Mobilvetta K-YACHT TEKNO LINE

Nadčasová elegance s vytříbený styl

Mobilvetta K-Yacht Tekno Line  

STANDING OUT IN EXCELLENCE (PLNĚ - INTEGROVANÉ)

Skvělý představitel italské elegance a duše Mobilvetty. Absolutní potěšení z nadčasové elegance. K-Yacht Teknoline je obytné auto s dynamickou a elegantní linií, luxus, charakter a vytříbený styl.
Světlý obývací prostor, inteligentní prostor řízení, technologie a vynikající vybavení.  

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě


Plně-integrované vozy Mobilvetta K-Yacht Tekno Line představují už na první pohled svou jedinečnost - harmonický lineární design, elegantní vnější linie, sportovní charakter. 

Půdorysy modelové řady K-Yacht Tekno Line

K-Yacht Tekno Line nabízí tři varianty půdorysů - jedna varianta s centrální postelí, dvě varianty se samostatnými lůžky. Obytný automobil K-Yacht Tekno Line nabízí jedinečné momenty v prémiovém prostředí a pohodlí prvotřídního vybavení.

Mobilvetta

K-Yacht TeknoLine 90

Mobilvetta

K-Yacht TeknoLine 86

Mobilvetta

K-Yacht TeknoLine 64

Karavan jako žádný jiný, potěšení z dovolené pod širým nebem
Na dovolené se můžete soustředit jen na vlastní potěšení. Všechno je navrženo tak, aby jste se cítili dobře. Tak jako v obývacím pokoji, kde pohovky nabízejí pohodlná ergonomická sedadla, nastavitelné opěrky hlavy pro pohodlí na cestách. Otočná sedadla v kabině jsou laděna do barev a stylu interiéru. 

U modelů řady K-Yacht TechnoLine je vzhled tmavého dřeva kombinován se světlými prvky a vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze zvolit "Prestige" nebo v kombinaci s textilií "Prestige Brown".

Čalounění Prestige
Čalounění Prestige
Čalounění Prestige Brown
Čalounění Prestige Brown

SPA ve Vašem obytném voze.

Stylová kuchyňská linka v designu světlého kamene se monolitním povrchem a integrovaným dřezem s tvarovaným nerezovým odkapávačem. 

SPA ve Vašem obytném voze

Toaleta s kvalitním nábytkem nabízí nezapomenutelný wellness zážitek. Obložení Light Stone, integrované umyvadlo s hliníkovými kohoutky navrženými společností Mobilvetta, exkluzivní sprcha se světlíkem LED rámem Vám nabídne komfortní osvětlení. 

Technologie 
Použité technologie nabízí výhody vynikajícího pohodlí, spousty prostoru a pevnosti. Dvojitá technická podlaha se skládá ze spodního patra spočívajícího na podvozku a horního patra spočívajícího na ocelovém rámu. Tato kombinace zajišťuje vysokou pevnost a lepší tepelnou a zvukovou izolaci. Další výhodou je snadný přístup k technologiím a také nabízí další odkládací prostory s přístupem z vnější a vnitřní části vozidla.

Fotogalerie Mobilvetta K-Yacht Tekno Line

Technologie

Obytné vozy Mobilvetta jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.2MJet v různých výkonových variantách HP 140/160/180, s možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.

Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně).  Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot.

Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Poptávkový formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Poptávkový formulář