Laika

Pro nezapomenutelné zážitky při cestování, italský design, komfort a všestrannost

V Toskánku se vždy vytvářelo umění s krásou a řemeslnou tradicí, proto není divu, že vozidla Laika se odlišují od ostatních obytných vozů. Najdete zde totiž jedinečnou kombinaci stylu, pohodlné jízdy a vytříbeného italského designu.

Vstupní komfort zajišťují Extra rozšířené prémiové dveře, které Vás vtáhnou do světa luxusu.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Nabídka vozidel Laika osahuje 45 půdorysů ve 3 modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme


MODELOVÉ ŘADY LAIKA  


LAIKA KREOS OUR PREMIUM MODELS

Unikátní TOP modelová řada KREOS nabízí vkusnou eleganci, díky níž se vaše cesta stane opravdovým snem.

Neskutečný zájem po luxusu a estetice s nejmodernější technologií spojil a vytvořil stylový a všestranný obytný vůz komfortní při jízdě.  

KREOS 5000

POLOINTEGROVANÉ

Ložnice s panoramatickým střešním oknem přímo nabádá k pozorování noční oblohy a to je jen začátek mnoha detailů, které navozují v interiéru skvělou atmosféru a luxusní dojem.       

Díky dobře kombinovanému stylu a technickým vlastnostem je model výjimečné třídy, u kterého je na prvním místě pohodlí a elegance.  

KREOS 7000

PLNĚ - INTEGROVANÉ

Prostorový koncept top modelové řady je navržen jako otevřený, přátelský s dostatkem prostoru pro všechny vaše nápady, myšlenky a sny.

S důrazem pro vaši bezpečnost a volnost pohybu je řada vybavena automatickým rozsvícením světla během odemykání.

 

KREOS 8000

PLNĚ - INTEGROVANÉ

Prémiový vůz nejvyšší řady je díky podvozku IVECO (nad 3,5 t) prostorný a technicky dokonalý.

Detaily lze nalézt jak v interiéru, tak exteriéru. Inteligentní a stylové rozdělení vytváří nejen mnoho prostoru opticky, ale také dostatek volného pohybu pro každého cestujícího.  LAIKA ECOVIPOUR NEW CLASSICS

Ideální pro nezapomenutelné zážitky, milovníky dobrodružství a každého, kdo chce cestovat pohodlně a stylově. Italský design, estetika v kombinaci s nejmodernější technologií a kvalitou zaručují, že se budete vždy cítit příjemně .

ECOVIP POLOINTEGROVANÉ

Vynikající italský design s technickým konceptem klade velký důraz na eleganci a vkus, proto i obývací prostor bude vaším novým oblíbeným místem bez ohledu na to, zda vaše cesta vede k mořskému pobřeží nebo do horské krajiny.

ECOVIP PLNĚ - INTEGROVANÉ

Mimořádně kvalitní interiér je inspirován elegancí italského nábytku plynulých tvarů a zakřivení s propracovanými detaily. Bezbariérový vstup do ložnice (u vybraných modelů) poskytuje pohodlný a prostorný pocit bydlení.


LAIKA KOSMO -  OUR ENTRY LEVEL SERIES

Série Kosmo je určena pro rodiny a páry, které hledají pohodlné a univerzální karavany. Jedinečné obytné vozy nesoucí v sobě atraktivní design, vysoký technologický standard a zaručenou kvalitu.

Je ideální pro všechny, kteří milují venkovní životní styl a chtějí zažít nová dobrodružství. 

KOSMO CAMPER VAN

Otevírá nekonečné možnosti cestování. Díky své velikosti je vozidlo kompaktní a pohotové nejen ve městě, ale s dostatkem pohodlí i pro delší výlety.

Velké vstupní dveře nabízí otevřený prostor s širokým výhledem a propojují interiér s okolím.


KOSMO COMPACT

Všestranný, mrštný a prostorný zároveň. Inteligentní koncept Kosmo Compact je ideální společník pro všechny cesty. 

Dvě boční a střešní okna dodávají místnosti otevřenou atmosféru. Efektivní osvětlení poskytuje teplo a útulnost.

Kosmo Compact se líbí těm, kteří přemýšlí jestli klasické polo-integrované auto není příliš velké a obytná vestavba příliš malá. Compact je uprostřed, přesně mezi. Malé na svižnou jízdu, dostatečně velké na komfortní bydlení 

KOSMO POLOINTEGROVANÉ

Elegance inspirovaná Itálií nabízí skvělý komfort v interiéru s praktickou konstrukcí. Atraktivní design jsou automatickou vlastností tohoto vozidla.

Je dostupný i v exkluzivním designovém provedení EMBLEMA.

U speciální řady KOSMO EMBLEMA byly zvýrazněny rysy exteriéru a pečlivě vyvinuty ty nejlepší prvky v oblasti elektroinstalace a interiéru s nádechem luxusu. 

KOSMO S ALKOVNOU

Příjemná elegance a prostorný interiér. Alkovna nabízí integrovanou spací část, a tedy dostatek prostoru pro pohodlnou dovolenou.
Stůl uprostřed lze rozšířit až na délku 1,40 m a sklopné panely lze použít k vytvoření dalších dvou sedadel s polštáři, což umožňuje cestovat celkem šesti pasažérům.

KOSMO PLNĚ-INTEGROVANÉ

Otevřený a obsáhlý interiér dělá z cestování skutečný domov na kolečkách. Široká kabina a prodloužená výška interiéru umožňuje komfortní pobyt, včetně možnosti využití spací a jídelní části ve stejný okamžik. Dostatek úložného prostoru pro vše, co byste mohli na cestě potřebovat je samozřejmostí. Je dostupný i v exkluzivním designovém provedení EMBLEMA.

Fotogalerie LAIKA


Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano Val di Pesa v Itálii. Obytné vozy Laika jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato nebo Iveco (nad 3,5 t).

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů. 


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít formulář nebo telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.