický Etrusco Vans nabízí vše, co potřebujete pro cestování. VAN zapůsobí svými kompaktními vnějšími rozměry a velkorysým smyslem pro vnitřní prostor. Moderní design interiéru dodává vozům pocit domova. 

Fotogalerie Etrusco

Technologie

Obytné vozy Etrusco jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.3MJet v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály GRP (plast vyztužený skelnými vlákny) materiál střechy a zadní stěny, stabilní a odolný vůči krupobití. Prodloužená záruka na těsnost vozu 5 let.

Varianty polstrování interiéru: Andorra - hnědé nebo Piemonte (bílé), TypeX (šedé polstrování, bílé lesklé víka skříněk).

Zárukou kvality je více než 60-ti letá tradice výroby a propracovaný systém kontroly kvality společnosti Hymer.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít formulář nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.