Eura Mobil INTEGRA LINE

Prostornost a technická propracovanost podtrhuje luxus  

INTEGRA LINE PLNĚ - INTEGROVANÉ

Svobodu je třeba si užít! TOP modelová řada INTEGRA LINE (pod i nad 3,5 t) je určena pro ty, kteří milují vynikající design, luxus a pohodlí. U některých půdorysů lze vytvořit další sedadlo, tedy může cestovat i 5-ti členná posádka.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě

Kabina řidiče řady Integra Line má dynamické, ale elegantně externí kontury s nápadnými LED světlomety (volitelné) s atraktivní mřížkou chladiče. Optimalizovaný úložný prostor v zadní části garáže může být až 3000 litrů, v závislosti na modelu.

Půdorysy modelové řady INTEGRA LINE (PLNĚ-INTEGROVANÉ)

INTEGRA LINE nabízí devět variant půdorysů - dvě varianty s centrální postelí, pět variant se samostatnými lůžky a dva půdorysy s lůžkem napříč.

Modelová řada INTEGRA LINE  je postavena na základně pod 3,5 t. Jednotlivé typy lze upravit na hmotnost nad 3,5 t.  

INTEGRA LINE 

IL 650 HS

INTEGRA LINE

IL 695 LF

INTEGRA LINE

IL 720 QB

INTEGRA LINE

IL 660 EB

INTEGRA LINE

IL 720 EB

INTEGRA LINE

IL 720 QF

INTEGRA LINE

IL 695 EB

INTEGRA LINE

IL 720 EF

INTEGRA LINE

IL 730 EF

Perfektní interiér podle vašich představ

U všech modelů Integra Line si můžete vybrat mezi stylovým "Chalet"  interiérem s jemným nádechem světlého dřeva. Velká okna navozují pocit dokonalosti a maximálního odpočinku. Sklopná TV s plochou obrazovkou ve středu pohovky je ideální místo pro společné sledování a relaxaci. Materiál a barvu čalounění si lze vybrat z designu Como nebo Maka (Standard) nebo z příplatkové řady (Milano, Dara, Pisa, Leder Biege, Leder grau, Lasca, Rana).

Nábytek "Chalet"
Nábytek "Chalet"

 Praktická kuchyně s pocitem velkého prostoru

Gurmánské nebe: velký kuchyňský blok vám dává dostatek svobody při vaření a nepřeberné množství úložných prostorů, včetně až 153 litrové ledničky. Kuchyně v Integra Line nabízí praktické řešení pro příjemný výlet a pohodlný pobyt.

Vaše italské lázně

V koupelně se můžete těžit z efektivního využití prostoru s integrovanou sprchovou kabinou  a otočným umyvadlem. To vše pro váš svěží začátek dne.

Možnosti čalounění:


Fotogalerie Eura Mobil INTEGRA LINE PLNĚ-INTEGROVANÉ

Technologie

Obytné vozy Eura Mobil jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato v různých výkonových variantách HP 120/140/160/180.
S možností moderní 9-ti stupňové automatické / 6-ti stupňové manuální převodovky.
Při výrobě nástavby jsou použity moderní odolné materiály - bez použití dřeva (absolutně). Nosný rám z termosetové kompozitní pryskyřice s vysokou odolností, vnější i vnitřní stěna ze skleněných vláken, izolační vrstva z extrudovaného materiálu s vysokým koeficientem tepelné izolace, celkové a rovnoměrné pokrytí stěn - žádné tepelné mosty ve prospěch stálých vnitřních teplot. Prodloužená záruka na těsnost vozu 10 let. Záruka na konstrukci nábytku 3 roky.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář