Mobilvetta KEA I

Vůz se silnou osobností a elegancí 

Mobilvetta KEA I STANDING OUT IN PERFORMANCE (PLNĚ-INTEGROVANÝ)

Kea nastavuje nové standardy mezi špičkovými obytnými vozy. Vytříbený elegantní design obohacený o vysokou technickou úroveň. Nyní, více než kdy jindy, si můžete užívat své luxusní zážitky. 

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě

CHARAKTER A STYL, ELEGANTNÍ A NADČASOVÝ
Rozhodněte se vyniknout s Kea I, obytným vozem se silnou osobností charakterizující exkluzivní a vždy rozpoznatelný styl, který kombinuje estetiku drsných a elegantních vnějších linií s technickými řešeními na vysoké úrovni.

Půdorysy modelové řady KEA I

Kea I nabízí pět variant půdorysů - dvě varianty se samostatnými postelemi,  s centrální postelí a s lůžkem napříč. Obytný automobil Kea I nabízí jedinečné momenty v prémiovém prostředí a pohodlí prvotřídního vybavení.

Mobilvetta

KEA i90

Mobilvetta

KEA i64

Mobilvetta

KEA i86

Mobilvetta

KEA i67

Mobilvetta

KEA i71

Trávíte čas nejlepším způsobem

Interiéry Kea se mohou pochlubit elegancí obytného prostoru, který můžete si přizpůsobit. Obytný prostor je příjemný, prostorný, elegantní a funkční, s vnitřní výškou více než dva metry. Spoustu světla přivádí velká okna Skydome pro maximální komfort bydlení.
U modelů řady Kea I je vzhled světlého dřeva kombinován s bílým a tmavým prvkem vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze zvolit "Prestige" kombinován s textilií nebo "Prestige Brown".  

Čalounění Prestige Brown
Čalounění Prestige Brown
Čalounění Prestige Brown
Čalounění Prestige Brown
Čalounění Prestige
Čalounění Prestige

Oddávejte se jedinečným momentům na palubě Kea
Kuchyně Kea je vzdušná se spoustou prostoru pro uložení a nástěnných skříních. Kuchyňská linka má tvar "L" s laminátovým obložením odolným proti poškrábání, je navržena tak, aby poskytovala maximální ergonomii. Lineární sporák se třemi hořáky a víkem z tvrzeného skla.

Exkluzivní koupelna

Tmavé laminátové obložení a z teakového dřeva poskytují příjemný pocit tepla a vytváří rafinovanou atmosféru. Ve sprše Vám centrální sprchová hlavice připraví jedinečný zážitek. 

XL vstupní dvěře
Pohodlný vstup XL dveřmi 620 mm s integrovaným košem a oknem s roletou. Bezdřevá konstrukce a použití skleněných vláken (boční a zadní stěna) zajišťují větší sílu a pevnost konstrukce vozidla. 

Fotogalerie Mobilvetta KEA I

Technologie

Obytné vozy Mobilvetta jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.2MJet v různých výkonových variantách HP 140/160/180, s možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.
Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně).  Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.

Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Poptávkový formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Poptávkový formulář