MOBILVETTA KEA I

Vůz se silnou osobností a elegancí

STANDING OUT IN PERFORMANCE

KEA I nastavuje nové standardy mezi špičkovými obytnými vozy. Vytříbený elegantní design obohacený o vysokou technickou úroveň. Nyní, více než kdy jindy, si můžete užívat své luxusní zážitky.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

NEJLÉPE TRÁVENÝ ČAS

Obývací část je příjemná na bydlení, prostorná, elegantní a funkční s výškou více než dva metry.

LED světlo vytváří jedinečné prostředí a umožňuje vám plně si užít prostory.

Příjemné relaxování před televizí, kterou můžete vidět z každé části karavanu díky výsuvnému a nastavitelnému rameni, USB zásuvky pro dobíjení vašich technologických zařízení jsou na dosah ruky.

U modelů řady Kea I je vzhled světlého dřeva kombinován s bílým a tmavým prvkem vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze zvolit "Prestige" kombinován s textilií nebo "Prestige Brown".


LOŽNICE

NECHTE SVĚT VENKU

Pro vaše chvíle odpočinku není nic ponecháno náhodě. Proměňte svůj odpočinek v mimořádný zážitek: rafinované prostředí, obytný prostor, veškerý komfort kolem vás.

Všechny pokoje jsou obohaceny o jemné detaily, které vám dodají pohodlí, jako jsou římské rolety, měkká stropní krytina, která vás izoluje a chrání ve všech ročních obdobích, panely z ekokůže, které zdobí celek a sladké sny zaručují kvalitní matrace a postele s lamelovými rošty, které lze zvednout.

Kea má polstrované čelo s vyšívaným logem Mobilvetta, nastavitelná místa na čtení, podlahové osvětlení, schůdky, které usnadňují přístup k postelím, a velké panoramatické okno pro pozorování hvězd.KUCHYNĚ

PROSTOR A CHUŤ

Kuchyně Kea vás uvítá, poskytne vám vzdušnost, volnost pohybu a spoustu odkládacích prostorů, které poskytují dvířka a nástěnné skříňky.

Kuchyňský blok má tvar "L" s laminátovou deskou odolnou proti poškrábání navrženou pro maximální ergonomii.

Lineární tříplotýnkový sporák je doplněn víkem z tvrzeného skla a ponechává volný pracovní prostor na horní straně, zatímco dřez z nerezové oceli je doplněn o zapuštěné víko/prkénko, které lze také použít jako další opěrnou plochu.

Kuchyň s efektem "zavěšení", abyste se co nejvíce přiblížili pracovní desce.


KOUPELNA

POHODA JAKO ŽIVOTNÍ STYL

Dynamika, svoboda a flexibilita pro koupelnu s vysokým komfortem.

Protože wellness a péče o sebe jsou uspokojeny funkčností a optimalizací prostoru ve jménu krásy a exkluzivního stylu.

Toaleta je zařízena dřevem s deskou z matného lamina. Nahoře jsou odkládací přihrádky a velké zrcátko ukrývá odkládací přihrádku.

Sprchová vanička s dvojitým odtokem je vyrobena tepelně tvarovaným ABS vyztuženým polyuretanovou pěnou s vysokou hustotou, aby byla zaručena tuhost a odolnost proti prasklinám a deformacím v průběhu času.


Půdorysy modelové řady
MOBILVETTA KEA I 2023/2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

KEA I 64

  • D 699 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 4 (5) spaní

KEA I 85

  • D 747 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 4 spaní

KEA I 86

  • D 747 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 4 spaní

KEA I 90

  • D 747 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 4 (5) spaní

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu