Mobilvetta

Vysoká úroveň cestování, design, emoce a prestiž

Dovolená s Mobilvettou je nezapomenutelným zážitkem, skvělý způsob cestování Vám poskytne jedinečné chvíle s těmi, které máte rádi, na palubě exkluzivních obytných automobilů, s dokonalostí v estetice a funkčnosti, s italským vkusem a luxusem.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Moravě
  • Nabídka vozidel Laika osahuje 22 půdorysů ve 5 modelových řadách
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

MODELOVÉ ŘADY MOBILVETTA 2022/2023


K-YACHT TEKNOLINE

PLNĚ - INTEGROVANÉ

Ikona mezi obytnými vozy v designu, inovacích a italské tradici.

Řada jedinečných a exkluzivních obytných vozů: koncentruje v sobě design, vysoký technologický standard a kvalitu.

K-Yacht TeknoLine svádí a okouzluje harmonickými tvary, luxusním interiérem a inovativními materiály.KEA I

PLNĚ - INTEGROVANÉ

Rozhodněte se vyniknout s Kea I, obytným vozem se silnou osobností charakterizující exkluzivní a vždy rozpoznatelný styl, který kombinuje estetiku drsných a elegantních vnějších linií s technickými řešeními na vysoké úrovni. Nyní, více než kdy jindy, si můžete užívat své luxusní zážitky. 

Kea I nastavuje nové standardy mezi špičkovými obytnými vozy. Vytříbený elegantní design obohacený o vysokou technickou úroveň. 
KROSSER

 POLOINTEGROVANÉ

Objevte zcela nový koncept karavanů, vyvážený luxusem a prostorností. Vášeň a pozornost k detailům,  materiálům a technické dokonalosti. Inovativní duch, jedinečný styl, absolutní optimalizace prostoru. 
Krosser znamená pohodlí jako nejlepší doplněk elegance.


KEA P 

POLOINTEGROVANÉ

Krásný, elegantní a nadčasový obytný vůz s vynikajícím vybavením a úžasným životním prostorem, vysoká technická úroveň zpracování a použitých materiálů. 
Navrženo tak, aby vám poskytl více pohodlí a svobody. 
Kea P je čistá ladnost v pohybu, která Vás udělá jedinečným. 


VAN ADMIRAL

Moderní a příjemný design navazující na historickou tradici. Úžasný prostor v interiéru se smyslem pro detail, který je vždy oceňován za svůj komfort a prvotřídní úroveň zpracování. 
Díky své velikosti otevírá nekonečné možnosti v cestování. Vozidlo je kompaktní a pohotové nejen ve městě, ale s dostatkem prostoru vhodné i pro delší výlety.


Technologie

Obytné vozy Mobilvetta jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato 2.2MJet v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.


Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot. Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Poptávkový formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Poptávkový formulář