Laika ECOVIP PLNĚ-INTEGROVANÉ

Navrženo s láskou pro prostorné pohodlí a úžasnou atmosféru 

ECOVIP PLNĚ-INTEGROVANÉ

Ecovip je od roku 1992 věrným společníkem na cestách mnoha rodin. Jedinečný pro milovníky dobrodružství, nezapomenutelných zážitků a každého, kdo chce cestovat pohodlně a stylově. Vysoce kvalitní interiér je inspirován elegancí italského nábytku. Je vybaven dokonalými plynulými tvary a zakřivenými povrchy s propracovanými detaily.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme

 

Zvláštností obytných automobilů Ecovip je kromě bezprecedentního vnějšího a vnitřního designu také dokonalá izolace. Zaručuje ideální teploty a komfort od začátku léta do pozdního podzimu.  

Půdorysy modelové řady ECOVIP (PLNĚ-INTEGROVANÉ) 

ECOVIP (PLNĚ-INTEGROVANÉ) nabízí devět variant půdorysů - čtyři varianty s centrální postelí a pět se samostatnými lůžky. Elegance a všestrannost podtrhuje kvalitní interiér.


Laika

ECOVIP H2109

Technický list ECOVIP H2109

Laika

ECOVIP H3119

Technický list ECOVIP H3119

Laika

ECOVIP H4109DS

Technický list ECOVIP H4109DS

Laika

ECOVIP H3109

Technický list ECOVIP H3109

Laika

ECOVIP H3512DS

Technický list ECOVIP H3512DS

Laika

ECOVIP H4112

Technický list ECOVIP H4112

Laika

ECOVIP H3110

Technický list ECOVIP H3110

Laika

ECOVIP H4109

Technický list ECOVIP H4109

Laika

ECOVIP H4112DS

Technický list ECOVIP H4112DS

Odpočinek s elegantním designem a luxusním nádechem

Interiér je modelován po vzoru elegantního obývacího pokoje. S výškou místnosti 205 cm nabízí Ecovip dostatek prostoru pro příjemný pobyt. Velký důraz je kladen na exklusivitu designu. Díky kvalitním čalouněným sedadlům bude obývací prostor vaším novým oblíbeným místem bez ohledu na to, zda cesta vede k drsnému pobřeží nebo k mírné kopcovité krajině.

Každá noc je ve spánkové oblasti Ecovip sen. Je to proto, že přírodní latexová matrace zajišťují ideální pohodlí. Celkově je tato oblast ideálním útočištěm pro čtení, filmovou noc nebo jen tak pro odpočinek. Dostatečný úložný prostor udržuje systematický pořádek a koncept LED osvětlení vytváří uvolněnou atmosféru. 

Dekor dřeva Rovere Moka
Dekor dřeva Rovere Moka

Kuchyň je navržena pro vaření s láskou

Dobré jídlo je důležitou součástí každé cesty. Kuchyň Ecovip k tomu nabízí ty nejlepší podmínky s prostornou varnou deskou a velkým dřezem. Kuchyně má dostatek úložného prostoru nejen pro suroviny nebo pro vaše nádobí.

Dekor dřeva Pero Toscano
Dekor dřeva Pero Toscano

Praktické detaily pro pohodlí a relaxaci

Ecovip kombinuje eleganci a pohodu tak bez námahy, že se z nich stane jeden. Sprcha, velké umyvadlo a mnoho skříněk a úložných prostor předčí všechna očekávání pohodlí. Sofistikovaný italský design je kombinován s praktickými detaily, takže všechny důležité věci jsou vždy přesně tam, kde je potřebujete. 

Materiály a kombinace Ecovip

Kombinace designu tmavého nebo světlého dřeva podlahy a nábytku (Rovere Moka nebo Pero Toscano), doplněného stříbrnými akcenty, vytváří smyslný celkový koncept.

Design polstrování lze individuálně upravit. 


Fotogalerie Laika ECOVIP PLNĚ-INTEGROVANÉ

Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano ve Val di Pesa v Itálii, bez výjimky. Obytné vozy Laika jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů. 


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář