LAIKA KOSMO L

La Dolce Vita - sladký život jako standard pro každého

Inteligentně provedená elegance inspirovaná Itálií. Polointegrované Kosmo nabízí nesrovnatelný komfort. Klasický mobilní dům, který nesplní žádné přání. Volitelně se zvedacím lůžkem.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

PROSTOR OTEVŘENÝ VŠEM

Ať už cesta vede kamkoli, cesta bude mimořádně pohodlná. Protože interiér Kosmo je ergonomicky tvarovaný a nabízí pohodlné polstrování a čalounění. Praktický design a italský design se snoubí s lehkostí.


LOŽNICE

OTEVŘENÝ KONCEPT

Usínejte uvolněně a probuďte se plní energie. Matrace Kosmo jsou úžasně pohodlné a mají potahy, které lze prát v pračce. Dvě boční okna a střešní okno dodávají místnosti otevřený pocit. Efektivní osvětlení zajišťuje teplo a pohodlí.


KUCHYNĚ

PROSTOR K RELAXACI

Při navrhování interiéru Kosmo děláme vše pro to, aby byly povrchy uživatelsky přívětivé a vizuálně přitažlivé. Kuchyňka má pracovní plochu odolnou proti poškrábání a otiskům prstů a je vybavena také praktickými policemi. Od bruschetty až po chodové menu je zde možné vše.


KOUPELNA

OSVĚŽUJÍCÍ RELAXACE

Koupelna šitá na míru individuálním potřebám nabízí dostatek úložného prostoru pro vše, co na výletě potřebujete. Samostatná sprcha zajišťuje pohodlí bez kompromisů. Takto začnete den svěží.


Materiály a kombinace čalounění KOSMO

Kombinace designu tmavého nebo světlého dřeva podlahy a nábytku (Rovere Moka nebo Pero Toscano), doplněného stříbrnými akcenty, vytváří smyslný celkový koncept.

Design polstrování lze individuálně upravit.

Půdorysy modelové řady
LAIKA KOSMO L (POLOINTEGRACE) 2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

KOSMO L 319

  • D 695 cm / Š 232 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 2 (+2+1) spaní

KOSMO L 409

  • D 740 cm / Š 232 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 2 (+2+1) spaní

KOSMO L 412 DS

  • D 740 cm / Š 232 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 2+2+1 spaní

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu