Eura Mobil PROFILA T

Velkoryse otevřený v kombinaci s elegancí 

PROFILA T POLOINTEGROVANÉ

Zažijte svět bez starostí a bez spěchu. Jsou k tomu zvláště vhodné všechny modely této řady. PROFILA T zajišťuje špičkovou technologii od společnosti Eura Mobil. Moderní interiér a architektura nábytku se stabilními profily horních skříněk vydrží jakékoli extrémy.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě

Kromě elegantního designu vás přesvědčí celkovou výškou pod 2,90 m a výškou v interiéru 1,97 m. 
V kombinaci s atraktivním a pohodlným interiérem zaujme jedinečným konceptem vozidla za bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. 

Půdorysy modelové řady PROFILA T  (POLOINTEGROVANÉ)

PROFILA T nabízí devět variant půdorysů - dvě varianty s centrální postelí, pět variant se samostatnými lůžky a dvě varianty s lůžkem napříč.

Modelová řada PROFILA T je postavena na základně pod 3,5 t. Jednotlivé typy lze upravit na hmotnost nad 3,5 t. 

PROFILA T

PT 660 EB

PROFILA T

PT 695 HB

PROFILA T

PT 720 QB

PROFILA T 

PT 675 SB

PROFILA T

PT 720 EB

PROFILA T

PT 720 QF

PROFILA T

PT 695 EB

PROFILA T

PT 720 EF

PROFILA T

PT 730 EF

Pohodlí a komfort na prvním místě

Pohodlná manželská postel a komfortní posezení navozuje dostatek prostoru pro cestování, navzdory kompaktní délce. V případě úpravy jídelního stolu vzniká přistýlka pro dvě další osoby. Velká okna podtrhují dokonalost a odpočinek. U PROFILA T je možná volba interiéru v jemném dřevěném vzhledu "Chalet" designu. Materiál a barvu čalounění lze volit z designu Como nebo Dara (Standard).

Nábytek "Chalet"
Nábytek "Chalet"

Praktická kuchyň s maximálním prostorem

Ať už je to kuchyň, koupelna nebo ložnice - vlastnosti pokojů ve vašem obytném automobilu PROFILA T snadno soupeří s hotelem. Prostorná kuchyně s moderním vybavením nabízí dostatek úložných zásuvek na přísady nebo nádobí a díky možnosti zakrytí dřezu je prakticky zvětšena velikost pracovní plochy. 

Prioritou je cítit se skvěle

Prostředí koupelny v PROFILA T nabízí obzvláště designové potěšení. Teplé barvy nábytku s příjemným osvětlením pro líčení, holení a úpravu vlasů s prostornou sprchou - vše pro váš svěží začátek dne. Toaleta s integrovaným sprchovým koutem nebo samostatnou sprchou nabízí dostatek volného prostoru pro pohyb. Trik: otočné umyvadlo lze vyklopit a tím vznikne větší prostor před sprchováním.

Možnosti čalounění:


Fotogalerie Eura Mobil PROFILA T POLOINTEGROVANÉ

Technologie

Obytné vozy Eura Mobil jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180. S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.
Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot. Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let. Záruka na konstrukci nábytku 3 roky.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář