MOBILVETTA KEA P

Čistá elegance v pohybu, která Vás udělá jedinečným

STANDING OUT IN PERFORMANCE

Kea nastavuje nové standardy mezi špičkovými obytnými vozy. Vytříbený elegantní design obohacený o vysokou technickou úroveň. Nyní, více než kdy jindy, si můžete užívat své luxusní zážitky.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

SKVĚLE STRÁVENÝ ČAS

Vozidlo, které spojuje pohodlí obývacího pokoje s moderní technologií. Tato kombinace poskytne pohodlný a luxusní prostor pro relaxaci a zábavu během cestování.

Příjemný odpočinek před televizí, kterou můžete vidět z každé části karavanu díky výsuvnému a nastavitelnému rameni, USB zásuvky pro dobíjení vašich technologických zařízení jsou na dosah ruky.


LOŽNICE

VÁŠ KOUSEK RÁJE

Pro vaše chvíle odpočinku není nic ponecháno náhodě.

Všechny pokoje jsou obohaceny o jemné detaily, které vám dodají pohodlí, jako jsou římské rolety, měkká stropní krytina, která vás izoluje a chrání ve všech ročních obdobích, panely z ekokůže, které zdobí celek, zvuk pro chvíle odpočinku a sladké sny zaručují kvalitní matrace s lamelovými rošty, které lze zvednout.

Kea má polstrované čelo s vyšívaným logem Mobilvetta, nastavitelná místa na čtení, podlahové osvětlení, schůdky, které usnadňují přístup k postelím, a velké panoramatické okno pro pozorování hvězd.


KUCHYNĚ

PROSTOR A CHUŤ

Kuchyně Kea vás uvítá, poskytne vám vzdušnost, volnost pohybu a spoustu odkládacích prostorů.

Od přípravy až po večeři: velké koše pro uložení veškerého kuchařského vybavení, snadno vyjímatelné posuvné zásuvky, v poloostrovní části rohová jednotka s vyjímatelným košem, soft-close automatické zavírání, vybavená stěna pro papírovou roli a držák prkénka.


KOUPELNA

VÁŠ KOUSEK RÁJE

Kombinace dynamiky, svobody a flexibility s vysokým komfortem vytváří koupelnu, která naplňuje vaše potřeby a zajišťuje pohodu a relaxaci.

Kombinace dřeva s matným laminátem a praktickými prvkami jako odkládací přihrádky a skrytá úložná místa přidává nejen estetickou hodnotu, ale také funkčnost do vaší koupelny. Prestižní design a vynikající řešení sprchových koutů jsou klíčem k vytvoření moderního, pohodlného a atraktivního prostoru.


Půdorysy modelové řady
MOBILVETTA KEA P 2023/2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

KEA P 64

  • D 699 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 3 (4-5) spaní

KEA P 85

  • D 747 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 3 (4-5) spaní

KEA P 86

  • D 747 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 3 (4-5) spaní

KEA P 90

  • D 747 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 4 (5) spaní

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu