Laika KREOS L 5009

Skutečná ikona v cestování

KREOS L 5009 POLOINTEGROVANÉ 

Pro sezónu 2021-2022 představuje Laika kompletně přepracovaný nízkoprofilový
Kreos L 5009, který splňuje všechna přání náročných zákazníků v kategorii exkluzivních polo-integrovaných vozidel. Dokonale kombinované vlastnosti a technické přednosti z ní dělají model výjimečné třídy, kde je pohodlí a elegance na prvním místě.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě

Novou řadu reprezentuje Kreos L ​​5009, nízkoprofilový model s celkovou délkou 799 cm, vybavený zadními oddělenými postelemi a jídelním koutem ve tvaru písmene L. 

Půdorys modelové řady KREOS (POLOINTEGROVANÉ) 

KREOS nabízí jednu variantu půdorysu se samostatnými lůžky.
KREOS L 5009 vás okouzlí všestrannými vlastnostmi a pohodlím v podobě elegantního a funkčního vybavení.

Laika

KREOS L 5009

Technický list KREOS L 5009

Elegantní interiér pro pohodlí jako v apartmánu

Interiér byl navržen do posledního detailu, aby vytvořil prostorné, vzdušné a světlé prostředí. Kromě panoramatického otevírání Skyview je nový Kreos vybaven elektrickým otevíracím střešním oknem (96 x 65,5 cm), které lze použít i za jízdy (volitelně jako alternativa k rozkládacímu lůžku).
Promyšlený milovníci designu a nábytku nebudou zklamáni: nábytek má jedinečný nádech a dveře ze skutečného dřeva vytvářejí v místnosti sofistikovaný a přitom přirozený nádech. Obývací pokoj je místnost ke sdílení a proto posezení u kulatého stolu má  praktický účel. Prostě maximální pohodlí, jako ve skutečném apartmánu! 

Dvě velká samostatná lůžka (200 x 80 cm) mají nastavitelné čelo a obvodové topení (teplovodní systéme 6 kW) i když je venku zima, je tato místnost teplá a útulná jako hnízdo. Pro ty, kteří dávají přednost spánku se svým partnerem v náručí, lze dvě postele přeměnit na velkou manželskou postel (199,6 x 206 cm). Postele jsou navíc vybaveny vysoce komfortním odpružením.

Další hosté? Žádný problém: volitelná přední sklopná postel (140 cm široká), elektricky ovládaná a integrovaná do stropu, dokáže pohodlně pojmout vaše společníky.

Kuchyně mistra kuchaře

Zakřivené prvky, ergonomické tvary a velká pracovní plocha z vysoce kvalitního "Corian Soft Touch" jsou jemně zvýrazněny LED světlem. Díky mnoha speciálním funkcím se stává kuchyně Kreos místem, kde lidé rádi zkoušejí něco nového. 
Pracovní deska je vybavena dvojitým dřezem, plynovou troubou a 153 l maxi chladničkou se systémem AES (dveře lze otevřít ze dvou stran). V kuchyni nového Kreosu není nic ponecháno náhodě: matný černý kohoutek s flexibilním ramenem (volitelně) usnadňuje mytí zeleniny, ovoce, talířů a všeho dalšího, co potřebujete, stejně jako doma! 

Možnost výběru ze 3 typů kuchyní: Standard (Tectower s lednicí a kombinace trouby), Grand Chef (s integrovanou plynovou troubou a grilem) nebo s volitelnou myčkou.
A konečně, pro ty, kteří nechtějí přijít o dobrý šálek kávy nebo espressa je k dispozici volitelný držák kávovaru v dekoru Corianu. Třešinkou na dortu je soukromý vinný sklípek, který je integrován v prostoru garáže.

Skutečné lázně pro chvíle pohody!

Nechat se zahalit sprchou nového Kreosu je skutečný okamžik pohody, malý každodenní luxus, kterého se nelze vzdát! Velký designový sprchový kout má podlahu ve dřevěném vzhledu, dvojitou sprchovou hlavici (dešťová sprcha), wellness sprchový sloupek (volitelně), osvětlení a police. Díky chytrému designu lze koupelnu přeměnit na jedinou velkou místnost, která je oddělena od zbytku vozidla, což vám umožní užít si chvíle soukromí v pohodlí. Každý detail je elegantně dokončen, jako jsou velké zrcadlové plochy a matně černý styl (k dispozici jako volitelný doplněk).


Materiály a kombinace Kreos

V Kreosu jsou kombinovány prvky skutečného dřeva s tmavým povrchem Corian a tím vytvářejí barevný koncept. Design polstrování lze individuálně přizpůsobit podle potřeby (Parma - Standard, Udine, Firenze, Milano a Siena). Materiál polštářů lze kombinovat z dekoru Venezia & Liri - Standard, Napoli & Sele, Moderna & Dese, Milano & Dora, Rimini & Fiora, Pisa & Fiora, Firenze &  Ema, Sardegna &  Pesa


Fotogalerie Laika KREOS L 5009 POLOINTEGROVANÉ

Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano ve Val di Pesa v Itálii, bez výjimky. Obytné vozy Laika KREOS L 5009 jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat AL-KO Heavy AMC se zesíleným odpružením.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář