Eura Mobil CONTURA

Průkopník vašeho nejvzácnějšího času

CONTURA POLOINTEGROVANÉ

Nová CONTURA otevírá luxusní třídu polointegrovaným obytným vozům (nad 3,5 t). Díky stylovému designu, nápadným lehkým hranám karoserie můžete vidět dokonalé spojení. 

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě

CONTURA s podvozkem Mercedes-Benz nebo Fiat Ducato, který je spojen s nízko rámovým podvozkem AL-KO, má obzvláště odolnou konstrukci proti zkrutu. Díky teplovodnímu ohřevu Alde a dvojité podlaze, optimalizované pro úložný prostor, vás zve na cestování v každém ročním období. 

Půdorysy modelové řady CONTURA  (POLOINTEGROVANÉ)

CONTURA nabízí osm variant půdorysů - dvě varianty s centrální postelí a šest variant se samostatnými lůžky.

Modelová řada CONTURA je postavena na platformě na 4,5 t.

CONTURA

C 710 EB

CONTURA

C 766 EB

CONTURA

C 760 QB

CONTURA 

C 716 EB

CONTURA

C 760 EF

CONTURA

C 766 QB

CONTURA

C 760 EB

CONTURA

C 766 EF

Relaxace s hvězdnou oblohou nad hlavou

U CONTURA je interiér v divokém dubovém "Navarra" designu. Materiál a barvu čalounění lze volit z designu Como nebo Dara (Standard). Pečlivé detaily nejsou vidět jen zvenčí, ale také zevnitř: vizuálně plynulý přechod horních skříněk z obývacího prostoru do kabiny řidiče je na stropě doprovázen dvoudílnou panoramatickou skleněnou střechou zvanou "Starlight Dome", který používá výhradně společnost Eura Mobil. 

V případě úpravy jídelního stolu a samostatných lůžek vzniká přistýlka pro dvě další osoby.

Hvězdní kuchaři pod noční oblohou

Kuchyně v designu Flow-Line, s ergonomicky tvarovanou pracovní deskou je skutečnou pastvou pro oči. Promyšlené detaily, jako je rozložení dřezu, úspora místa a praktické doplňky zaručují komfortní vaření.

Zásuvky se samozavíráním a mechanickým zastavením, stejně jako kovové válečkové dráhy jsou ztělesněním sofistikovanosti. 

Koupelnové potěšení

Potěšení pokračuje v koupelně: užijte si integrovanou sprchou v centrální umývárně nebo samostatným sprchovým koutem. Praktická úložná skříňka se stylovým designem, zrcadlo, sprchová stěna s břidlicovým vzhledem, stěnové vytápění a dřevěný rošt vyzařují luxus. Zrcadlově posuvné dveře z ložnice do kuchyně lze otočit a tím vytvořit soukromí, třeba při oblékání.

Možnosti čalounění:


Fotogalerie Eura Mobil CONTURA POLOINTEGROVANÉ

Technologie

Obytné vozy Eura Mobil jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato (AL-KO) nebo Mercedes-Benz (AL-KO) v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot. Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let. Záruka na konstrukci nábytku 3 roky.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář