MCLOUIS

Moderní a elegantní - v souladu s novými trendy

Interiéry McLouis jsou navrženy tak, aby poskytovaly svobodu pohybu jako v luxusním apartmánu. Funkční uspořádání prostorů umožňuje optimální využití každého rohu.

Karoserie obytných vozů McLouis se vyrábí ve specializovaných výrobních odděleních prostřednictvím vysoce přesných průmyslových procesů, které zaručují nejvyšší standardy kvality. Odolnější, méně podléhající opotřebení, snadněji se opravují a udržují : konstrukce obytných vozů McLouis je odolnější vůči kroucení a nabízí větší stabilitu vozidla.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Naše nabídka obsahuje 39 půdorysů ve 4 modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

MODELOVÉ ŘADY McLOUIS 2023/2024

MCLOUIS INTEGRACE / POLOINTEGRACE / ALKOVNA

MCLOUIS
NEVIS SERIE 800 (INTEGRACE)

Zaujme promyšlenými koncepcemi pokojů pro každou potřebu. Užijte si prostorné prostředí.
Díky velkorysé standardní výbavě si užíváte maximální pohodu na cestách.


MCLOUIS
MC4 SERIE 800/300 
(POLOINTEGRACE)

Podle vzhledu interiéru je polointegrace rozdělena do řad.
Řada MC4 800 upoutá výjimečným luxusním designem interiéru s promyšlenými detaily.
Interiér MC4 řady 300 se vyznačuje přírodními barvami, od hnědé po béžovou s harmonickými kontrasty.


MCLOUIS
GLAMYS (ALKOVNA)

Alkovna je první volbou nejen pro rodiny s dětmi. Díky integrovanému prostoru může pohodlně cestovat i spát až 7 osob. Zároveň Alkovna nabízí spoustu úložného prostoru ve velkých garážích a proto si s balením zavazadel opravdu nemusíte dělat starosti.


MCLOUIS VESTAVBA

MCLOUIS
MENFYS (VESTAVBA)

MENFYS vás nadchne svým svěžím vzhledem, praktickým vybavením a prostorem s dokonalou rovnováhou pro příjemné bydlení. Nechybí zde ani kuchyň s 2-plotýnkovým sporákem a lednicí, umývárna s integrovanou sprchou, WC a také sklopné zadní postele, které po rozložení nabízí velký úložný prostor. Vozy MENFYS jsou k dispozici i jako modely MENFYS S-LINE nebo MENFYS PRESTIGE.


MCLOUIS
MENFYS S-LINE (VESTAVBA)

Prostorné interiéry v automobilovém stylu, ergonomický nábytek pro snadný pohyb po dodávce, odolné kvalitní materiály, které se snadno čistí: to jsou vlastnosti, díky nimž je MENFYS S-LINE ideálním společníkem na cesty, abyste si mohli užít dovolenou v pohodlí, ať už jste kdekoliv.


MCLOUIS
MENFYS PRESTIGE (VESTAVBA)

Interiér v automobilovém stylu Menfys Prestige má charakteristický kontrast mezi šedou a bílou, což je charakteristický rysem celého Menfys.
Stylistický dotek McLouis je vyjádřen v moderním designu a v rafinovaných a sladěných detailech  jako je akrylový povrch kuchyňské desky, skládací stůl a umyvadlo v koupelně. 


Fotogalerie McLOUIS

Technologie

Obytné vozy McLOUIS jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato, Peugeot a Citroën v různých výkonových variantách HP 140/180/165. S možností moderní 9-ti stupňové automatické/ 6-ti stupňová manuální převodovky.

Karoserie obytných vozů McLouis se vyrábí ve specializovaných výrobních odděleních prostřednictvím vysoce přesných průmyslových procesů, které zaručují nejvyšší standardy kvality.
Eliminace tepelných mostů má za následek maximální hydroizolaci a akustickou izolaci obytné jednotky, zajišťuje lepší izolaci a větší ochranu proti infiltraci. Použití nových materiálů s vysokým izolačním výkonem, jako jsou bi-kompozitní pryskyřice, umožnilo snížit hmotnost karoserie a zároveň ji učinit pevnější. Odolnější, méně podléhající opotřebení, snadněji se opravují a udržují : konstrukce obytných vozů McLouis je odolnější vůči kroucení a nabízí větší stabilitu vozidla.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu