LAIKA

Užijte si "Dolce Vita" - zdroj inspirace 

V Toskánku se vždy vytvářelo umění s krásou a řemeslnou tradicí, proto není divu, že vozidla Laika se odlišují od ostatních obytných vozů. Najdete zde totiž jedinečnou kombinaci stylu, pohodlné jízdy a vytříbeného italského designu.

Vstupní komfort zajišťují Extra rozšířené prémiové dveře, které Vás vtáhnou do světa luxusu.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Nabídka vozidel Laika osahuje 23 půdorysů ve 4 modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

LAIKA KREOS - LAIKA ECOVIP - LAIKA KOSMO

**** LAIKA KREOS - OUR PREMIUM MODELS

Unikátní TOP modelová řada KREOS nabízí vkusnou eleganci, díky níž se vaše cesta stane opravdovým snem. Neskutečný zájem po luxusu a estetice s nejmodernější technologií spojil a vytvořil stylový a všestranný obytný vůz komfortní při jízdě.

ELEGANCE NA ČTYŘECH KOLECH

Od vize k mezinárodní ikoně. Nový Kreos plní všechna přání. Skvěle zkombinované vlastnosti a technické přednosti z něj dělají model ve speciální třídě, kde je pohodlí a elegance na prvním místě.

Řada KREOS v provedení integrace a polointegrace.


*** LAIKA ECOVIP - OUR NEW CLASSICS

Ideální pro nezapomenutelné zážitky, milovníky dobrodružství a každého, kdo chce cestovat pohodlně a stylově. Italský design, estetika v kombinaci s nejmodernější technologií a kvalitou zaručují, že se budete vždy cítit příjemně.

NADČASOVÁ ELEGANCE

Mimořádně kvalitní interiér je inspirován elegancí italského nábytku plynulých tvarů a zakřivení s propracovanými detaily.


** LAIKA KOSMO - OUR ENTRY LEVEL SERIES

Série Kosmo je určena pro rodiny a páry, které hledají pohodlné a univerzální karavany. Jedinečné obytné vozy nesoucí v sobě atraktivní design, vysoký technologický standard a zaručenou kvalitu.

Je ideální pro všechny, kteří milují venkovní životní styl a chtějí zažít nová dobrodružství.

NOVÁ GENERACE KOSMO

Otevřený a obsáhlý interiér dělá z cestování skutečný domov na kolečkách. Široká kabina a prodloužená výška interiéru umožňuje komfortní pobyt.

Elegance inspirovaná Itálií nabízí skvělý komfort v interiéru s praktickou konstrukcí. Atraktivní design jsou automatickou vlastností tohoto vozidla.


VÁŠEŇ

Naše obytné vozy představují italský přístup k životu a radosti.

Itálie a její kultura užívání si okamžiku, oslavy krásného a oceňování takzvaných jednoduchých věcí v životě jsou naší inspirací.

ŘEMESLO

Používáme ty nejlepší materiály a skládáme je dohromady v dokonale sladěných pracovních krocích s nejvyšší řemeslnou úrovní. Výsledkem jsou nejen krásné, ale také extrémně robustní obytné vozy.

PŮDORYSY - MODELOVÉ ŘADY LAIKA 2024

TECHNOLOGIE

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano Val di Pesa v Itálii. Obytné vozy Laika jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu