Eura Mobil INTEGRA

Integrovaná nejvyšší třída dává svobodu v cestování 

INTEGRA PLNĚ - INTEGROVANÉ

Svobodu je třeba si užít! Modelová řada INTEGRA (nad 3,5 t) je určena pro ty, kteří milují vynikající design, luxus a pohodlí. Vysoce kvalitní materiály, prvotřídní zpracování, perfektně tvarovaná architektura a extrémně prostorný design interiéru, všechny dohromady vytvářejí neporovnatelnou atmosféru. Nastupte a nechte se inspirovat během celé vaší cesty v tomto luxusním obytném voze.

INTEGRA je emocionálně nápadná, zároveň vysoce funkční a jasně bezpečnostní styl osvětlení  v interiéru podtrhuje luxusní charakter této třídy.  

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě

U vybraných půdorysů lze vytvořit další sedadlo, tedy může pohodlně cestovat i 5-ti členná posádka.

Diskrétní okolní osvětlení a nejnovější technologie LED vytvářejí obzvláště působivou světelnou atmosféru, kterou lze vidět kdekoli.  

Půdorysy modelové řady INTEGRA  (PLNĚ-INTEGROVANÉ)

INTEGRA nabízí čtyři variant půdorysů - dvě varianty s centrální postelí a dvě varianty se samostatnými lůžky.

Modelová řada INTEGRA je postavena na základně nad 3,5 t.  

INTEGRA 

I 760 EF

INTEGRA

I 890 EB

INTEGRA

I 760 QF

INTEGRA

I 890 QB

Extrémně prostorný design pokojů

U modelů Integra si můžete zvolit stylový interiérem v jemném dřevěném vzhledu "Chalet". Velká okna podtrhují dokonalost a odpočinek. Nastavitelné okolní osvětlení vytváří příjemnou náladu, ať už ve dne nebo v noci. V přední části vozidla je oblast prostorného sezení přesahující 1,3 metru. Materiál a barvu čalounění lze vybrat z designu Como nebo Maka (Standard) nebo z příplatkové řady (Milano, Dara, Pisa, Leder Biege, Leder grau, Lasca, Rana).

Pro odpočinek na vás čekají super pohodlné postele s nastavitelnou částí hlavy, dvě velké skříně a spousta úložného prostoru pod hlavní postelí. Zrcadlově posuvné dveře z ložnice do kuchyně lze otočit a tím vytvořit soukromí, třeba při oblékání.

Kuchyně nejen pro gurmány

Velká kuchyně s ergonomickou pracovní deskou dodává dostatek svobody při vaření a nepřeberné množství úložných prostorů, včetně 153 litrové ledničky. 

Velká kuchyně Integra s ergonomicky zakřiveným kuchyňským blokem s přisazenou varnou deskou, troubou, místem pro kávovar a podsvíceným stojanem na koření. Je zde použita kombinace materiálů s vysokým leskem a hedvábně matným minerálním povrchem vytvářející příjemný luxus. 

SPA v luxusní koupelně

V koupelně na vás zapůsobí podsvícená sprchová stěna s dřevěným prvkem a obložení stěn v břidlicovém vzhledu. Sklopné sedadlo ve sprše a náladové osvětlení u dešťové sprchy zajišťuje všestranný komfort. Součástí je stylové vybavení nástěnnými skříňkami a stropními světly navozují požadovaný luxus. To vše pro svěží začátek dne.

Možnosti čalounění:


Fotogalerie Eura Mobil INTEGRA PLNĚ-INTEGROVANÉ

Technologie

Obytné vozy Eura Mobil jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.
Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot. Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let. Záruka na konstrukci nábytku 3 roky.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář