Laika KOSMO PLNĚ-INTEGROVANÉ

Skutečný otevřený domov daleko od bydliště

KOSMO PLNĚ-INTEGROVANÉ

Díky otevřenému a prostornému konceptu je Kosmo s plnou integrací skutečným domovem daleko od domova. Přizpůsobená délka a rozšířená výška místnosti nabízí nekonečné možnosti. 

KOSMO EMBLEMA PLNĚ-INTEGROVANÉ

Série Kosmo EMBLEMA je váš TOP exklusivní prázdninový dům, kdekoliv na světě. Vše zpracováno s nejmodernější technologií a designem pro skutečný pocit pohodlí a komfortu.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

ČÍM SE KOSMO PLNĚ-INTEGROVANÉ LIŠÍ OD KOSMO EMBLEMA PLNĚ-INTEGROVANÉ?

U speciální řady KOSMO EMBLEMA byly zvýrazněny rysy exteriéru a pečlivě vyvinuty ty nejlepší prvky v oblasti elektroinstalace a interiéru s nádechem luxusu. Výsledkem je model, který jen čeká, až vás vezme na cestu do neznáma. 

Půdorysy modelové řady KOSMO PLNĚ-INTEGROVANÉ/KOSMO EMBLEMA PLNĚ-INTEGROVANÉ

KOSMO PLNĚ-INTEGROVANÉ nabízí tři varianty půdorysů - jedna varianta s centrální postelí a dvě se samostatnými lůžky.

KOSMO EMBLEMA PLNĚ-INTEGROVANÉ nabízí tři varianty půdorysů - jedna varianta s centrální postelí a dvě se samostatnými lůžky. 

Laika

KOSMO 909

Technický list KOSMO 909

Laika

KOSMO EMBLEMA 909E

Technický list KOSMO 909E

Laika

KOSMO 909L

Technický list KOSMO 909L

Laika

KOSMO EMBLEMA 909LE

Technický list KOSMO 909LE

Laika

KOSMO 912

Technický list KOSMO 912

Laika

KOSMO EMBLEMA 912E

Technický list KOSMO 912E

Místnost otevření všem s komfortem během jízdy

Díky interiéru, který je ergonomicky tvarovaný, praktický a kombinovaný s lehkostí, bude vaše jízda neskutečně komfortní. Sklopné panely lze použít k vytvoření dalších dvou sedadel, tedy může cestovat až 6-ti členná posádka. Stůl uprostřed lze prodloužit na délku 1,40 m.

Dvě boční okna a střešní okno dodávají místnosti otevřenou atmosféru. Efektivní osvětlení a lampa na čtení s integrovaným připojením USB, zajišťuje komfort a útulnost. Matrace Kosmo jsou úžasně pohodlné, díky nimž usnete a probudíte se plní energie, navíc mají potahy, které lze prát v pračce.

Praktický koncept kuchařky milují

U nábytku a veškerého povrchu je důležitá odolnost proti poškrábání a otisků prstů. Neodmyslitelnou součástí je také vybavení v podobě praktických polic, které jsou navíc i vizuálně přitažlivé.

Detaily pro osvěžující relaxaci

Koupelna je přizpůsobena individuálním potřebám a nabízí dostatek úložného prostoru pro vše, co potřebujete na výlet. Samostatná sprcha zajišťuje pohodlí bez kompromisů. Tedy nebrání nic tomu, začít den svěží.  

Materiály a kombinace Kosmo Plně-integrované

U modelů řady Kosmo je vzhled tmavého dřeva podlahy kombinován se světlými prvky (Pero Toscano) a vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze individuálně upravit. 


Materiály a kombinace Kosmo Emblema Plně-integrované

U modelů řady Kosmo Emblema Plně-integrované je vzhled podlahy kombinován s mahagonovou barvou nábytku (Noce Italiano) a tím vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze individuálně upravit.

Všechny modely Kosmo Emblema lze kombinovat s materiály a vzory z klasické řady Kosmo Plně-integrované.  


Fotogalerie Laika KOSMO / KOSMO EMBLEMA PLNĚ-INTEGROVANÉ

Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano ve Val di Pesa v Itálii, bez výjimky. Obytné vozy Laika jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Poptávkový formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Poptávkový formulář