Laika KOSMO POLOINTEGROVANÉ

La Dolce Vita - sladký život jako standard pro každého 

KOSMO POLOINTEGROVANÉ

Série Kosmo je určena pro rodiny a páry, které hledají pohodlné a univerzální karavany. Jsou ideální pro všechny, kteří milují venkovní životní styl, a pro ty, kteří chtějí zažít nová dobrodružství.

KOSMO EMBLEMA POLOINTEGROVANÉ

Série Kosmo EMBLEMA je vaším přirozeným vstupem do světa plného krásy, pohodlí a flexibility, bez ohledu na to, zda cestujete sami, s milovanou osobou nebo s celou rodinou. Výška stání až 213 cm vytváří příjemnou atmosféru při bydlení s dojmem velkého prostoru. 

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

ČÍM SE KOSMO POLOINTEGROVANÉ LIŠÍ OD KOSMO EMBLEMA POLOINTEGROVANÉ?

U speciální řady KOSMO EMBLEMA byly zvýrazněny rysy exteriéru a pečlivě vyvinuty ty nejlepší prvky v oblasti elektroinstalace a interiéru s nádechem luxusu. Výsledkem je model, který jen čeká, až vás vezme na cestu do neznáma. 

Půdorysy modelové řady KOSMO/KOSMO EMBLEMA POLOINTEGROVANÉ

KOSMO POLOINTEGROVANÉ (nabízí čtyři varianty půdorysů - jedna varianta s centrální postelí a tři se samostatnými lůžky.

KOSMO EMBLEMA POLOINTEGROVANÉ nabízí čtyři varianty půdorysů - jedna varianta s centrální postelí a tři se samostatnými lůžky. 

Laika

KOSMO 209

Technický list KOSMO 209

Laika

KOSMO 512

Technický list KOSMO 512

Laika

KOSMO EMBLEMA 509LE

Technický list KOSMO 509LE

Laika

KOSMO 509

Technický list KOSMO 509

Laika

KOSMO EMBLEMA 209E

Technický list KOSMO 209 E

Laika

KOSMO EMBLEMA 512E

Technický list KOSMO 512E

Laika

KOSMO 509 L

Technický list KOSMO 509L

Laika

KOSMO EMBLEMA 509E

Technický list KOSMO 509 E

Pohodlí při cestování na prvním místě

Při každém cestování, bude jízda mimořádně pohodlná, protože interiér je ergonomicky tvarovaný, praktický a kombinovaný s lehkostí. Sklopné panely lze použít k vytvoření dalších dvou sedadel, tedy může cestovat až 6-ti členná posádka. Stůl uprostřed lze prodloužit na délku 1,40 m.

Dvě boční okna a střešní okno dodávají místnosti otevřenou atmosféru. Efektivní osvětlení a lampa na čtení s integrovaným připojením USB, zajišťuje komfort a útulnost. Matrace Kosmo jsou úžasně pohodlné, díky nimž usnete a probudíte se plní energie, navíc mají potahy, které lze prát v pračce.

Koncept otevřené místnosti vás zve k vaření

Interiér modelu Kosmo má povrchy uživatelsky přívětivé a vizuálně přitažlivé. Kuchyňská pracovní plocha je odolná proti poškrábání a otiskům prstů a je také vybavena praktickými policemi.

Praktické detaily pro osvěžující relaxaci

Koupelna nabízí dostatek úložného prostoru pro vše, co potřebujete na výlet. Samostatná sprcha zajišťuje pohodlí bez kompromisů. Tedy nebrání nic tomu, začít den svěží. 

Materiály a kombinace Kosmo Polointegrované

U modelů řady Kosmo je vzhled tmavého dřeva podlahy kombinován se světlými prvky (Pero Toscano) a vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze individuálně upravit.  


Materiály a kombinace Kosmo Emblema Polointegrované

U modelů řady Kosmo Emblema Plně-integrované je vzhled podlahy kombinován s mahagonovou barvou nábytku (Noce Italiano) a tím vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze individuálně upravit.

Všechny modely Kosmo Emblema lze kombinovat s materiály a vzory z klasické řady Kosmo Plně-integrované.  


Fotogalerie Laika KOSMO / KOSMO EMBLEMA POLOINTEGROVANÉ

Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano ve Val di Pesa v Itálii, bez výjimky. Obytné vozy Laika jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Poptávkový formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Poptávkový formulář