MCLOUIS NEVIS 800

Harmonický design, vysoká kvalita

Řada NEVIS 800 (Integrace) je určená nejnáročnějším zákazníkům a vyznačuje se vynikající palubní technikou, velkorysou standardní výbavou a luxusním designem interiéru.

Interiér řady má tmavou barvu dřeva s kontrastními "lesklými krémovými" povrchy : rafinovaná barevná hra, díky které působí místnost vysoce moderně a exkluzivně.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

MĚKKOST, KTERÁ SVÁDÍ ...

Vysoce kvalitní prémiové čalounění umocňují prošívané části v přírodních odstínech smetanové, béžové a oříškové - elegantní barvy, které lze snadno sladit s vašimi oblíbenými doplňky a nábytkem. Pro ochranu vašeho soukromí a modulaci světla nabízí NEVIS římské rolety, elegantní a moderní řešení, které vkusně ladí se stylem interiéru.


LOŽNICE

PROSTOR PRO SNĚNÍ

Ložnice je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí během noci díky velkým postelím, vybaveným dřevěnými rošty a měkkými matracemi. Čelo postele je pokryto polstrovanými panely a elegantní dekorativní grafikou . Inteligentní uspořádání prostor zahrnuje pevné dveře oddělující prostor na spaní od obývacího prostoru, aby bylo zajištěno více soukromí, zvláště když je zde více lidí.

Jemný povlak na stěnách a stropě místnosti podporuje spánek a přispívá k měkkému, příjemnému prostředí s vynikající tepelnou a akustickou izolací.


KUCHYNĚ

VELKÝ KUCHYŇSKÝ PROSTOR

Výběr materiálů je zásadní: kuchyně McLouis jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů odolných proti poškrábání a opotřebení. Snadno se čistí a jsou antibakteriální, aby vám nabídly hygienu a bezpečnost.

Kuchyně je vybavena varnou deskou se třemi hořáky, nerezovým dřezem, skládací plochou a  kuchyňským panelem s věšákem na kořenky a praktickými háčky. Takže máte vše, co potřebujete, vždy po ruce.


KOUPELNA

FLEXIBILITA S DETAILY

Abyste měli po ruce vše, co potřebujete pro svou každodenní pohodu, je toaleta - ve dřevě - vybavena velkým nástěnným zrcadlem osvětleným bodovými světly , velkou policí s držákem na zubní kartáčky a držákem na mýdlo. Díky nástěnné jednotce, dvířkům a odkládací přihrádce pod horní částí není nouze o odkládací prostor.

Výměnu světla a vzduchu zajišťuje okno pro maximální pohodlí.


Půdorysy modelové řady
MCLOUIS NEVIS 800 (INTEGRACE) 2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

NEVIS 870

 • D 745 cm / Š 235 cm / 3500 kg
 • 4 jízda / 4 (5) spaní
 • Fiat

NEVIS 873

 • D 745 cm / Š 235 cm / 3500 kg
 • 5 jízda / 5 spaní
 • Fiat

NEVIS 879

 • D 745 cm / Š 235 cm / 3500 kg
 • 5 jízda / 5 spaní
 • Fiat

NEVIS 881

 • D 745 cm / Š 235 cm / 3500 kg
 • 4 jízda / 4 (5) spaní
 • Fiat

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu