LAIKA ECOVIP H

Navrženo s láskou pro prostorné pohodlí a úžasnou atmosféru

Ecovip je od roku 1992 věrným společníkem na cestách mnoha rodin. Jedinečný pro milovníky dobrodružství, nezapomenutelných zážitků a každého, kdo chce cestovat pohodlně a stylově. Vysoce kvalitní interiér je inspirován elegancí italského nábytku. Je vybaven dokonalými plynulými tvary a zakřivenými povrchy s propracovanými detaily. 

Zvláštností obytných automobilů Ecovip je kromě bezprecedentního vnějšího a vnitřního designu také dokonalá izolace. Zaručuje ideální teploty po celý rok. 

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BYDLENÍ

PROSTOR K RELAXACI

Interiér je modelován po vzoru elegantního obývacího pokoje. S výškou místnosti 205 cm nabízí Ecovip dostatek prostoru pro příjemný pobyt. Velký důraz je kladen na exklusivitu designu. Díky kvalitním čalouněným sedadlům bude obývací prostor vaším novým oblíbeným místem bez ohledu na to, zda cesta vede k drsnému pobřeží nebo k mírné kopcovité krajině.


LOŽNICE

SNOVÉ POHODLÍ

Každá noc je ve spánkové oblasti Ecovip sen. Je to proto, že přírodní latexová matrace zajišťují ideální pohodlí. 

Celkově je tato oblast ideálním útočištěm pro čtení, filmovou noc nebo jen tak pro odpočinek. Dostatečný úložný prostor udržuje systematický pořádek a koncept LED osvětlení vytváří uvolněnou atmosféru.


KUCHYNĚ

PRO VAŘENÍ S LÁSKOU

Dobré jídlo je důležitou součástí každé cesty. Kuchyň Ecovip k tomu nabízí ty nejlepší podmínky s prostornou varnou deskou a velkým dřezem. Kuchyně má dostatek úložného prostoru nejen pro suroviny nebo pro vaše nádobí.


KOUPELNA

SVĚŽÍ PO CELÝ DEN

Ecovip kombinuje eleganci a pohodu tak bez námahy, že se z nich stane jeden. Sprcha, velké umyvadlo a mnoho skříněk a úložných prostor předčí všechna očekávání pohodlí. Sofistikovaný italský design je kombinován s praktickými detaily, takže všechny důležité věci jsou vždy přesně tam, kde je potřebujete.


Materiály a kombinace čalounění ECOVIP

Kombinace designu tmavého nebo světlého dřeva podlahy a nábytku (Rovere Moka nebo Pero Toscano), doplněného stříbrnými akcenty, vytváří smyslný celkový koncept.

Design polstrování lze individuálně upravit.

Půdorysy modelové řady
LAIKA ECOVIP H (INTEGRACE) 2024

Najděte své vysněné vozidlo a vezměte si dovolenou, jakou jste vždy chtěli!

ECOVIP H 2109

 • D 659 cm / Š 225 cm / 3500 kg
 • 4  (5) jízda / 4 (+ 1 ) spaní

ECOVIP H 3109

 • D 699 cm / Š 225 cm / 3500 kg
 • 4 (5) jízda / 4 (+1) spaní

ECOVIP H 3119

 • D 699 cm / Š 225 cm / 3500 kg
 • 4 (5) jízda / 4 (+1) spaní

ECOVIP H 4109

 • D 740 cm / Š 225 cm / 3500 kg
 • 3 (5) jízda / 4 (+1) spaní

ECOVIP H 4109 DS

 • D 740 cm / Š 225 cm / 3500 kg
 • 3 (4) jízda / 4 (+1) spaní

ECOVIP H 4112 DS

 • D 740 cm / Š 225 cm / 3500 kg
 • 3 (4) jízda / 4 (+1) spaní

*Maximální technicky přípustná celková hmotnost vozidla je výrobcem stanovená hodnota, kterou vozidlo ani v naloženém stavu nesmí překročit. Má proto vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru volitelného vybavení a zbývající možnost dodatečného naložení.
**
Hmotnost v provozním stavu zahrnuje: 75 kg řidič, 90% palivová nádrž, 20 l  vody + nádrž na čerstvou vodu o objemu vhodném pro provoz a 100% plyn. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu