ETRUSCO

                                        Pro chvíle, které zůstanou

Jako první autorizovaný zástupce v ČR Vám představujeme kompletní nabídku vozů Etrusco. Obytné vozy Etrusco v sobě kombinují moderní design s dokonalou funkčností - vytváří skvělou symbiózu radosti z cestování a komfort bydlení. Značka Etrusco je součástí největšího výrobce karavanů Hymer Group, záruka kvality v krásném moderním designu. 

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme
  • Nabídka obsahuje celkem 25 půdorysů ve 7 modelových řadách

Chcete si splnit své vytoužené cestovatelské sny a cestovat tak, jak jste vždycky chtěli?
Tady najdete vhodné společníky na cesty, na které rozhodně nezapomenete. 

MODELOVÉ ŘADY
ETRUSCO 2022/2023 

ETRUSCO
INTEGRATED
(INTEGRACE)

Plně-integrované modely Etrusco v sobě kombinují moderní design s dokonalou funkčností - vytváří skvělou symbiózu radosti z cestování a komfort bydlení.


ETRUSCO
SEMI-INTEGRATED (POLOINTEGRACE)

Vyváženost designu a funkčnosti přináší spokojenost a příjemnou atmosféru. Široká standardní výbava a vynikající kvalita vytvářejí bezkonkurenční hodnotu.


ETRUSCO
VAN
(POLOINTEGRACE VAN)

Dynamický Etrusco Vans nabízí vše, co potřebujete pro cestování. VAN zapůsobí svými kompaktními vnějšími rozměry a velkorysým smyslem pro vnitřní prostor.


ETRUSCO
OVERCAB
(ALKOVNA)

Alkovna je určena pro všechny, kteří ocení spoustu místa a je určen i pro vícečetnou posádku. Je kladen důraz na moderní interiér a mimořádný design. 


ETRUSCO
CAMPERVANS
(VESTAVBA)

Pro speciální zážitky potřebujete zvláštního společníka. Bez ohledu na to, zda je cesta plánovaná nebo spontánní. CamperVANy nabízejí maximální flexibilitu a nadčasový design. 


Technologie

Obytné vozy Etrusco jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.2MJet, Ford 2.0, Renault a Citroën 2.2 v různých výkonových variantách HP 120/130/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky. 

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály GRP (plast vyztužený skelnými vlákny) materiál střechy a zadní stěny, stabilní a odolný vůči krupobití. Prodloužená záruka na těsnost vozu 5 let.

Varianty polstrování interiéru: Andorra - hnědé nebo Piemonte (bílé), TypeX (šedé polstrování, bílá lesklá víka horních skříněk).

Zárukou kvality je více než 60-ti letá tradice výroby a propracovaný systém kontroly kvality společnosti Hymer.


Kontaktujte nás!

Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo
e-mailem kancelar@karavancm.cz
Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu