MOBILVETTA

Vysoká úroveň cestování, design, emoce a prestiž

Dovolená s Mobilvettou je nezapomenutelným zážitkem, skvělý způsob cestování Vám poskytne jedinečné chvíle s těmi, které máte rádi, na palubě exkluzivních obytných automobilů, s dokonalostí v estetice a funkčnosti, s italským vkusem a luxusem.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Nabídka vozidel Mobilvetta osahuje 19 půdorysů ve 5 modelových řadách

MODELOVÉ ŘADY
MOBILVETTA 2023

K-YACHT TEKNOLINE

POLOINTEGRACE

Ikona mezi obytnými vozy v designu, inovacích a italské tradici.


Řada jedinečných a exkluzivních obytných vozů: koncentruje v sobě design, vysoký technologický standard a kvalitu.
K-Yacht TeknoLine svádí a okouzluje harmonickými tvary, luxusním interiérem a inovativními materiály.


KEA P

POLOINTEGRACE

Krásný, elegantní a nadčasový obytný vůz s vynikajícím vybavením a úžasným životním prostorem, vysoká technická úroveň zpracování a použitých materiálů. 

Navrženo tak, aby vám poskytl více pohodlí a svobody. 

Kea P je čistá ladnost v pohybu, která Vás udělá jedinečným. 


KEA I

POLOINTEGRACE

Vozidlo se silnou osobností charakterizující exkluzivní a vždy rozpoznatelný styl, který kombinuje estetiku drsných a elegantních vnějších linií s technickými řešeními na vysoké úrovni. 

Kea I nastavuje nové standardy mezi špičkovými obytnými vozy. Vytříbený elegantní design obohacený o vysokou technickou úroveň.
 


VAN ADMIRAL

VESTAVBA

Moderní a příjemný design navazující na historickou tradici. Úžasný prostor v interiéru se smyslem pro detail, který je vždy oceňován za svůj komfort a prvotřídní úroveň zpracování. 

Díky své velikosti otevírá nekonečné možnosti v cestování. Vozidlo je kompaktní a pohotové nejen ve městě, ale s dostatkem prostoru vhodné i pro delší výlety.


KROSSER

POLOINTEGRACE

Objevte zcela nový koncept karavanů, vyvážený luxusem a prostorností. Vášeň a pozornost k detailům,  materiálům a technické dokonalosti. Inovativní duch, jedinečný styl, absolutní optimalizace prostoru. 
Krosser znamená pohodlí jako nejlepší doplněk elegance.

Technologie

Obytné vozy Mobilvetta jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.2MJet v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.


Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot. Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Poptávkový formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Poptávkový formulář

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu