Servis a montáže příslušenství

Know-how je základním pilířem naší práce

Provádíme servis a odbornou montáž veškerého vybavení a příslušenství karavanů a obytných vozů, včetně montáže plynových, elektrických a elektronických součástek, solárních systémů, satelitní a televizní techniky a řady dalších doplňků. Spoléháme se na širokou škálu vysoce kvalitních produktů od renomovaných dodavatelů. 

Ať už přijdete za námi v karavanu nebo obytném autě, můžete si být jisti, že naše práce je prováděna svědomitě, profesionálně, podle platných předpisů a doporučení výrobců. 


Za naši práci ručíme, případné reklamace řešíme bez průtahů, řešíme vše k Vaší spokojenosti.  
Dodržujeme metodiku kvality skupiny Hymer Group
Dodáváme pouze výrobky renomovaných výrobců, které splňují potřebné normy a homologace pro karavaning. 

Klademe důraz na individuální poradenství. Každý karavanista je jiný, i když všichni mají stejný cíl - nezávislé cestování - požadavky na vybavení jsou velmi odlišné, důležitý je výběr správného řešení Vašich potřeb v souladu s technickou proveditelností.

Provádíme odborný servis karavanů a obytných aut různých značek


Otevírací střecha s velkou dvoupostelí 

Obytné vestavby jsou praktické na jízdu, nevýhodou bývá malý prostor pro spaní více osob. Ideálním řešením je otevírací střecha s velkou dvoupostelí. Provádíme kompletní instalaci na všechny typy obytných vestaveb 


Dodavatelé karavanové techniky 


Dodavatelé karavanového příslušenství

Dodavateli karavanového příslušenství a techniky jsou německé firmy Frankana Freiko a Movera. Při výběru příslušenství také využíváme řadu českých dodavatelů.


Fotogalerie ukázek naší práce