VANTOURER URBAN VITO

Poměrně lepší 

Objevujte pulzující metropole, dobijte baterky v horách, surfujte na pobřeží Atlantiku – s VANTourer Urban Vito si můžete užívat své svobody. Od prostorného vozu pro stěhování a hromadné nákupy až po spolehlivého partnera na aktivní dovolenou nebo víkendový výlet – díky kompaktním rozměrům, volitelnému pohonu všech kol a flexibilní výbavě je nový VANTourer Urban Vito skutečným všestranným. Vždy. Všude.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

PRO SPOLEČNÉ CHVÍLE

Otočná pilotní sedadla a zadní lavicové sedadlo jsou seskupeny kolem stolu, který lze díky kolejnicovému systému nejen vyjmout, ale také flexibilně posouvat ve své poloze.

Pomocí integrovaného kolejnicového systému můžete sedačku libovolně polohovat.

Stmívatelné RGB okolní světlo nad nástěnnými linkami a pod pracovní deskou v kuchyňské lince, které lze stmívat dálkovým ovládáním.


LOŽNICE

PROSTOR PRO SNĚNÍ

Pro dechberoucí momenty pod hvězdnou oblohou můžete sundat vnější plachtu a moskytiéru a užít si speciální výhled s funkcí kabrioletu. Obrovská plocha na ležení (194 x 140 cm).

Součástí je i lampička na čtení, atmosférické LED ambientní osvětlení, větrací otvor pro teplý vzduch, praktické odkládací přihrádky s  USB nabíjecí zásuvkou a držákem na láhev, konvertibilní funkce s moskytiérou a zatemněním.

Zadní lavici lze nejen vyjmout a vytvořit tak více úložného prostoru, ale lze ji díky prodloužení ložné plochy také přeměnit na přistýlku.


KUCHYNĚ

PRO SPOLEČNÉ CHVÍLE

Integrovaný chladicí box o objemu 30 litrů je snadno přístupný. Navíc má digitální termostat s ukazatelem teploty.

Další vychytávkou v kuchyňském koutě je dvouplotýnkový vařič s praktickou skleněnou poklicí pro větší prostor pracovní desky nebo  deska stolu s kovovou vložkou, na kterou magneticky přilnou odpovídající skla.

Několika pohyby jednoduše vyjmete multifunkční kuchyň VANTourer Urban bočními posuvnými dveřmi a přeměníte ji na mobilní venkovní kuchyni. Pak už se stačí jen rozhodnout, která strana VANToureru je pro vás ta nejlepší, protože díky externím zásuvkám můžete kuchyň postavit na pravou nebo levou stranu vozidla.


TECHNOLOGIE

DETAILY PRO VĚTŠÍ KOMFORT

Díky četným asistenčním systémům na přání, jako je udržování v jízdním pruhu, mrtvý úhel a aktivní asistent brzdění a odstupu, dělá kokpit ve vynikající kvalitě Mercedes-Benz i cestu do prázdninové destinace potěšením.

Plnicí hrdlo 25-litrové podlahové nádrže na čistou vodu je integrováno do schůdku a je proto obzvláště dobře dosažitelné.

Zásoba plynu je zajištěna lahví Campingaz R 907 ve skříni na míru a je snadno dosažitelná přes zadní výklopné dveře.

Urban samozřejmě můžete "odpálit" i ze břehu místo pomocné baterie – odpovídající DEFA kabel je již součástí standardní výbavy.


Půdorysy modelové řady
VANTOURER URBAN VITO (MĚSTSKÝ) 2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

URBAN VITO BASE

  • D 514 cm / Š 224 cm / 3100 kg
  • 4 (6) jízda / 4 spaní
  • Mercedes Benz

URBAN VITO COMFORT

  • D 514 cm / Š 224 cm / 3100 kg
  • 4 (6) jízda / 4 spaní
  • Mercedes Benz

URBAN VITO PRIME

  • D 514 cm / Š 224 cm / 3100 kg
  • 4 (6) jízda / 4 spaní
  • Mercedes Benz

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu