Laika KOSMO COMPACT

Oblíbený svou všestranností, hbitostí a kombinovatelným prostorem

KOSMO COMPACT POLOINTEGROVANÉ

Díky konceptu inteligentního prostoru je Kosmo Compact ideálním společníkem na všech trasách a ty mohou vést úzkými uličkami měst nebo kolem pobřeží, vše je jen ve vašich rukách.

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme


Kosmo Compact je oblíbený svou všestranností, hbitostí a kombinovatelným prostorem s volitelně rozkládací postelí. Koncept "Open space" otevřené místnosti vás zve k vaření a vychutnání odpočinku.

Půdorysy modelové řady KOSMO COMPACT (POLOINTEGROVANÉ) 

KOSMO COMPACT nabízí dvě varianty půdorysů - jedna varianta s centrální postelí a jeden se samostatnými lůžky. KOSMO Compact je všestranný obytný vůz, plný komfortu a vytříbeného designu.

Laika

KOSMO COMPACT 5

Technický list KOSMO COMPACT 5

Laika

KOSMO COMPACT 9

Technický list KOSMO COMPACT 9

Úžasné pohodlí pro odpočinek s elegancí

Kamkoli vaše cesta povede, bude jízda mimořádně pohodlná. Interiér Kosmo Compact nabízí ergonomicky tvarované pěnové polštáře a příjemné čalounění, které jsou kombinovány s lehkostí. Stůl uprostřed lze prodloužit na délku 1,40 m.

Matrace Kosmo jsou úžasně pohodlné a mají potahy, které lze prát v pračce. Dvě boční okna a střešní okno dodávají místnosti pocit otevřenosti. Efektivní osvětlení zajišťuje teplo a pohodu.  

Navržena pro vaření s láskou

Dobré jídlo je důležitou součástí každé cesty. Kuchyň Kosmo Compact k tomu nabízí ty nejlepší podmínky s prostornou varnou deskou a velkým dřezem. Má dostatek úložného prostoru pro čerstvou zeleninu nebo vaše oblíbené nádobí.

Praktické detaily pro pohodlí a relaxaci

Kosmo Compact kombinuje eleganci a pohodu tak bez námahy, že se z nich stane jeden. Sprcha, velké umyvadlo a mnoho skříněk a úložných prostor předčí všechna očekávání pohodlí. Sofistikovaný italský design je kombinován s praktickými detaily, takže všechny důležité věci jsou vždy přesně tam, kde je potřebujete. 

Materiály a kombinace KOSMO COMPACT

U modelů řady Kosmo Compact je vzhled tmavého dřeva podlahy kombinován se světlými prvky (Pero Toscano) a vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze individuálně upravit. 


Fotogalerie Laika KOSMO COMPACT

Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano ve Val di Pesa v Itálii, bez výjimky. Obytné vozy Laika jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář