ETRUSCO A-MODEL

Cestujte po světě společně

Modely Etrusco s alkovnou jsou určeny pro všechny, kteří ocení spoustu obytného prostoru, praktičnost interiéru. Obytné vozy Etrusco učiní z Vaší cesty nezapomenutelný zážitek. ALKOVNA nabízí moderní interiér a mimořádný design.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

RODINY VÍTÁNY !

S alkovnou na bázi Fiatu bude mít vaše cestování světem svůj vlastní rytmus: volnost s velkou dávkou komfortu a spoustou místa pro společné bydlení – a přitom můžete být vždy tam, kde se něco děje.


LOŽNICE

VSTAŇ A ZAČNI NOVÝ DEN

Bezkompromisní řešení Alkovny nabízí další dvě lůžka nad kabinou řidiče, což umožňuje cestovat a spát početnější posádce. Díky chytrému uspořádání interiéru disponuje Alkovna zadní garáží s dostatkem místa pro vše, co potřebujete k uskutečnění svých cestovatelských snů bez kompromisů.


KUCHYNĚ

VELKORYSÁ KUCHYNĚ

Vytvořena pro společné vaření: kuchyně vaší alkovny je tak velká, že vám práce půjde pěkně od ruky. Všechny potřebné pomůcky a potraviny najdete v promyšleně umístěných skříňkách se systémem soft close, takže na ně kdykoli snadno dosáhnete. Žádné přehrabování a hledání, takže vám zůstane čas na to nejdůležitější: na společně prožité chvíle.


KOUPELNA

POHODLÍ PRO CELOU RODINU

Prostorná koupelna s velkou sprchou jsou v alkovně zárukou toho, že budete své dny začínat bez tlačenic. Pro každého se tu najde dostatek místa pro ranní péči, než se společně vydáte za dalším dobrodružstvím.


Materiály a kombinace ETRUSCO ALKOVNA

Kombinace designu nábytku dekoru tmavého dřeva, rafinovaného světlými akcenty vytváří smyslný celkový koncept.

Varianty čalounění "Campania" , "Aosta" nebo "Emilia" 

Půdorysy modelové řady
ETRUSCO A-MODEL (ALKOVNA) 2024 FIAT

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

A-MODEL A 7300 DB

  • D 740 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 (6) jízda / 6 spaní
  • Fiat

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu