ETRUSCO UC-MODEL

Váš městský karavan

Váš Urban Camper založený na Renaultu je skutečný všestranný. Agilní. Univerzální. Dynamický. Váš kompaktní domov pro každý den a všude. Spontánně nahoru a pryč. Projděte se úzkými uličkami nebo zaparkujte před skvělými místy pro surfování. Stvořeno pro radost ze života.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

URČUJTE SI TEMPO

Cítit se naživu a svobodně. Udělejte si doma ta nejkrásnější místa. Je ovladatelný jako auto, má na palubě vše, co potřebujete. Lehkost Toskánska s chytrou jemností je v interiéru. Tempo určujete vy: ať už na schůzku, městskou džunglí nebo spontánní cestování. Útulný komfort díky kreativnímu konceptu místnosti. Nejlepší místo pro dvou- a čtyřnohé kamarády. Váš Urban Camper je skutečně všestranný – také jako mobilní kancelář. Nejatraktivnější kombinace cestování, práce a bydlení.


LOŽNICE

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

Rychle zaparkováno. Uprostřed města nebo daleko od reflektorů. Usínání pod vyskakovací střechou je stejně snadné jako vstávání. Panoramatický výhled v ceně. Slunce posílá svůj budíček... rychle vstalo. Vše připraveno k ruce v multifunkční kuchyňské lince pro příjemný začátek dne. Urban Camper inspiruje. Možnosti jsou nekonečné.


KUCHYNĚ

CHYTRÝ KOCEPT

Chytře vymyšlené. Vše lze ve vašem Urban Camperu optimálně kombinovat a funkčně doplňovat.  Otevřený designový jazyk dodává moderní nádech a nabízí ideální (volný) prostor pro vás a vašeho společníka. Smějte se, mluvte, jezte, sněte. Uvolněné objevování vzrušujících míst. Přijeďte tam, kde je to nejhezčí.


Půdorysy modelové řady
UC-MODEL (URBAN) 2024
RENAULT

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

UC-MODEL UC 5.0 XR

  • D 508 cm / Š 197 cm / 3010 kg
  • 4 (6) jízda / 2 (4) spaní
  • Peugeot

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu