"NA FOR CARAVAN PŘIVEZEME NOVINKY
A CHYSTÁME I VÝSTAVNÍ SLEVY"

KCM rozhovor Vladimír Záhorec FOR CARAVAN 2023 blog 

Jarní karavanistická sezona startuje v Praze na letňanském výstavišti. A společnost Karavan Centrum Morava u toho nemůže chybět. Do své expozice v hale 2 přiveze řadu novinek od osmi značek a chystá pro zákazníky speciální nabídku. "Tradičně se snažíme nabídnout na výstavách atraktivní ceny, buď ve formě veletržních slev nebo ve formě instalovaného příslušenství v ceně vozidla," popisuje jednatel kroměřížské firmy Vladimír Záhorec.

JAKÉ NOVINKY CHYSTÁ KARAVAN CENTRUM MORAVA NA VELETRH FOR CARAVAN?

Novinek pro sezónu 2023 je celá řada. Náš hlavní tahák pro pražskou výstavu je obytný vůz Laika Kreos 5009 L. Je to úplná novinka: exkluzivní záležitost pro náročné, postavená na podvozku Fiat Ducato. Jedná se polointegrovaný vůz pro 4 až 5 cestujících. Pro milovníky technických detailů bych uvedl, že Kreos má v základu vyhřívanou a osvětlenou dvojitou podlahu s funkcí akumulace tepla. Úložné prostory v podlaze jsou přístupné zvenku i zevnitř vozidla. Je to ideální model pro zimní kempování. 

(Více o voze čtěte ZDE: https://www.karavan-centrum-morava.cz/laika-kreos-l-5009/

TO ASI NENÍ VŠECHNO, ŽE?

Značka EURA MOBIL, kterou zastupujeme, nabídne model Profila T na podvozku Mercedes-Benz. Od italského Etrusca představíme velmi atraktivní menší vůz 5.9DF postavený na základě Fordu Transit. Pro zájemce o vestavby do dodávek máme připravené vozy Forster či McLouis. Inovativní výrobce vestaveb VANTourer postavil model Urban opět na základě Mercedes-Benz. Tento výčet mimochodem ukazuje, jak se trh s obytnými vozy proměňuje a jak se rozšiřuje nabídka podvozků a dodávek, se kterými výrobci obytňáků pracují.

BOX: FOR CARAVAN 2023 
Datum: 17. - 19. 3. 2023
Místo konání: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany
Kde nás najdete: hala 2
web veletrhu: https://forcaravan.cz

V ČESKU SI SVOU POPULARITU DRŽÍ I OBYTNÉ PŘÍVĚSY ... 

Pro příznivce obytných přívěsů Fendt Caravan nabídneme nové modelové řady: svěží APERO či modernizovanou TENDENZU se zcela novým vnějším designem karoserie. Obecně už teď můžu říct, že novinky na rok 2023 se velmi povedly a už teď na ně máme dobrou odezvu od zákazníků.

KOLIK KUSŮ OBYTŇÁKŮ PLÁNUJETE PŘIVÉST DO PRAHY?

Opět použijete Vaší oblíbenou taktiku co nejvíce zahustit výstavní prostor, aby si u Vás na stánku lidé mohli prohlédnout co nejvíce modelů?

Na FOR CARAVAN plánujeme představit asi 20 vozidel, z toho 5 karavanů Fendt. Naše výstavní plocha tak bude opět plná. Chceme zákazníkům nabídnout ochutnávku od všech osmi značek, které zastupujeme a to tak, aby si každý našel karavan či obytný vůz přesně podle svých představ. Výstavní plochu se vždy snažíme využít maximálně. Cílem je, aby si u nás každý návštěvník našel "to svoje", ať už z pohledu velikosti, uspořádání, designu nebo ceny. Navíc jsme letos investovali do osvětlených velkoplošných bannerů, které naši expozici výrazně zatraktivní. 


PLÁNUJETE VÝSTAVNÍ SLEVY?

Již tradičně se snažíme zákazníkům nabídnout atraktivní ceny, buď ve formě veletržních slev nebo ve formě instalovaného příslušenství v ceně vozidla. Určitě se zákazníci mají na co těšit. Tímto bych je rád do naší expozice v hale 2 rád pozval.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu