MOBILVETTA K-YACHT TEKNO LINE

Nadčasová elegance a vytříbený styl

STANDING OUT IN EXCELLENCE

K-YACHT TEKNO LINE je obytné auto s dynamickou a elegantní linií, luxusem, charakterem a vytříbeným stylem. Světlý obývací prostor, inteligentní řízení, technologie a vynikající vybavení.

Plně-integrované vozy Mobilvetta K-Yacht Tekno Line představují už na první pohled svou jedinečnost - harmonický lineární design, elegantní vnější linie a sportovní charakter.

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

BÝT SPOLU, SETKAT SE, UNIKNOUT ...

Můžete si vytvořit svůj vlastní osobní prostor a přitom si užívat výhled, který nabízí panoramatická střecha.

Užijte si maximální výběr poloh u variabilního jídelního koutu s velkou pohovkou, kterou lze proměnit na 2 sedadla na cesty.

U modelů řady K-Yacht TechnoLine je vzhled tmavého dřeva kombinován se světlými prvky a vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze zvolit "Prestige" nebo v kombinaci s textilií "Prestige Brown".


LOŽNICE

NECHEJTE SE HÝČKAT

Postele K-yacht Tekno Line vynikají nekompromisním pohodlím. Rozhlédněte se, vše je krásné, udržované a především šité na míru pro nevšední odpočinek!

Spánek zajišťují ergonomické matrace s voštinovou tkaninou spočívající na roštech pro sladké usínání.


KUCHYNĚ

ERGONOMICKÁ A PRAKTICKÁ

Kuchyně K-Yacht Tekno Line je adaptabilní multifunkční prostor: plochy, pracovní desky, které se rozšiřují, i když jsou hořáky v provozu. Kompletní a plné příslušenství, jako jsou praktické integrované odkládací přihrádky.

To vše v elegantním prostředí, s ušlechtilými materiály a řešeními, jako je odolná akrylová kamenná deska modelovaná v souvislém monoblokovém povrchu formy.


KOUPELNA

VÁŠ ŽÁŽITKOVÝ RELAX

Obklopte se stylem: pokoje s tmavými odstíny lamina v barvě teakového dřeva s antibakteriální matnou laminátovou deskou dodávají rafinovanou atmosféru.

Velká volnost pohybu na toaletě. Podlaha sprchy zvětšených rozměrů a zesíleného ABS, pokrytá dřevěnou plošinou, zvyšuje obytný prostor pro volný pohyb po lineární ploše.

V malém prostoru máte vše: maxi úložný prostor, nástěnné zrcadlo, velké umyvadlo.

Ve sprše vám dešťová sprchová hlavice poskytne jedinečný zážitek s možností praktické ruční sprchy a nástěnné police na mýdlo.


Půdorysy modelové řady
MOBILVETTA K-Yacht Tekno Line 2023/2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

K-YACHT TEKNO LINE 64

  • D 699 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 4 spaní

K-YACHT TEKNO LINE 86

  • D 750 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 4 spaní

K-YACHT TEKNO LINE 90

  • D 750 cm / Š 235 cm / 3500 kg
  • 4 jízda / 4 spaní

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu