Montáže příslušenství a servis

Know-how je základním pilířem naší práce

Provádíme odbornou montáž a servis veškerého vybavení a příslušenství karavanů a obytných vozů, včetně montáže plynových, elektrických a elektronických součástek, solárních systémů, satelitní a televizní techniky a řady dalších doplňků. Spoléháme se na širokou škálu vysoce kvalitních produktů od renomovaných dodavatelů. 

Ať už přijdete za námi v karavanu nebo obytném autě, můžete si být jisti, že naše práce je prováděna svědomitě, profesionálně, podle platných předpisů a doporučení výrobců. 

Za naši práci ručíme, případné reklamace řešíme bez průtahů, nehledáme viníka, řešíme k Vaší spokojenosti.  

Klademe důraz na individuální poradenství. Každý karavanista je jiný, i když všichni mají stejný cíl - nezávislé cestování - požadavky na vybavení jsou velmi odlišné, důležitý je výběr správného řešení Vašich potřeb v souladu s technickou proveditelností.

Hlavními dodavateli karavanového příslušenství a techniky jsou německé firmy Frankana Freiko a Movera. Při výběru příslušenství také využíváme řadu českých dodavatelů, příkladem mohou být instalace solárních systémů, měniče napětí, kabeláže, baterie, pneumatiky, ráfky a řada dalších výrobků.
Důvodem pro výběr českého dodavatele je především cena.


Veškeré karavanové vybavení podléhá důkladnému testování a homologací. Nehomologované zařízení nesmí být na karavan instalováno.

Galerie vybraných výrobců karavanového vybavení