MCLOUIS

Moderní a elegantní - v souladu s novými trendy

Interiéry McLouis jsou navrženy tak, aby poskytovaly svobodu pohybu jako v luxusním apartmánu. Funkční uspořádání prostorů umožňuje optimální využití každého rohu. 

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Naše nabídka obsahuje 39 půdorysů ve 7 modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

NEVIS 800 - MC4 800 - MC4 300 - GLAMYS 300 - MENFYS

**** MCLOUIS NEVIS (INTEGRACE)

VÝJIMEČNÝ KOMFORT

Zaujme promyšlenými koncepcemi pokojů pro každou potřebu. Užijte si prostorné prostředí.

Díky velkorysé standardní výbavě si užíváte maximální pohodu na cestách.


*** MCLOUIS MC4 800 (POLOINTEGRACE)

KVALITNÍ DESIGN INTERIÉRU

Řada MC4 800, navržená tak, aby svým výjimečným komfortem bydlení, kvalitním designem interiéru a promyšlenými detaily uspokojila i ty nejnáročnější zákazníky.

Díky velkorysé standardní výbavě a vynikající palubní technice si můžete užívat maximální pohodu na cestách i během pobytu, aniž byste litovali pohodlí.


*** MCLOUIS MC4 300 (POLOINTEGRACE)

VELKORYSÁ STANDARDNÍ VÝBAVA

Řada 300 nabízí moderní a útulné prostory v souladu se současnými trendy a vyznačuje se čistými, základními liniemi. Jeho interiér se vyznačuje poutavým kontrastem neutrálních, světlých a jasných plných barev s tmavšími antracitovými prvky. Použití inovativních materiálů, jako je efekt Fenix ​​na kuchyňské desce, umožňuje mimořádné spojení funkčnosti a designu.


*** MCLOUIS GLAMYS (ALKOVNA)

PRÉMIOVÉ DETAILY

Alkovna je první volbou nejen pro rodiny s dětmi. Díky integrovanému prostoru může pohodlně cestovat i spát až 7 osob. Zároveň Alkovna nabízí spoustu úložného prostoru ve velkých garážích a proto si s balením zavazadel opravdu nemusíte dělat starosti.


** MCLOUIS MENFYS (VESTAVBA)

VOLITELNÉ MOŽNOSTI INTERIÉRU

MENFYS vás nadchne svým svěžím vzhledem, praktickým vybavením a prostorem s dokonalou rovnováhou pro příjemné bydlení. Nechybí zde ani kuchyň s 2-plotýnkovým sporákem a lednicí, umývárna s integrovanou sprchou, WC a také sklopné zadní postele, které po rozložení nabízí velký úložný prostor. Vozy MENFYS jsou k dispozici i jako modely MENFYS S-LINE nebo MENFYS PRESTIGE.


Moderní design interiéru s příjemným barevným kontrastem mezi šedou a bílou v kombinaci s praktičností použití vytváří prostorné a přívětivé prostředí, kde se můžete volně pohybovat a relaxovat.

Prostorné interiéry v automobilovém stylu , ergonomický nábytek pro snadný pohyb po dodávce, odolné kvalitní materiály, které se snadno čistí.

Interiér v automobilovém stylu Menfys Prestige má charakteristický kontrast mezi šedou a bílou. Stylistický dotek McLouis je vyjádřen v moderním designu a v rafinovaných a sladěných detailech , jako je akrylový kámen kuchyňská deska, skládací stůl a umyvadlo v koupelně.

VIZE

Hlavním cílem je předvídat trendy a nastavovat la´´ťku v sektoru rekreačních vozidel. Alchymie italského stylu, komfort bydlení a osobitý design se snoubí ve výjimečných karavanech, kde je dotek stylu McLouis vždy jasně rozpoznatelný.

SKUPINA

McLouis se připojil ke skupině Trigano v roce 2013. Postupným slučováním společností specializujících se na výrobu a marketing rekreačních vozidel se Trigano postupem času rozrůstá a je nyní předním italským výrobcem karavanů a dodávek.

PŮDORYSY - MODELOVÉ ŘADY MCLOUIS 2024

TECHNOLOGIE

Obytné vozy McLOUIS jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato, Peugeot a Citroën v různých výkonových variantách HP 140/180/165. S možností moderní 9-ti stupňové automatické/ 6-ti stupňová manuální převodovky.

Karoserie obytných vozů McLouis se vyrábí ve specializovaných výrobních odděleních prostřednictvím vysoce přesných průmyslových procesů, které zaručují nejvyšší standardy kvality.

Eliminace tepelných mostů má za následek maximální hydroizolaci a akustickou izolaci obytné jednotky, zajišťuje lepší izolaci a větší ochranu proti infiltraci. Použití nových materiálů s vysokým izolačním výkonem, jako jsou bi-kompozitní pryskyřice, umožnilo snížit hmotnost karoserie a zároveň ji učinit pevnější. Odolnější, méně podléhající opotřebení, snadněji se opravují a udržují : konstrukce obytných vozů McLouis je odolnější vůči kroucení a nabízí větší stabilitu vozidla.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu