Laika ECOVIP POLOINTEGROVANÉ

Jedinečné zpracování s nejmodernější technologií

ECOVIP POLOINTEGROVANÉ

Ecovip je od roku 1992 věrným společníkem na cestách mnoha rodin. Jedinečný pro milovníky dobrodružství, nezapomenutelných zážitků a každého, kdo chce cestovat pohodlně a stylově. Italský design a estetika v kombinaci s technickými detaily a nejvyšší kvalitou zajišťují, že se budete vždy cítit jako doma.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

Extra široké prémiové dveře karoserie lákají zejména pohodlným vchodem. K dispozici je také elektrický schod a centrální zamykání s dálkovým ovládáním. 

S moskytiérou a zatemňovacími závěsy je zaručen hluboký a osvěžující spánek.

Půdorysy modelové řady ECOVIP (POLOINTEGROVANÉ) 

ECOVIP (POLOINTEGROVANÉ) nabízí devět variant půdorysů - čtyři varianty s centrální postelí a pět se samostatnými lůžky. Ecovip dělá jedinečným luxusní zpracování a nejmodernější technologie.

Laika

ECOVIP L2009

Technický list ECOVIP L2009

Laika

ECOVIP L3019

Technický list ECOVIP L3019

Laika

ECOVIP L4009DS

Technický list ECOVIP L4009DS

Laika

ECOVIP L3009

Technický list ECOVIP L3009

Laika

ECOVIP L3412DS

Technický list ECOVIP L3412DS

Laika

ECOVIP L4012

Technický list ECOVIP L4012

Laika

ECOVIP L3010

Technický list ECOVIP L3010

Laika

ECOVIP L4009

Technický list ECOVIP L4009

Laika

ECOVIP L4012DS

Technický list ECOVIP L4012DS

Úžasné pohodlí pro odpočinek s elegancí

Nejen v obytném prostoru je kladen velký důraz na jemnou eleganci a vytříbený design. Při výšce místnosti 205 cm nabízí Ecovip dostatek prostoru pro různé aktivity a kvalitní odpočinek.

Každá noc je ve spánkové oblasti jako sen, díky naprosto ideálnímu pohodlí a komfortu při ležení. Dostatečný úložný prostor zaručuje pořádek a koncept nepřímého osvětlení vytváří uvolněnou atmosféru. Celkově je tato oblast ideálním útočištěm pro čtení, filmovou noc nebo jen tak pro lenošení. 

Dekor dřeva Rovere Moka
Dekor dřeva Rovere Moka

Navržena pro vaření s láskou

Výborné jídlo je důležitou součástí každé vaší cesty a stylová kuchyň Ecovip k tomu nabízí ty nejlepší podmínky. S prostornou varnou deskou, chromovanými ocelovými armaturami a velkým dřezem objevíte vášeň pro vaření s láskou, zábavu i životní styl. Navíc vaření jde hladce, pokud máte po ruce všechny potřebné ingredience, proto má kuchyň dostatek úložného prostoru pro čerstvou zeleninu, potraviny nebo vaše oblíbené nádobí. 

Dekor dřeva Pero Toscano
Dekor dřeva Pero Toscano

Praktické detaily pro pohodlí a relaxaci

Ecovip kombinuje eleganci a pohodu tak bez námahy, že se z nich stane jeden. Sprcha, velké umyvadlo a mnoho skříněk s úložným prostorem předčí všechna očekávání pohodlí. Sofistikovaný italský design je kombinován s praktickými detaily, takže všechny důležité věci jsou vždy přesně tam, kde je potřebujete. 

Materiály a kombinace Ecovip

 Kombinace designu tmavého nebo světlého dřeva podlahy a nábytku (Rovere Moka nebo Pero Toscano), doplněného stříbrnými akcenty, vytváří smyslný celkový koncept.

Design polstrování lze individuálně upravit. 


Fotogalerie Laika ECOVIP POLOINTEGROVANÉ

Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano ve Val di Pesa v Itálii, bez výjimky. Obytné vozy Laika jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů. 


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář