MCLOUIS GLAMYS 300

Volnost s velkou dávkou praktičnosti

MCLOUIS GLAMYS 300 nabízí moderní interiér, který se vyznačuje poutavým kontrastem neutrálních, světlých a jasných plných barev s tmavšími antracitovými prvky. Použití inovativních materiálů, jako je efekt Fenix ​​na kuchyňské desce, umožňuje mimořádné spojení funkčnosti a designu.

S alkovnou bude mít vaše cestování světem svůj vlastní rytmus: volnost s velkou dávkou komfortu a spoustou místa pro společné bydlení – a přitom můžete být vždy tam, kde se něco děje. Modely GLAMYS s alkovnou jsou určeny pro všechny, kteří ocení spoustu obytného prostoru, praktičnost interiéru.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

PRÉMIOVÉ ČALOUNĚNÍ

Kvalitní prémiové čalounění umocňují prošívané části v přírodních odstínech smetanové, béžové a oříškové - elegantní barvy, které lze snadno sladit s vašimi oblíbenými doplňky a nábytkem. Pro ochranu vašeho soukromí a modulaci světla nabízí řada 300 římské rolety, elegantní a moderní řešení, které vkusně ladí se stylem interiéru.

Ve světlém obytném prostoru se řada 300 postará o vaši pohodu svým čalouněním a měkkými, ergonomicky navrženými, vysoce pohodlnými sedadly , ideálními pro vychutnání svačiny nebo relaxaci u 32'' televizoru.


LOŽNICE

PROSTOR PRO VÁŠ ODPOČINEK

Centrální a příčná lůžka jsou standardně vybavena systémem posuvných kolejnic pro nastavení výšky lůžka a větší objem v garáži nebo více prostoru v místnosti. Oddělte spací část od obývací části.

Modely s oddělenými lůžky standardně nabízejí přestavbu na dvoulůžko pomocí speciálního nástavce, abyste získali ještě větší plochu pro váš odpočinek.

Prostor na spaní je vybaven čalouněným panelem s praktickými úložnými kapsami , policemi a vrchními deskami, prostornými skříněmi, které obsahují vše, co potřebujete pro vaši dovolenou. U modelů s centrálním lůžkem a oddělenými lůžky najdete také úložné prostory pod postelí.


KUCHYNĚ

PRAKTICKÉ DETAILY

Kuchyně  je ideální pro otestování vašich dovedností díky varné desce se třemi hořáky , nerezovému dřezu a skládací ploše , šikovné přídavné ploše na pokládku. Kuchyňský panel je vybaven věšákem na kořenky a praktickými háčky, takže máte vše, co potřebujete, vždy po ruce.

Abyste měli na cestách vždy čerstvé potraviny a nápoje, jsou vozidla ve vozidlech nad 7 metrů vybavena velkou 145 l dvoudveřovou lednicí se samostatným mrazákem.


KOUPELNA

ÚLOŽNÉ PROSTORY I V KOUPELNĚ

Abyste měli po ruce vše, co potřebujete pro svou každodenní pohodu, je toaleta - ve dřevě - vybavena velkým nástěnným zrcadlem osvětleným bodovými světly , velkou policí s držákem na zubní kartáčky a držákem na mýdlo. Díky nástěnné jednotce, dvířkům a odkládací přihrádce pod horní částí není nouze o odkládací prostor.

Výměnu světla a vzduchu zajišťuje okno pro maximální pohodlí.


Půdorysy modelové řady
MCLOUIS MC4 - 300 / 2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

GLAMYS 322

  • D 699 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 7 jízda / 7 spaní
  • Fiat, Peugeot, Citroen

GLAMYS 365

  • D 699 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 5 jízda / 4-5 spaní
  • Fiat, Peugeot, Citroen

GLAMYS 320

  • D 699 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 6 jízda / 8 spaní
  • Fiat, Peugeot, Citroen

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu