MOBILVETTA KROSSER

Nový koncept s vyváženým luxusem a elegancí

STANDING OUT IN CHARACTER

Objevte zcela nový koncept obytného vozu, vyvážený luxusem a prostorností v každém ohledu. Vášeň a smysl pro detail, kvalitní materiály, technické inovace.

Bezprecedentní obyvatelnost, absolutní optimalizace prostor, komfort je pro Krosser tím nejlepším doplňkem elegance.

Nezapomenutelné zážitky pro vás, vaši rodinu a přátele.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

VYBERTE SI SVŮJ STYL

Prožijte svůj čas v karavanu naplno díky dokonalé interakci mezi stylem a technologií: LED světlo vytváří jedinečné prostředí, je příjemné relaxovat u televize, kterou můžete sledovat z každé části karavanu díky výsuvné a nastavitelné rameno, USB zásuvky pro dobíjení vašich technologických zařízení, audio reproduktory v prostoru na spaní, spousta místa díky podlahovým poklopům.

Stůl s chromovanou nohou a viditelná část pohovek jsou potaženy speciální výplní z ekokůže, která kromě luxusu prostředí chrání před každodenním životem na palubě.

Standard čalounění "Prestige" (bílá) za příplatek "Prestige Braun".


LOŽNICE

VÁŠ KOUSEK RÁJE

Nezaměnitelné detaily a vzácné materiály jsou exkluzivními prvky nočních prostředí Krosser, kde se styl a šarm snoubí s důrazem na detail, důrazem na pohodlí a nebývalými prostory.

Vyberte si typ postele, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu a nechte se hýčkat po celou noc, vše je krásné a opečovávané: měkká polstrovaná střešní krytina vás ochrání a izoluje od hluku a chladu během spánku. Spánek zajišťují ergonomické matrace s voštinovou tkaninou ležící na roštech pro správné sladké sny.


KUCHYNĚ

PRO INSPIRATIVNÍ KULINÁŘSKÉ NÁPADY

Maximální využití prostoru, pečlivý důraz na design, kvalitu a každý detail, kuchyně Krosser uspokojí i ta nejvyšší očekávání: pobyt v kuchyni bude příjemným okamžikem z vaší dovolené.

Vše je na dosah v kuchyňském bloku vybaveném nerezovou varnou deskou se třemi lineárními hořáky, se zrcadlovým nerezovým zabudovaným dřezem, vybaveným krytem dřezu rozděleným na dvě části, které lze použít samostatně jako držák předmětů nebo prkénko na krájení . Pro uložení veškerého vybavení jsou užitečné velké koše, zásuvky s měkkým dovíráním s aretací a posuvné koše. Boční stěna je vybavena stojánkem na koření, držákem rolí a držákem ručníků, v ocelovém provedení.


KOUPELNA

RELAXACE PO CELÉM DNU

Exkluzivní luxusní koupelna, prostředí vybavené komfortem, ve kterém si můžete užít každodenní osobní hygienu a péči zcela zvláštním způsobem.

Pokoje v tmavých odstínech, lamino v barvě dřeva Teak. dodávají příjemný pocit tepla a vytvářejí rafinovanou atmosféru.

Jedinečný zážitek vám ve sprše poskytne dešťová sprchová hlavice, ovšem s možností praktické ruční sprchy a nástěnné police na mýdlo.

Umyvadlo je velké a umístěné pro maximální využití na laminátové desce, antibakteriální a snadno se čistí.

Velké nástěnné zrcadlo.


Půdorysy modelové řady
MOBILVETTA KROSSER 2023/2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

KROSSER 64

  • D 699 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 4 spaní

KROSSER 86

  • D 745 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 4 spaní

KROSSER 90

  • D 745 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 4 spaní

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu