KARIERA

Jsme tým profesionálů, na které se můžete spolehnout

HLEDÁME POSILU DO NAŠEHO TÝMU NA POZICI "ELEKTROTECHNIK"

Elektrotechnici a elektrikáři hledáte změnu?
Bude Vás bavit pracovat s karavany a obytnými auty a chcete je i využívat?
Pak se nám ozvěte hledáme právě vás.

Jsme největší dealer karavanů a obytných aut se sídlem v Kroměříži.
Aktuálně se rozšiřujeme a proto hledáme posilu do našeho týmu na pozici Elektrotechnik/Elektromechanik.

Co vám můžeme nabídnout:

  • budete pracovat v příjemném prostředí prodejce prestižních karavanů a obytných aut,
  • práce je u nás pohodová: pracovní doba je klasicky 8 hodin denně,
  • nemáme píchačky, vše je na pohodu, pracovní doba je flexibilní,
  • víkendy budete mít volné (pouze v případě zájmu o přivýdělek lze po domluvě využít práci i o víkendu),
  • nadstandardní finanční ohodnocení,
  • získáte skvělý kolektiv pracovníků. Kolegové vám rádi pomohou při zaučování,
  • také nabízíme řadu firemních benefitů a hlavně možnost vyžívaní obytných vozů.

Co vás čeká:

  • instalace příslušenství do nových obytných vozů a karavanů
  • servis elektrotechnických zařízení pro stávající zákazníky
  • příprava nových vozidel k prodeji
  • A co potřebujeme od vás?

Budete potřevovat hlavně zkušenosti:

  • zkušenosti s prací elektrikáře nebo elektrotechnikazkušenosti s instalací SAT, TV, měniče napětí, solární (fotovoltaika) technika, klimatizace, energo bloky AC/DC a řada dalších doplňkůpokud máte vyhlášku 50, bude to pro vaši práci výhoda, rychleji se zaučíteTermín nástupu: čím dříve, tím lépe.

Zavolejte nám na tel. č. 734 434 008 nebo napište pár vět o sobě viz kontakt níže:

Těšíme se na vás.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

Děláme naši práci kvalitně a rádi