Laika KOSMO S ALKOVNOU

Dostatek prostoru s vysokým komfortem bydlení 

KOSMO S ALKOVNOU

Lákavá elegance a rozsáhlá struktura Kosmo s alkovnou nabízí integrovaný prostor na spaní, dostatek místa pro celou rodinu a dovolenou se spoustou pohodlí k bydlení. 

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme


Stůl uprostřed lze rozšířit až na délku 1,40 m a sklopné panely lze použít k vytvoření dalších dvou sedadel s polštáři, což umožňuje cestovat celkem šesti pasažérům

Půdorysy modelové řady KOSMO (S ALKOVNOU)

KOSMO S ALKOVNOU nabízí jednu variantu půdorysu s centrální postelí. Kosmo s alkovnou je všestranný obytný vůz, plný komfortní jízdy a vytříbeného designu.

Laika

KOSMO S ALKOVNOU F510

Technický list KOSMO S ALKOVNOU F510

Vévodí maximální praktické využití s nádechem italského designu

Kamkoli vaše cesta povede, bude jízda mimořádně pohodlná, protože interiér Kosmo s alkovnou je ergonomicky tvarovaný a pohodlný. Praktické využití a italský design jsou kombinovány s lehkostí.

Pro uvolněné usínání a probuzení plní energie je Kosmo s alkovnou vybaven úžasně pohodlnými matracemi, které mají potahy možné prát v pračce. Dvě boční okna a střešní okno dodávají místnosti otevřenou atmosféru. Efektivní osvětlení zajišťuje teplo a útulnost. 

Praktická a uživatelsky přívětivá

Při navrhování interiéru modelu Kosmo děláme vše pro to, aby byly povrchy uživatelsky přívětivé a vizuálně přitažlivé. Kuchyně má pracovní plochu odolnou proti poškrábání a otiskům prstů a je také vybavena praktickými policemi.

Začněte den svěží

Koupelna, která je přizpůsobena individuálním potřebám, nabízí dostatek úložného prostoru pro vše, co potřebujete na výlet. Samostatná sprcha zajišťuje pohodlí bez kompromisů.

Materiály a kombinace KOSMO OVER-CABS (S ALKOVNOU)

U modelů řady Kosmo S ALKOVNOU je vzhled tmavého dřeva podlahy kombinován se světlými prvky (Pero Toscano) a vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze individuálně upravit. 


Fotogalerie Laika KOSMO OVER-CABS (S ALKOVNOU)

Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano ve Val di Pesa v Itálii, bez výjimky. Obytné vozy Laika jsou postaveny na osvědčené platformě Fiat Ducato.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů. 


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář