LAIKA KREOS L

Skutečná ikona v cestování 

Laika představuje kompletně přepracovaný nízkoprofilový Kreos L 5009, který splňuje všechna přání náročných zákazníků v kategorii exkluzivních polo-integrovaných vozidel. Dokonale kombinované vlastnosti a technické přednosti z ní dělají model výjimečné třídy, kde je pohodlí a elegance na prvním místě.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

ITALSKÝ CIT PRO DESIGN

Milovníci designu a nábytku nebudou zklamáni: nábytek má jedinečný nádech a dveře ze skutečného dřeva vytvářejí v místnosti sofistikovaný a přitom přirozený nádech. Obývací pokoj je místnost ke sdílení a proto posezení u kulatého stolu má praktický účel. Prostě maximální pohodlí, jako ve skutečném apartmánu!

Interiér byl navržen do posledního detailu, aby vytvořil prostorné, vzdušné a světlé prostředí. Kromě panoramatického otevírání Skyview je nový Kreos vybaven elektrickým otevíracím střešním oknem (96 x 65,5 cm), které lze použít i za jízdy.


LOŽNICE

JAKO V APARTMÁNU

Dvě velká samostatná lůžka (200 x 80 cm) mají nastavitelné čelo a obvodové topení (teplovodní systéme 6 kW) i když je venku zima, je tato místnost teplá a útulná jako hnízdo. Pro ty, kteří dávají přednost spánku se svým partnerem v náručí, lze dvě postele přeměnit na velkou manželskou postel (199,6 x 206 cm). Postele jsou navíc vybaveny vysoce komfortním odpružením.

Další hosté? Žádný problém: volitelná přední sklopná postel (140 cm široká), elektricky ovládaná a integrovaná do stropu, dokáže pohodlně pojmout vaše společníky.


KUCHYNĚ

PRO MISTRA KUCHAŘE

Zakřivené prvky, ergonomické tvary a velká pracovní plocha z vysoce kvalitního "Corian Soft Touch" jsou jemně zvýrazněny LED světlem. Díky mnoha speciálním funkcím se stává kuchyně Kreos místem, kde lidé rádi zkoušejí něco nového.

Pracovní deska je vybavena dvojitým dřezem, plynovou troubou a 153 l maxi chladničkou se systémem AES (dveře lze otevřít ze dvou stran). V kuchyni nového Kreosu není nic ponecháno náhodě: matný černý kohoutek s flexibilním ramenem (volitelně) usnadňuje mytí zeleniny, ovoce, talířů a všeho dalšího, co potřebujete, stejně jako doma!

Možnost výběru ze 3 typů kuchyní: Standard (Tectower s lednicí a kombinace trouby), Grand Chef (s integrovanou plynovou troubou a grilem) nebo s volitelnou myčkou.

A konečně, pro ty, kteří nechtějí přijít o dobrý šálek kávy nebo espressa je k dispozici volitelný držák kávovaru v dekoru Corianu. Třešinkou na dortu je soukromý vinný sklípek, který je integrován v prostoru garáže. 


KOUPELNA

SKUTEČNÉ LÁZNĚ PRO CHVÍLE POHODY

Nechat se zahalit sprchou nového Kreosu je skutečný okamžik pohody, malý každodenní luxus, kterého se nelze vzdát! Velký designový sprchový kout má podlahu ve dřevěném vzhledu, dvojitou sprchovou hlavici (dešťová sprcha), wellness sprchový sloupek (volitelně), osvětlení a police. Díky chytrému designu lze koupelnu přeměnit na jedinou velkou místnost, která je oddělena od zbytku vozidla, což vám umožní užít si chvíle soukromí v pohodlí. Každý detail je elegantně dokončen, jako jsou velké zrcadlové plochy a matně černý styl (k dispozici jako volitelný doplněk).


Materiály a kombinace čalounění KREOS

V Kreosu jsou kombinovány prvky skutečného dřeva s tmavým povrchem "Corian" nebo modrým "Hluboký oceán" a tím vytvářejí barevný koncept. Design polstrování lze individuálně přizpůsobit podle potřeby (Parma - Standard, Udine, Firenze, Milano a Siena). Materiál polštářů lze kombinovat z různých dekorů.

Půdorys modelové řady
LAIKA KREOS L (POLOINTEGRACE) 2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

KREOS L 5009

  • D 789 cm / Š 232 cm / 4500 kg
  • 4 (5) jízda / 4 spaní

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu