LAIKA KREOS H

Čistá elegance na čtyřech kolech

Od vize k mezinárodní ikoně. Nový Kreos plní všechna přání. Skvěle zkombinované vlastnosti a technické přednosti z něj dělají model ve speciální třídě, kde je pohodlí a elegance na prvním místě.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

ITALSKÝ CIT PRO DESIGN

Milovníci designu a nábytku nebudou zklamáni: nábytek má jedinečný nádech a dveře ze skutečného dřeva vytvářejí v místnosti sofistikovaný a přitom přirozený nádech. Obývací pokoj je místnost ke sdílení a proto posezení u kulatého stolu má praktický účel. Prostě maximální pohodlí, jako ve skutečném apartmánu!

Interiér byl navržen do posledního detailu, aby vytvořil prostorné, vzdušné a světlé prostředí. Kromě panoramatického otevírání Skyview je nový Kreos vybaven elektrickým otevíracím střešním oknem (96 x 65,5 cm), které lze použít i za jízdy.


LOŽNICE

ROZSÁHLÝ LUXUS

Dvě velká samostatná lůžka (190 x 80 cm) mají nastavitelné čelo a obvodové topení (teplovodní systéme 6 kW) i když je venku zima, je tato místnost teplá a útulná jako hnízdo. Pro ty, kteří dávají přednost spánku se svým partnerem v náručí, lze dvě postele přeměnit na velkou manželskou postel. Postele jsou navíc vybaveny vysoce komfortním odpružením.

Teplé prvky z pravého dřeva tvoří úžasně útulný prostor na spaní. Corian prvky se opakují i ​​zde a posilují designový koncept. Lampy na čtení s USB zásuvkami na hodiny s opravdu dobrou knihou. Všude kolem jsou chytré skříně s vnitřním osvětlením, které nabízejí dostatek úložného prostoru.


KUCHYNĚ

PRO MISTRA KUCHAŘE

Plynulé přechody zaujmou na první pohled. Lisováno z vysoce kvalitních materiálů, jako je Corian®. Nepřímé osvětlení pod kuchyňskou linkou vytváří hřejivou atmosféru. Ve dvou dřezech můžete současně umývat salát a vypouštět vodu z těstovin. Nezní to jako pohodový, vlahý letní večer?

Možnost výběru ze 3 typů kuchyní: Standard (Tectower s lednicí a kombinace trouby), Grand Chef (s integrovanou plynovou troubou a grilem) nebo s volitelnou myčkou.

A konečně, pro ty, kteří nechtějí přijít o dobrý šálek kávy nebo espressa je k dispozici volitelný držák kávovaru v dekoru Corianu. Třešinkou na dortu je soukromý vinný sklípek, který je integrován v prostoru garáže. 


KOUPELNA

VAŠE ITALSKÉ LÁZNĚ

Rozmazlovací program může začít. Nová koupací část působí otevřeně a prostorně díky sprchové vaničce. Pod wellness sprchou s dešťovou sprchou a flexibilní, samostatnou sprchou můžete relaxovat a osvěžit se.


Materiály a kombinace čalounění KREOS

V Kreosu jsou kombinovány prvky skutečného dřeva s tmavým povrchem "Corian" nebo modrým "Hluboký oceán" a tím vytvářejí barevný koncept. Design polstrování lze individuálně přizpůsobit podle potřeby (Parma - Standard, Udine, Firenze, Milano a Siena). Materiál polštářů lze kombinovat z různých dekorů.

Půdorys modelové řady
LAIKA KREOS H (INTEGRACE) 2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

KREOS H 5109

  • D 789 cm / Š 232 cm / 4500 kg
  • 4 jízda / 4 spaní

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu