Eura Mobil PROFILA RS

Velkorysý pocit prostoru s kompaktní nástavbou

PROFILA RS POLOINTEGROVANÉ

Každá dovolená snů a obzvláště bez stresu může začít u modelů PROFILA RS (pod i nad 3,5 t). Koncept vozidla zohledňuje touhu po větším úložném místě i po kompaktnější nástavbě. 
Pohodlné cestování u PROFILA RS dotváří stylová podélná pohovka, pečlivě promyšlená kuchyň a prostorově optimalizovaná koupelna. 

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě

V interiéru PROFILA RS budete ohromeni velkorysým pocitem prostoru, který je primárně vytvořen sklopnou postelí (standard), která je "zapuštěna" do jedné roviny se stropem

Půdorysy modelové řady PROFILA RS  (POLOINTEGROVANÉ)

PROFILA RS nabízí devět variant půdorysů - dvě varianty s centrální postelí, čtyři varianty se samostatnými lůžky a tři varianty s lůžkem napříč.

Modelová řada PROFILA RS  je postavena na základně do 3,5 t s možností rozšíření až do 4,5 t. 

PROFILA RS 

PRS 675 SB

PROFILA RS

PRS 695 LF

PROFILA RS

PRS 720 QB

PROFILA RS

PRS 695 EB

PROFILA RS

PRS 720 EB

PROFILA RS

PRS 720 QF

PROFILA RS

PRS 695 HB

PROFILA RS

PRS 720 EF

PROFILA RS

PRS 730 EF

Dokonalost s romantickou atmosférou

Panoramatické okno podtrhuje dokonalost a v noci vytváří romantickou atmosféru.
U PROFILA RS je možná volba interiéru v jemném dřevěném vzhledu "Chalet". Materiál a barvu čalounění lze volit z designu Como nebo Dara (Standard). Zrcadlově posuvné dveře z ložnice do kuchyně lze otočit a tím vytvořit soukromí, třeba při oblékání.

Nábytek "Chalet"
Nábytek "Chalet"
Nábytek "Navarra"
Nábytek "Navarra"

Prostorná kuchyň v moderním stylu

Ať už je to kuchyň, koupelna nebo ložnice - vlastnosti pokojů ve vašem obytném automobilu PROFILA RS snadno soupeří s hotelem. Ergonomicky tvarovaná kuchyň zaujme svou neuvěřitelnou svobodou pohybu. Pro praktickou úsporu místa je pracovní deska skládací, ve dřezu je sklopný vodovodní kohoutek a  výsuvy jsou vybaveny měkkými zarážkami. 

Koupelna pro všestranný komfort

Prostředí koupelny v PROFILA RS nabízí obzvláště designové potěšení. Teplé barvy nábytku s příjemným osvětlením, zrcadlem, úložnou skříní a vším pro každodenní péčí o tělo -  váš svěží začátek dne. Sklopné sedadlo ve sprše a náladové osvětlení u dešťové sprchy zajišťuje všestranný komfort. Součástí je stylové vybavení nástěnnými skříňkami a stropními světly navozují požadovaný luxus. To vše pro svěží začátek dne.

Možnosti čalounění:


Fotogalerie Eura Mobil PROFILA RS POLOINTEGROVANÉ

Technologie

Obytné vozy Eura Mobil jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.
Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot. Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let. Záruka na konstrukci nábytku 3 roky.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář